Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : svaleracija
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: svaleracija

citat:
Lija-lisica wrote:

nemoj ba da zacatavmo ovako divnu temu Nego, hajmo mi ba o svaleraciji Jel' se ti svaleras,ako DA zna li to tvoja bolja polovina?Ako NE, bil' volio? ;hanka

Šta da šta ne To NE na šta se odnosi - na to bil se volio švalerat ili bil volio da ti zna partner da se švaleraš
04-11-2009 at 12:21 | Ukljuèi u odgovor
Lija-lisica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-10-2006
Lokacija: Topli dom!
Odgovori: 10902
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: svaleracija

citat:
ANABELA wrote:



Pa lijepo nemogu vjerovat da te cojk' tako smirio...
U stara dobra vremena bi neko dobio malo "cvrsci" odgovor ...pogotovo neko ko je i zasluzio kao ovaj...


nije to do cojka to sa godinama dolazi

[Edited by Lija-lisica on 05-11-2009 at 00:12 GMT]
04-11-2009 at 16:31 | Ukljuèi u odgovor
Lija-lisica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-10-2006
Lokacija: Topli dom!
Odgovori: 10902
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: svaleracija

citat:
Shaban wrote:

Šta da šta ne To NE na šta se odnosi - na to bil se volio švalerat ili bil volio da ti zna partner da se švaleraš

E, ba bitno je da ja gazda teme skontao
04-11-2009 at 16:32 | Ukljuèi u odgovor
Aykira
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 17-05-2009
Odgovori: 2062
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: svaleracija

Preraste li obièna i bezazlena igra s prijateljem ili kolegom u komunikaciju nabijenu osjeæajima, zakoraèili ste u podruèje emocionalne prijevare, tvrdi M. Gary Neuman, autor bestselera “Emocionalna nevjera”.
- Dugi telefonski razgovori, pisanje intimnih mailova, brižno kupovanje originalnih darova ili “sluèajni” susreti te drugi simptomi zaljubljenosti indikatori su emocionalne nevjere èak i ako nema ni traga fizièkom kontaktu - objašnjava autor i napominje:
- U istraživanju koje sam proveo na 2500 muškaraca otkrio sam da niti za emocionalnu niti fizièku nevjeru nije bio presudan seks - upozorava M. Gary Neuman i kaže:
- Samo 12 posto izjavilo je da je ljubavnica bila ljepša ili u boljoj formi od njihove žene.
Muškarci i žene najèešæi varaju partnera ili partnericu zbog manjka poštovanja, divljenja i povezanosti u vezi. Kako vrijeme prolazi, partneri se navikavaju jedno na drugo i poèinju vezu uzimati zdravo za gotovo, što je kobno za svaki odnos. Veæina se ljudi prepušta maštanju o drugim partnerima jer tako bježe od problema u vezi, a buduæi da ne prelaze granicu intimnosti, tješe se da èine nešto potpuno legitimno.Emocionalna prijevara je privlaèna jer nema konkretnog prijestupa, pa nema ni kazne, a zadržava se i privlaèna doza adrenalina, koja razbija dosadnu svakodnevicu. No ne suoèe li se s vlastitim željama i potrebama te ne osvijeste li da izgradnjom jednog odnosa drugi propada, mogli bi uèiniti jednaku ili veæu štetu od obiène prijevare

Uz pravu ljubav nema rizika od nevjere
Ne može se generalizirati jer svatko razmišlja drukèije, objašnjava reper Marko Lasiæ alias Nered i dodaje:
- No vjerujem da dovoljno zreli ljudi znaju što žele od partnera.

Odaberete li nekog s kim dijelite interese i pogled na život, rizik od emocionalne prijevare je minimalan. Naravno, koloteèina i posao uèine svoje, no svaka èvrsta veza temelji se na povjerenju i komunikaciji, pa je potreban trud.

Ono što ne znaš, ne boli, tvrdi Mirna Maras
Najlošije je što nikad ne možeš sa sigurnošæu znati razmišlja li partner ili mašta o nekom drugom, objašnjava Mirna Maras. I pitanje je kako to doznati. Ono što ne znaš, ne boli te, no da doznam, ne bi mi bilo svejedno jer je i razmišljanje o drugom igranje vatrom koje lako dovodi do neèeg višeg. Smatram da takva vrsta prijevare nije toliko teška kao obièna nevjera, ali da je zasigurno odraz problema u vezi.

(24 sata)

15-11-2009 at 23:15 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: svaleracija

Ne moze muskarac varati zenu onoliko koliko se zena moze praviti da mu je vjerna

01-02-2010 at 15:44 | Ukljuèi u odgovor
avaz
Nivo: Novi forumaš
nije bas usko

Registriran(a): 17-02-2010
Lokacija: u rupi
Odgovori: 13
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: svaleracija

citat:
ANABELA wrote:



Pa lijepo nemogu vjerovat da te cojk' tako smirio...
U stara dobra vremena bi neko dobio malo "cvrsci" odgovor ...pogotovo neko ko je i zasluzio kao ovaj...


Pitanje je sta te smiruje, da te ko obidje dok ti cojk gleda utakmicu,ekstra udar adrenalina.
19-02-2010 at 21:30 | Ukljuèi u odgovor
labud
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 20-02-2010
Odgovori: 9
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: svaleracija

svako bi prevario...u pravo vrijeme...na pravom mjestu....s pravom osobom... radoznalost je osobina koja nikad ne nestaje,tako da se svi pitaju kako je to biti s nekim drugim....samo je fazon ima li u blizini adekvatna osoba s kojom ce da zadovolje tu svoju radoznalost....one pricice kako neces prevariti onog koga volis su price za malu djecu ...jedina je istina da ti nece biti vazno hoce li to saznati onaj koga ne volis....

21-02-2010 at 00:11 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: svaleracija

citat:
labud wrote:
svako bi prevario...u pravo vrijeme...na pravom mjestu....s pravom osobom... radoznalost je osobina koja nikad ne nestaje,tako da se svi pitaju kako je to biti s nekim drugim....samo je fazon ima li u blizini adekvatna osoba s kojom ce da zadovolje tu svoju radoznalost....one pricice kako neces prevariti onog koga volis su price za malu djecu ...jedina je istina da ti nece biti vazno hoce li to saznati onaj koga ne volis....



da se ovo ja nisam klonirala svaka ti je na mjestu  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
21-02-2010 at 00:16 | Ukljuèi u odgovor
labud
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 20-02-2010
Odgovori: 9
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: svaleracija

citat:
Denci wrote:



da se ovo ja nisam klonirala svaka ti je na mjestu

to je tako ...samo to neko shvati prije neko kasnije...a bolje prije...
21-02-2010 at 00:19 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: svaleracija

citat:
Denci wrote:



da se ovo ja nisam klonirala svaka ti je na mjestu

ja mislim da je labud musko
21-02-2010 at 00:19 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 53
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Sex : svaleracija New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice