Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Razlika u godinama !
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
blentava wrote:

Kad se kaže "ja umijem a on može" ili "ko s decom spava, upišan se budi" uglavnom misli se na istu prièu. Ma da, ja em sam blentava, em izgubljena u vremenu i prostoru, a moraš priznati da je piletini teško odoleti...


kako ko @blentava,kako ko...ne mislimo svi isto i ne tumaèimo svi na isti naèin kao ti pojmove veze,braka,sexa,ljubavi,povjerenja,švaleracije..."piletine" i "upišavanja"....ono što ti podrazumEvaš,ne znaèi da podrazumjevaju i ostaji komentatori sa ovog foruma

što se kulinarskih sposobnosti tièe,mogu reæi da mi piletina nikada ne zagori,ne zalazim u tudji kokošarnik niti kradem tudja jaja
ja sam žena sa integritetom ne gubim se ni u prostoru ni u vremenu tako lako kako ti...
ebiga,moraš pažljivije èitati šta drugi pišu....
26-02-2012 at 23:34 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
blentava wrote:
Ne budi bona oštra prema meni 'vako blentavoj, ba. Da ti reèem, švaler me je zvao i rek'o mi doæi 'vamo, kod mene. Dvoumim se izmeðu švaleracije i opcije "ja znam, on može". E sad, ova druga opcija u praksi, izgleda 'vako: on crk'o a ja mogu još. Valjda je tome krivo moje jednodnevno švalersko iskustvo... A šta æeš, ti piši ono što te tišti i ne biraj preko èijih æeš leða, blentava se namestila pa udri.
Volem èitati o osobama s integritetom koji plasiraju i po forumu, to su jaèi igraèi. Jaèeg integriteta.



pa ne cijenem baš muškarce koji se prcaju sa nepromišljenim ženama...za njih važi ona "ko sa djecom spava,upišan ustaje".....
ne cijenim ni žene koje se prcaju sa kolegama sa posla...to je @blentava kodex pametnih žena koje preferijaju odgovornost prema poslu od koga jedu 'lebac,tako održavaju autoritet žene sa integritetom... ;hanka
27-02-2012 at 00:01 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razlika u godinama !



Ma nije razlika u godinama bitna ako je obostrana ljubav u pitanju,




samo da dodam da je ljepsi osjecaj kad je zena mladja!!!


27-02-2012 at 00:05 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razlika u godinama !

citat:
blentava wrote:
Pa ti mene bona skroz ocrni. Ðe æe ti duša? Iz sledeæeg se vidi ko ne èita pažljivo, kao prvo žena sa integritetom za koju se izdaješ, ne koristi glagol "pr*ati".

a jel?
reè prcati,kresati,yebati je baš prilièna takvima poput tebe.Ja sa svojim partnerom vodim ljubav. Ebiga,blentava važno je da on mene voli malo više nego platonski i da je uvijek tu pored


[Edited by soraya on 27-02-2012 at 00:33 GMT]
27-02-2012 at 00:32 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
blentava wrote:
Izbor reèi govori dosta o èoveku i stanju njegovog duha. Sve je draga moja prepoznatljivo. Sve.


to ti svetica Paraskeva Pa spram "svetice" i tropar
27-02-2012 at 00:44 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
blentava wrote:
Sveci i tropari nisu moja specijalnost, ali ti si se i u toj temi nametnula kao veæi poznavalac. Nemam kapaciteta za natakanja, pa draga ostani u svim svojim ubeðenjima glede mene, koja sam olièenje nemorala. Neka bude tako, amin. (ovo ja kao ateista, prièam).


Pa kad nemaš kapaciteta za raspravljanje onda me sledeæi put zaobidji sa svojim quazi- humorom,komentarima i replikama i to u što širem luku kapito?
27-02-2012 at 00:55 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razlika u godinama !


Sto se tice godina, kako je za zdravlje bitna stvarna bioloska starost tako je za veze bitna zrelost a to nema uvijek veze za godinom u rodnom listu.

Tako da je velika razlika u zrelosti osoba istog doba.

Od mene muz stariji 2 godine, i taman, zajedno sijedimo zajedno starimo

To je bio odgovor na temu a sada nastavite, izvinjavam se ako sam sta poremetila u toj sofisticiranoj diskusiji.

27-02-2012 at 00:56 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
statebriga wrote:


u svakom slucaju, poruka stoji da otvorite svoj um ka necemu sto mozda niste imali prilike da osjetite, a sto nije nemoguce da se desi i vama, vasoj djeci, prijateljima ili vasem trenutnom partneru/ici. nemojte dozvoliti da zbog predrasude godina (npr. vase "starosti") propustite nesto sto bi vas usrecilo, oplemenilo, razigralo...


Sve dok nije nista protivzakonito, razlika u godinama izmedju dva partera je iskljucivo stvar te dvije osobe i nicija vise. ostali mogu da tuze i sude, ali na kraju krajeva - svako sebi bira srecu po vlastitom ugodjaju, a najmanje treba da se brine sta ce okolina reci.
27-02-2012 at 01:06 | Ukljuèi u odgovor
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razlika u godinama !

citat:
blentava wrote:


Tako je.


Bitno je da se nadu dvije srodne duse ... a ako je vec jedna dusa u braku nasla drugu srodnu dusu...mladu ili stariju..red bi bio da jednostavno kaze a ne da pate istovremeno najmanje tri duse...mada licno mislim ta nova dusa moze da bude samo trenutni hir...i kad se probudi iz opijenosti...ostaje bez igdje icega..na kraju shavti da je bila za jednokratnu upotrebu...koliko god joj se cinilo da ta druga,,srodna dusa,, ona prava...

[Edited by kagemusha on 27-02-2012 at 02:18 GMT]
27-02-2012 at 02:14 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razlika u godinama !

citat:
melanija_ wrote:
Uh. cura od 15 i momak od 20 godina ? Dilema dilema dilema.

interesuje me vase misljenje i stav o tome,i ako moze koji savjet nabrzaka


evo lagano uz kaficu (:

Pa ovo lagano uz kaficu,malo-pomalo proðoše dvije godine. Znaèi njoj je sad 17 i njemu dvadesetdvije godine? Mislim da to oni mogu još jedno vrijeme kriti od drugih,pogotovo od ovih forumaša i forumašica na tuzlarijama,dok ona ne bude punoljetna.Ove stare forumašice bi se odma poturile ovom momku od 22.
A ko fol sve brane curicu.Ma jamte ba.Ono se ne da narodu ni ,a gluho bilo kaki ste.
27-02-2012 at 07:28 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 10
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adnan79, dragec, DROT, Drugarica, fazla, gmizavac, Lila, MIRSAD MEHIC, mrkica, S@LE, sencho, senzualni, Serpiko, suncica25
FORUM : Ženski minder : Razlika u godinama ! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice