Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kakvi ste u kancelariji?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kakvi ste u kancelariji?
Bez chatanja molim

ja volim da prevrcem ocima ovim crnkinjama i spanjolkama posto nista ne rade il rade sporo inace odgovorim sta me ko pita, ne uplicem se u razgovore s njima, tracaju sve i svasta...i podmecu jedna drugoj pa najbolje ignorisat..hi za hi!

14-10-2009 at 23:57 | Ukljuèi u odgovor
Vulkan1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 03-08-2008
Lokacija: Blizu . . .
Odgovori: 2050
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kakvi ste u kancelariji?
Bez chatanja molim

citat:
borbeni wrote:
u svakom sluèaju ja nastojim da širim dobru atmosferu i raspoloženje i nastojim da svojim problemima i lošom voljom ne optereæujem suradnike, na kraju svi smo tu zato što moramo da budemo. najviše me nerviraju (pored pušaèa)ljudi koji nameæu svoje loše raspoloženje, oni koji vole svojim problemima da opterete druge.


Pa ne znam baš......... Kod nas je malo drugaèije, to je taèno da smo svi tu iz stog razloga ali dugo radimo skupa, dnevno 10-12h i delimo svo dobro i loše. Ne mislim da je širenje ne raspoloženja ako sa nekim poprièaš o njegovom problemu, pružiš podršku, savet, pomoæ..... Možda je kod mene drugaèije jer se mi i privatno družimo, ne mogu reæ da je svih nas 8 extra i posle posla ali ima par ljudi koji su mi bitni u životu i normalno je saslušat ih. Isto tako, slažem se s tobom, imam i kolege sa kojima sam skoro na samo zdravo zdravo i naravno sa njima ne mogu prièati o privatnim stvarima. Ma glupo raspravljati, sve to zavisi sa kim radiš, koliko dugo i koliko se poznajete...
15-10-2009 at 00:07 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kakvi ste u kancelariji?
Bez chatanja molim

Pa jeste Vulkan1, to jeste tako, ali imaš ljude koji jednostavno zraèe negativnom energijom. Ja sam radio u kancelariji sa jednom kolegicom, ženo draga haj prvo što ona nikad, nikad, nikad nije nas èastila onom kafom od 25 centi nego se stalno od nas grebala što je meni FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ, ali što je ona bila akrep! Bilesi akrepèina jedna, ti ništa svoje lijepo nisi mogao da isprièaš da ona nije imala šta ružno da kaže na to.

Uglavnom, nakon šest mjeseci ja i ova treæa kolegica shvatimo da je nama fizièki loše od nje i njene negativne energije, i ja, šta æu, haj reko dok ona nije prva, preselim se u drugu kancelariju

15-10-2009 at 11:39 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kakvi ste u kancelariji?
Bez chatanja molim

citat:
besmir wrote:
Pa jeste Vulkan1, to jeste tako, ali imaš ljude koji jednostavno zraèe negativnom energijom. Ja sam radio u kancelariji sa jednom kolegicom, ženo draga haj prvo što ona nikad, nikad, nikad nije nas èastila onom kafom od 25 centi nego se stalno od nas grebala što je meni FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ, ali što je ona bila akrep! Bilesi akrepèina jedna, ti ništa svoje lijepo nisi mogao da isprièaš da ona nije imala šta ružno da kaže na to.

Uglavnom, nakon šest mjeseci ja i ova treæa kolegica shvatimo da je nama fizièki loše od nje i njene negativne energije, i ja, šta æu, haj reko dok ona nije prva, preselim se u drugu kancelariju

imam slièno iskustvo sa prethodnog radnog mjesta...koleginica koju nikada za 5 godina nisam vidjela da se nasmijala ili bilo kakvu afirmativnu rijeè uputila bilo kome od nas 15 u kancelariji...ni privatno ni poslovno...tipièan primjer osobe za koju važi ona poslovica "do podne mrzi sebe,a od podne cijeli svijet"...izvor negativne energije...avanzovala je bolje radno mjesto u drugoj firmi ,a mi smo napravilu žurku " u to ime" i kupili joj poklon za oproštaj;hanka
15-10-2009 at 12:29 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kakvi ste u kancelariji?
Bez chatanja molim

ja se uvijek i na svakom mjestu dobro zabavljam, tj. nastojim naci pozitivu u svemu, pa i u kancelariji isto tako... ne znam kakva sam ja (u stvari, mozda malo i znam, al' o tome na dnu), ali meni uvijek bilo dobro tamo gdje sam radila...

zbog prirode posla, posebno u periodu 96-04, bila sam okruzena najrazlicitijim karakterima, o kojima bi se mogle knjige pisati (a vjerovatno i o meni izmedju njih svih)... evo pregled jedne od kancelarija u kojima sam radila (neke 4 godine)

- sin pocasnog clana jedng parlamenta, odrastao okruzen svim i svacim, a ipak neizivljen, uhvacen u aferi koju je vjesto skrivao 5 godina
- agronom s dusom izvornog seljaka sa najudaljenije kote civilizacije, kojemu je jedina zelja da ima maslinjak velicine od horizonta do horizonta
- bivsi karatista, naglo udebljan nakon prstanka aktivnog bavljenja sportom (i opustanja u svim pogledima), sa najcudnijim saznanjima o najcudnijim mjestima i ljudima
- savrsena sekretarica koja se nocu pretvori u najopasnijeg predatora na muskarce, kraljicu svih "pick-up" barova, koja ne preza od toga da li muva momka/muza od sefice, drugarice, komsinice, ni da li je ista u blizini
- generalni potpisnik svih diplomatskih racuna predstavnistva, koji totalno "zacicari" ocima kad u blizini vidi zenski dekolte...
- stara cura koja je toliko birala i odbijala, da bi se - na kraju - sa svojih 43 godine skontala da je ljepota odavno prosla, da dobrih momaka (koje je ona cekala) vise odavno nema na trzistu, ali nikako da shvati da sve sva ranija veselost i zivost pretvorila u cinizam i cangrizavost
- veseli magistar ekonomskih nauka, koji je odlucio da radi kao sofer, jer ne moze podnijeti obavezu i odgovornost posla koji je ranije radio (bio direktor), koji je najzabavnije i najseksipilnije musko bice, ever! (a ruzan kao sam vrag)
- ljencina i prevarant, umiljatog glasa i lika, bezobrazno prljavog karaktera, al' spreman na putovanje svuda i u svakom momentu...

elem, ta kancelarija, ili ured, je bila toliko dobra i mi smo se tako dobro zabavljali uz rad, da je to apsolutno neponovljivo...

sada radim u slicnom okruzenju, tj. oko mene su zanimljivi ljudi, samo sto je kancelarija virtualna... kafe pijemo na skype, pricamo o problemima, jadamo se, pomazemo jedni drugima i zavrsavamo tone posla...

a ono, sto rekoh da cu na kraju, tj. kakva sam ja... hmmm... jednom ja radila za jednu firmu i tamo bila jedna (kako su je sefovi smatrali) manje sposobna osoba (ili, kako se meni - u stvari - uvijek cinilo, manje zainteresirana za rad)... ja je, budala, uvijek branila, stalno govorila da joj se da nova sansa, da je se rasporedi na drugo mjesto i tako... jedan dan, ona meni (zbog svoje nepaznje) stvori problem i ja je skoro istucem!

naravno, dobijem otkaz, ulozim zalbu (uredno srocenu na jedno 5 stranica, sa pozivanjem i referencama na razne clanove statuta, telefonske razgovore, prepisku bla bla bla) i dobijem ostetu do neba... ona, naravno, dobije otkaz poslije nekog vremena, jer - mozes koliko hoces, ali ne i dokle hoces - a ja se (zahvaljujuci tom otkazu) spasim tog posla i zivot mi krene potpuno drugim (boljim) smijerom!

et...

15-10-2009 at 12:59 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kakvi ste u kancelariji?
Bez chatanja molim

citat:
statebriga wrote:

- savrsena sekretarica koja se nocu pretvori u najopasnijeg predatora na muskarce, kraljicu svih "pick-up" barova, koja ne preza od toga da li muva momka/muza od sefice, drugarice, komsinice, ni da li je ista u blizini


Jao ljubavi, pa saæe svi znat da smo zajedno radili
15-10-2009 at 13:08 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kakvi ste u kancelariji?
Bez chatanja molim

citat:
XMRVICAxTZ wrote:
ja volim da prevrcem ocima ovim crnkinjama i spanjolkama posto nista ne rade il rade sporo


Mrvice, rasisto! HAHAHAHAHAHAHA

Ja inaèe sve te mrljave na poslu zovem jednim, grupnim imenom: Rosario.
15-10-2009 at 13:09 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kakvi ste u kancelariji?
Bez chatanja molim

citat:
besmir wrote:
Jao ljubavi, pa saæe svi znat da smo zajedno radili


eh, bebe, ti si mala maca za ovu...
pitomo, malo mace...
15-10-2009 at 13:10 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kakvi ste u kancelariji?
Bez chatanja molim

citat:
statebriga wrote:

eh, bebe, ti si mala maca za ovu...
pitomo, malo mace...


Kako rece ti da joj je taj broj telefona
15-10-2009 at 13:11 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kakvi ste u kancelariji?
Bez chatanja molim

citat:
Abulafija wrote:
Kako rece ti da joj je taj broj telefona

daleko ste, jedno 2500 km ako ne i koji pride... kad krenes u tom pravcu, rado cu ti dati broj... i ona ce se obradovati...
15-10-2009 at 13:13 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 18
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: El_ldar, germastoned, legendaRNR-a, Maktub, orao, saba, sipumituki, svik, tigrica, toronto, TORQUE
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kakvi ste u kancelariji? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice