Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Fluor dolazi, poslovi Avganistan
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
kagemusha wrote:
heheeh...pa i lijekovi su americki i od "tru(h)log zapada...kad kupis lijek,odmah si platio licenciranje proizvoda...razmisli malo...sto god kupis tu je upletena neka multinacionalna kompanija ...pa makar kupovao i domace...opet ode lova njima na licenciranu fabricku liniju...a i Turci su im sluge....pa i Indijci....
Prijatelju nema losih sluga ima samo losih gospodara...


Hm, Haman nekima pred oèima samo MADE IN USA ili MADE IN UK- dok su ostali svi kupci- pa nije tako! Ako i kupim lijek koji je amerièke proizvodnje to kupim u trgovini ovdje u Bosni , a ne idem u Rat sa okupatorom! Jednostavno je to teško dovoditi pod istu kategoriju. Neko dijete u Afganistanu mene neæe posmatrati suznim oèima što sam u Bosni kupio lijek amerièke proizvodnje, ali tebe druže kad vidi tamo u pustinji u njihovoj zemlji- može samo da strefi zolja i ljudi su u svom na svom.



[Edited by Platonix on 11-11-2011 at 20:02 GMT]
11-11-2011 at 20:00 | Ukljuèi u odgovor
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Platonix wrote:


Hm, Haman nekima pred oèima samo MADE IN USA ili MADE IN UK- dok su ostali svi kupci- pa nije tako! Ako i kupim lijek koji je amerièke proizvodnje to kupim u trgovini ovdje u Bosni , a ne idem u Rat sa okupatorom! Jednostavno je to teško dovoditi pod istu kategoriju. Neko dijete u Afganistanu mene neæe posmatrati suznim oèima što sam u Bosni kupio lijek amerièke proizvodnje, ali tebe druže kad vidi tamo u pustinji u njihovoj zemlji- može samo da strefi zolja i ljudi su u svom na svom.



[Edited by Platonix on 11-11-2011 at 20:02 GMT]

uopste nisam u Avganistanu...drugo svi ti lijekovi i ostalo s nabavljaju tamo negdje...nije ni bitno gdje....a ti svojom kupovinom ovdje u Bosni finansiras sve i ratove i one koji rade za te firme...
malo si ne upucen,ne zamjeram ti...zivi svoj zivot i pusti druge da zive kako oni hoce
11-11-2011 at 21:07 | Ukljuèi u odgovor
juggernaut
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 09-06-2008
Odgovori: 7
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Platonix wrote:


Hm, Haman nekima pred oèima samo MADE IN USA ili MADE IN UK- dok su ostali svi kupci- pa nije tako! Ako i kupim lijek koji je amerièke proizvodnje to kupim u trgovini ovdje u Bosni , a ne idem u Rat sa okupatorom! Jednostavno je to teško dovoditi pod istu kategoriju. Neko dijete u Afganistanu mene neæe posmatrati suznim oèima što sam u Bosni kupio lijek amerièke proizvodnje, ali tebe druže kad vidi tamo u pustinji u njihovoj zemlji- može samo da strefi zolja i ljudi su u svom na svom.



[Edited by Platonix on 11-11-2011 at 20:02 GMT]


Platonixi ili vehabije...istu ti je to k**** samo drugo pakovanje...

Sto si ti druze ljubomorannnnn....odi ciko da Cunga Lunga....



17-12-2011 at 11:07 | Ukljuèi u odgovor
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

Ako proèitamo èlanak u prilogu , jasno je o èemu govorim: [url=http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/txtindexhrr.php?teka www.index.hr/vijesti/clanak/zavrsni-cin-najveceg-zlocina-ove-generacije-amerikanaca/589185.aspx]http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/txtindexhrr.php?teka www.index.hr/vijesti/clanak/zavrsni-cin-najveceg-zlocina-ove-generacije-amerikanaca/589185.aspx
Povlaèenje iz Iraka
"S ovim povlaèenjem Amerikanci ostavljaju iza sebe uništenu zemlju", komentirao je jedan šijit koji je u ratu izgubio oca. "Amerikanci nam ne ostavljaju moderne škole i velike tvornice. Umjesto toga ostavljaju hiljade udovica i siroèadi. Amerikanci iza sebe ne ostavljaju slobodan narod i zemlju, veæ uništenu zemlju i podijeljen narod".


[Edited by Platonix on 19-12-2011 at 10:48 GMT]

19-12-2011 at 10:42 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

Jutros bash pricham sa irachanima i pitam kad je bilo bolje, za vrijeme Sadama il' sada.
Vele kad je Sadam bio nije bila dobra drzhava, misleci na Sadama i njegove ljude oko njega a bio je dobar narod.
A sada kazhe ne valja narod.

Jest' kazhu da narod gine al' im je bolji zhivot sada.

A to shto se tuku izmedju sebe je naravno zbog toga shto Iran tura svoj nos u Irak.

[Edited by tuba on 19-12-2011 at 11:04 GMT]

19-12-2011 at 10:57 | Ukljuèi u odgovor
brk
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 26-10-2011
Lokacija: Negdje u nekom brdu
Odgovori: 5
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Lija-lisica wrote:
Ono sto sam ja vidjela na slikama, smjestaj i radno mjesto su stravicni prizori... Izbrisala sam slike,pokusat cu ih potraziti, pa postaviti... Smjestaj je u shatoru, stravican prizor, krevet do kreveta na spratove, stvari su razbacane po podovima...Sve zavisi i od toga gdje ti odrede radno mjesto... Imam bliskog prijatelja, koji je jedva cekao da ode, mjesecima pokusavao i na kraju otisao. Nakon mjesec dana se razduzio,nije imao osnovne uslove za higijenu... Veliku nuzdu vrsio u kese, malu u neku cijev zabijenu u zemlju, a zivio u shatoru sa 100 dusha... Nek' je svima Bog na pomoci ko se odluci da ode tamo i radi za Fluor u takvim uslovima...i dabbogda svi vozali rentane audije, merdze, golfove i imali ogromne kuce, vile itd.

Zaboravih napisati da su im hranu bacali iz helikoptera

[Edited by Lija-lisica on 02-03-2010 at 19:10 GMT]
nisu samo hranu bacali iz helikoptera nego i vodu...pa ti sad kontaj ako se okupas sa tom vodom hoces li imati kasnije vode da pijes...nije smjestaj svugdje takav sve zavisi gdje se nalazis...imas izvor sa vodom 100 metara od baze ali ne smije niko da izade da uzme te vode ali ako hoces dobre pare za neko kratko vrijeme moras podnjeti malo i zrtve...
01-01-2012 at 06:06 | Ukljuèi u odgovor
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
brk wrote:
nisu samo hranu bacali iz helikoptera nego i vodu...pa ti sad kontaj ako se okupas sa tom vodom hoces li imati kasnije vode da pijes...nije smjestaj svugdje takav sve zavisi gdje se nalazis...imas izvor sa vodom 100 metara od baze ali ne smije niko da izade da uzme te vode ali ako hoces dobre pare za neko kratko vrijeme moras podnjeti malo i zrtve...


Dajte postavite fotke ili video ako ima tko, baš bih volio vidjeti .
04-01-2012 at 19:28 | Ukljuèi u odgovor
brk
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 26-10-2011
Lokacija: Negdje u nekom brdu
Odgovori: 5
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Platonix wrote:

Dajte postavite fotke ili video ako ima tko, baš bih volio vidjeti .

Slika i videa imam na tone ali ne smijem postavit odavde da nebi lizao resetke gvantanamo zatvora poslat cu vam za nekih 25-30 dana kad budem kuci na odmoru ako vas bas toliko interesuje. neki dan su mi razbili staklo na autu, djeca sa druge strane ograde ubise kamenjem
05-01-2012 at 05:47 | Ukljuèi u odgovor
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
brk wrote:

Slika i videa imam na tone ali ne smijem postavit odavde da nebi lizao resetke gvantanamo zatvora poslat cu vam za nekih 25-30 dana kad budem kuci na odmoru ako vas bas toliko interesuje. neki dan su mi razbili staklo na autu, djeca sa druge strane ograde ubise kamenjem

ok
05-01-2012 at 07:07 | Ukljuèi u odgovor
brk
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 26-10-2011
Lokacija: Negdje u nekom brdu
Odgovori: 5
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

jel zna neko da li je Fluor u Bosni ili ne .

16-01-2012 at 07:54 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 16
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Tuzlarije : Fluor dolazi, poslovi Avganistan New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice