Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Kosa :)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kosa :)

Bambi, sve sam skontala
ako ocelavim poslije tih 45 min, halali ficu

i da pitam Crvenu, je l' ostaje miris majoneze nesto mi to..

26-02-2012 at 23:42 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosa :)

citat:
cica wrote:


tako ja i radim, s tim da ne èekam izrast 25-30 min veæ 10-ak, dovoljno je, a onda izjednaèavanje i èekanje još 15 min.


E jesam i napisala neku novost. Ja mislila niko ne zna

Meni je farba ista kao i prosli put, bez obzira na 40 minuta drzanja, ali probat cu sljedeci put tako.
26-02-2012 at 23:45 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosa :)

citat:
hurija wrote:
Bambi, sve sam skontala
ako ocelavim poslije tih 45 min, halali ficu

i da pitam Crvenu, je l' ostaje miris majoneze nesto mi to..


Dodjem ti marku, ha te vidim

Evo kaze cica da moze i manje, 10tak minuta. Probaj ti njen recept, fico mi je k'o clan porodice
26-02-2012 at 23:47 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosa :)

citat:
Bambi wrote:
Za one sto se u kucnoj radinosti farbaju, ofarbati izrastak, ostaviti da stoji 25-30 minuta, onda ostatak kose dobro nafajtati hladnom vodom i rukama raznijeti farbu na ostatak kose. Kao da samponirate kosu farbom. To ostaviti jos 15-tak minuta. Upravo isprobano i super je. Ko se farba u smedje nijanse i ko hoce da izbjegne onaj crveni sjaj za koji treba cekati jedno pranje, e to je to.

Evo marka ko je razumio Mrsko mi

nemoj 'ladnu vodu...nego u onaj ostatak farbe dodaš šprc šampona i tek onda rastrljaš po ostatku kose ondaK na glavu kesu,pa umotaš piškirom...sve skidaš kad prestane da svrbi i kad prestane da bude vruæe pod peškiriæem
26-02-2012 at 23:52 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kosa :)

plavuse, jeste l' se kad farbale kabasem

26-02-2012 at 23:54 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosa :)

citat:
soraya wrote:

nemoj 'ladnu vodu...nego u onaj ostatak farbe dodaš šprc šampona i tek onda rastrljaš po ostatku kose ondaK na glavu kesu,pa umotaš piškirom...sve skidaš kad prestane da svrbi i kad prestane da bude vruæe pod peškiriæem


A ja lijepo upitah za sampon, kaze nemoj. Hajde de, isprobat cu u jednom od sljedecih farbanja

Hurija, sjecam se da su se zene u ratu tako farbale i postizale jako dobru boju. Samo mora biti bijeli kabas.
27-02-2012 at 00:02 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosa :)

citat:
soraya wrote:

nemoj 'ladnu vodu...nego u onaj ostatak farbe dodaš šprc šampona i tek onda rastrljaš po ostatku kose ondaK na glavu kesu,pa umotaš piškirom...sve skidaš kad prestane da svrbi i kad prestane da bude vruæe pod peškiriæem


soraya, kakav sad ostatak farbe, ja zamutim onoliko koliko mi treba za izrast, potrošim n a njega sve (na izrast ) , držim 10min, a onda istrljam tako što "mlaku vodu nanesem na vrhove i izrast pa sve fino istrljam i isèešljam.

žene ne znam koje farbe koristite, ali ja kupujem na Slatini u onom frizerlandu "habitude" farbe za kosu, uz njih ne doðe hidrogen, to kupim flašu i bude mi godinu
hoæu da kažem kako su farbe kvalitetne, mislim ispiru se one, ali meni vrhovi uopšte ne pucaju niti mi je suha kosa kao od drugih farbi
27-02-2012 at 00:02 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kosa :)

Ja koristim keune, i farbu i hidrogen. One farbe sto ima sve u jednoj kutiji, kao palete ili loreal...to meni bude 15 dana i ispere se.

27-02-2012 at 00:05 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosa :)

citat:
cica wrote:


soraya, kakav sad ostatak farbe, ja zamutim onoliko koliko mi treba za izrast, potrošim n a njega sve (na izrast ) , držim 10min, a onda istrljam tako što "mlaku vodu nanesem na vrhove i izrast pa sve fino istrljam i isèešljam.

žene ne znam koje farbe koristite, ali ja kupujem na Slatini u onom frizerlandu "habitude" farbe za kosu, uz njih ne doðe hidrogen, to kupim flašu i bude mi godinu
hoæu da kažem kako su farbe kvalitetne, mislim ispiru se one, ali meni vrhovi uopšte ne pucaju niti mi je suha kosa kao od drugih farbi

zavisi Cico kako kad...pošto se farbam u ružino drvo,da bi bila uvijek ista i da se ne razlikuje izrastak od ostatka,onda prvo namažem izrastak sa dijelom farbe,a nakon 10 min. dodam u taj mix šampon pa istrljam ostatka kose i dalje kako sam opisala...
osim kad mi pozvoni mob pa odvalim e onda bude zericu tamnija,ali se nekon prvog pranja to ispere...
miješam 3 farbe ,osnovna je Keuna 1511 i dodajem 2 cm grafita i 2 cm violet ili bordo..sva skalamerija stoji oko 25 min.
27-02-2012 at 00:11 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosa :)

citat:
hurija wrote:
plavuse, jeste l' se kad farbale kabasem

jesam ja .... nije baš bio kabaš,jeste onaj baby sapun "nevena leskovac"(ah te sankcije mamu im njihovu) narendaš bebirona u 100 ml hidrogena i žiletom malo mastilajave olovke da se dobije sivkasta nijanasa ...znaš da sam ja ko lukrecija bordžija
27-02-2012 at 00:14 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Ženski minder : Kosa :) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice