Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Coinizmu kraja nema
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Coinizmu kraja nema

@Putnik
Nije u pitanju rat kako ga ti nazva nego klasicna genocidna okupacija.Dakle nemogu ti odgovoriti na pitanje dok neutvrdis gradivo.

@Medic
Tebi treba malo skole,ako se u bosni uvde knjiga"Bonton ponasanja"dobices je od mene besplatno.Procitaj par puta svoje duboke misli.
Za tebe sam djecurlija(istina mozda me lovis na neke gramaticke greske)ali otom potom.
Tvoj strah od islama i muslimana nemoze biti utemeljen na osnovu mog pisanja.
...mozda kontas ovaj Podrinjac primitivac i usto jos(nagrabusio u ovoj agresiji,termin koji vi koristite za genocid)zeljan osvete mrzi sve sto nije muslimansko.E moj ti,u meni ima vise sabura nego u takvih hiljadu.

@primus inter pares
Taman Palestinci imalu vecu demokratiju od recimo Holandeza njima ce biti isto.Mene cudi da izvlasis takve za mene ProJevreske floskule nebili bilo kako ublazili ili opravdali sva ubijanja i unistenja.
Ako neko misli da u Palestini(punoj krvi,bola,gladi,bespomocnosti,moze ocekivati nesto sto se zove tzv demokratija onda je taj blago receno zlonamjeran.
Zena bivseg predsednika Euro Banke(Duizenberg) je aktivista u pokretu xxxxxxxxxxxxxxxxxxza Palestinu.Zena je kriscanka i nema veze sa islamom.Ono sto sam mogao dobiti na uvid o Palestini granici se sa hororom,TOGA STOGOD NEMA u JAVNOSTI.


[Edited by mustajbeg on 23-10-2010 at 16:46 GMT]

[Edited by mustajbeg on 23-10-2010 at 16:48 GMT]

23-10-2010 at 16:46 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Coinizmu kraja nema

citat:
mustajbeg wrote:
@Putnik
Nije u pitanju rat kako ga ti nazva nego klasicna genocidna okupacija.Dakle nemogu ti odgovoriti na pitanje dok neutvrdis gradivo.


Ama da znas odgovorio bi...a to sto se tice "utvrdjivanja gradiva", pa ja da znadoh ne bih tebe pitao, ali izgleda i ti si jedva dvojku dobio i to na popravnom...Mani pametovanja...
23-10-2010 at 17:10 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Coinizmu kraja nema

citat:
Putnik wrote:


Ama da znas odgovorio bi...a to sto se tice "utvrdjivanja gradiva", pa ja da znadoh ne bih tebe pitao, ali izgleda i ti si jedva dvojku dobio i to na popravnom...Mani pametovanja...


Jasta moj @Putnice dvojka i jos nesto,kupio na crno papire.

Sad me mozes komotno banovati jer je zabranjena diskusija za sefovima ovog foruma.
Pozdravljam te @putnice i sretan rad na ovom forumu... odoh da vam vise nesmetam.

ps
nisam dosao na ovaj forum iz potrebe ubijanja slobodnog vremena.

POZDRAVLJA VAS
@MUSTAJBEG
a sad adio...
23-10-2010 at 17:22 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Coinizmu kraja nema

citat:
mustajbeg wrote:


Jasta moj @Putnice dvojka i jos nesto,kupio na crno papire.

Sad me mozes komotno banovati jer je zabranjena diskusija za sefovima ovog foruma.
Pozdravljam te @putnice i sretan rad na ovom forumu... odoh da vam vise nesmetam.

ps
nisam dosao na ovaj forum iz potrebe ubijanja slobodnog vremena.

POZDRAVLJA VAS
@MUSTAJBEG
a sad adio...



Sefe moj dragi niko tebe nece banovati jer nema razloga...a najmanje te ja mogu banovati...Samo ti uzivaj i eglenisi...
23-10-2010 at 17:24 | Ukljuèi u odgovor
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Coinizmu kraja nema

citat:
primus inter pares wrote:


Tema nije samo cionizam,nego i pitanje zasto njemu kraja nema.E pa jedan od razloga je i glupa kvazipolitika arapa,koji lože desetljecima jadne palestince na oruzani otpor a kad izraelci stisnu,ostali arapi se prave gluhi-slijepi-glupi.
Ko je u zadnjih 40 godina uskocio i direktno pomogao jadnim palestincima?Odgovor NIKO?
Vise smo mi vojne pomoci imali iz svijeta u 3 godine rata nego jadni palestinci u zadnjih 40.
I uostalom ima li iko razuman da moze i pomislit da politika irana moze ikako pomoci palestincima?sto irana?pa iran je glavni igrac u ovom previranju sa zapadom,oni imaju kontrolu i nad libanskim hezbolahom i nad hamasom koji drzi gazu...a hamas to su oni,sto bace petardu na izrael pa onda prime hiljadu put goru odmazdu.. i tako polako guse komplet stanovnistvo gaze.
a da ne pricamo o nerealnim ciljevima,i vrapcima na grani je jasno da je izrael tu da ostane.u pitanje se dovodi samo palestinska drzava i njena ostojnost.ovim nacinom vjerovatno je nece ni dobit.
treba malo vise pameti,pomoci susjeda,realnijih ciljeva i bolnih kompromisa.
koja glupost od cilja ne priznat pravo na postojanje izraelu.pa to ko da rade po diktatu sin beta.dok god tako rade samo daju razlog izraelcima vise za okupacijom.
onda pravo na špovratak.evo mi imamo aneks 7 pa koliko se ljudi vratilo?a zamisli poslije nekih 60 godina koliko ih ce se vraTIT?
ja bi rekao odricemo se prava na povratak,AKO vi napustite sva naselja kao sto je ariel,gdje cemo mi movi primiti izbjeglice iz egipta i libana,koji bi onda mogli zivjeti u samostalnoj palestini.
pristajemo i na distrikt istocni jerusalem,..bilo koji upravni oblik...samo da dobijemo drzavu koja ce nam garantirat opstanak(mislim da sam palestinac )...
i naravno priznajemo izrael,a vi pustite nase zatovrenike...
znaci kompromis koji daje nesto,ista bolje nego nista...
Ako ni to necete nema frke mi se odricemo palestine ,dajte nam pasose izraela bicemo izraelci,samo nam dajte pravo na opredjeljenje pa ce izrael uskoro bit zemlja muslimana.. ha ja,..eh eto ima milion opcija,samo da nesto konkretno probaju ,sve je bolje od kassam raketa...
vjerujem da i mnogi izraelci zele mir sa palestincima i da se konacno jednom rijesi to pitanje.rat i ratno stanje najmanje godi palstincima,sve manje zemlje imaj na raspolaganju,a pomoci od bajnih arapa i zabrinutog irana ni na mapi.




Ovo te medic angazovao da ga malo operes?
I prije smo prezvakavali oko Palestine i covjek se i tada opredjeljivao zestoko procionistièki.

Da, tema je sira od pukog zadržavanja na cionizmu, ali suština je ta da ta duboko fasizoidna ideologija egzistira i napreduje, a da joj pogoduji i oni faktori koje si sam nabrojao.
No, mnogo bitnih stvari izostavljas, izmedju ostalog da su u Palestini(pojasu Gaze i na Zapadnoj obali) 2006. održani izbori na kojima je trijumfovao Hamas ispred Fatha. Zapad je u prvi mah izbore ocijenio demokratskim i priznao njihove rezultate, ali je na pritisak Izraela promijenio stav, premijera i ministre iz redova Hamasa bojkotovao te podrzao blokadu pojasa Gaze. Glavni mirovni pregovaraè Palestinaca je lider Fatha i predsjednik Palestinske autonomije Mahmud Abas, koji u pregovorima zastupa iskljucivo Zapadnu obalu, tzv. novu drzavu Palestinu, i po njemu bi pojas Gaze komotno mogao biti i na Antarktiku. Vladi Palestinske samouprave svakodnevno doticu milioni dolara sa zapada pa i iz arapskog svijeta.
23-10-2010 at 17:54 | Ukljuèi u odgovor
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Coinizmu kraja nema

Znam ja da si solista, samo malo da te bocnem

Drugo, hamasova politika nije suluda a da o tome pricam nemam vremena. Postavimo jednostavno ovako - Hamas je oslobodilacka organizacija, palestinska i narodna.
Kontra njima su cionisti, nemilosrdni agresori, okupatori i najžešæi rasisti.
Recimo eto da nijedni nisu med i mlijeko, ali ne moze biti da su prvi teroristi i fanatici a drugi ugladjeni demokrati.
Dakle, i propaganda tj. antipropaganda je ovdje veliki problem

23-10-2010 at 20:57 | Ukljuèi u odgovor
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Coinizmu kraja nema

Reagovao sam na:

Danas Jevreji ne unistavaju samo bombama,raketama i ostalim bojevim oruzjem nego,ONI drmaju citavu zemaljsku kuglu svojim finansiskim malverzacijama...
Amerika je u rukama Jevreja i oni su gotovo na crti sa koje ce poci u konacni pohod na cjelu zemaljsku kuglu.


Ja ovdje ne nalazim nista anticionisticki.
ONI su prevaranti, onoliko koliko su Srbi genocidni, Crnogorci lijeni, Bosanci glupi... Klise.
 


24-10-2010 at 09:21 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Coinizmu kraja nema

citat:
primus inter pares wrote:
jedno pitanje,zasto je postavljac teme napisao coinizmu nema kraja?jel od uzbudjenja il tako treba


mislim da je u pitanju ovo drugo...
uostalom ...'ta ti znaš šta je cionizam
24-10-2010 at 09:50 | Ukljuèi u odgovor
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Coinizmu kraja nema

citat:
mustajbeg wrote:
@Putnik
Nije u pitanju rat kako ga ti nazva nego klasicna genocidna okupacija.Dakle nemogu ti odgovoriti na pitanje dok neutvrdis gradivo.

@Medic
Tebi treba malo skole,ako se u bosni uvde knjiga"Bonton ponasanja"dobices je od mene besplatno.Procitaj par puta svoje duboke misli.
Za tebe sam djecurlija(istina mozda me lovis na neke gramaticke greske)ali otom potom.
Tvoj strah od islama i muslimana nemoze biti utemeljen na osnovu mog pisanja.
...mozda kontas ovaj Podrinjac primitivac i usto jos(nagrabusio u ovoj agresiji,termin koji vi koristite za genocid)zeljan osvete mrzi sve sto nije muslimansko.E moj ti,u meni ima vise sabura nego u takvih hiljadu.

@primus inter pares
Taman Palestinci imalu vecu demokratiju od recimo Holandeza njima ce biti isto.Mene cudi da izvlasis takve za mene ProJevreske floskule nebili bilo kako ublazili ili opravdali sva ubijanja i unistenja.
Ako neko misli da u Palestini(punoj krvi,bola,gladi,bespomocnosti,moze ocekivati nesto sto se zove tzv demokratija onda je taj blago receno zlonamjeran.
Zena bivseg predsednika Euro Banke(Duizenberg) je aktivista u pokretu xxxxxxxxxxxxxxxxxxza Palestinu.Zena je kriscanka i nema veze sa islamom.Ono sto sam mogao dobiti na uvid o Palestini granici se sa hororom,TOGA STOGOD NEMA u JAVNOSTI.


[Edited by mustajbeg on 23-10-2010 at 16:46 GMT]

[Edited by mustajbeg on 23-10-2010 at 16:48 GMT]


Vec drugi put naglasavas svoje geografsko porijeklo.
Evo, ja sam hercegovac, kakve to sad ima veze s bilo cim?
Ima tek toliko koliko je potrebno nekom slabicu da stekne kao neku prednost u diskusiji. Stani svojom licnoscu iza svojih rijeci, nije diskusija ni pocela, a sakrio si se iza tragedije svog i mog naroda.
Ne spocitavaj mi negiranje genocida, kakvo uopste imas pravo na to? Kako dodje do toga? Znam, ponovno slabicko sticanje prednosti.


[Edited by medic on 24-10-2010 at 15:26 GMT] 


24-10-2010 at 15:20 | Ukljuèi u odgovor
Crni Vuk
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 06-05-2008
Odgovori: 342
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Coinizmu kraja nema

BISKUPSKA SINODA ZA BLISKI ISTOK TRAŽI ZAVRŠETAK IZRAELSKE OKUPACIJE ARAPSKIH PODRUÈJA

RIM, 24. oktobra (FENA/Hina) - Posebna biskupska sinoda za Bliski istok, koju je Papa sazvao u Vatikanu, zatražila je u subotu da se završi izraelska okupacija arapskih podruèja i upozorila da se židovska država u obrani politike kolonizacije ne može pozivati na Bibliju.

"Graðani bliskoistoènih zemalja pozivaju meðunarodnu zajednicu, osobito Ujedinjene narode, da se iskreno zauzme za uspostavu pravednoga i konaènog mira u regiji" koji nije moguæ ako se "ne završi (izraelska) okupacija arapskih teritorija", istaknuli su biskupi, koji uglavnom dolaze s Bliskog istoka, nakon dvosedmiène sinode u Vatikanu.

Izrael se ne može pozivati na pojam "Obeæane zemlje" koji se spominje u Bibliji kako bi "opravdao povratak Židova u Izrael i protjerivanje Palestinaca", rekao je grkokatolièki
melkitski nadbiskup Newtona (SAD), msgr. Cyrille Salim Bustros, predsjednik povjerenstva za poruku sinode, na tiskovnoj konferenciji u Vatikanu.

Nakon završetka okupacije "palestinski narod moæi æe imati neovisnu i suverenu domovinu u kojoj æe živjeti u dostojanstvu i sigurnosti", rekli su u poruci na arapskom jeziku u kojoj dodaju da æe Izrael pak "moæi uživati u miru i sigurnosti unutar meðunarodno
priznatih granica".

(Fena)

25-10-2010 at 11:05 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 29
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Politika : Coinizmu kraja nema New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice