Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Kako vas je zaprosio
Strana: 1 2
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
stvor
Nivo: Forumas sa iskustvom
majka dva divna sina

Registriran(a): 10-03-2009
Lokacija: moja oaza mira
Odgovori: 180
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Kako vas je zaprosio

Mile moje,hajdemo ovdje pisati kako su nas naši muževi zaprosili.Evo ja æu prva.Mene je moj zaprosi pokraj starog groblja.Došao po mene na posao i pošto prolazimo pokraj groblja(stari put do gradine)on je zaustavo auto,izvadio prsten i zaprosio me.Dok nas smrt ne rastavi. Onda smo otišli njemu kuæi a kuæa puna našeg društva i slave. Pitam se samo kako je znao da æu pristatiiiiiiiiiiiii.

01-10-2010 at 14:12 | Ukljuèi u odgovor
stvor
Nivo: Forumas sa iskustvom
majka dva divna sina

Registriran(a): 10-03-2009
Lokacija: moja oaza mira
Odgovori: 180
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako vas je zaprosio

Šta je drage moje? Jestel to vi njih prosili pa se niko neodazva na ovu temu? Nevjerovatno ali istinito.E pa neka vam ga.

11-10-2010 at 17:56 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako vas je zaprosio

Draga moja, ova tema je postojala do neki dan, sve smo se mi isprièale u toj, pa nam mrsko radi tebe same ponavljat i u ovoj

11-10-2010 at 23:24 | Ukljuèi u odgovor
stvor
Nivo: Forumas sa iskustvom
majka dva divna sina

Registriran(a): 10-03-2009
Lokacija: moja oaza mira
Odgovori: 180
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako vas je zaprosio

citat:
cica wrote:
Draga moja, ova tema je postojala do neki dan, sve smo se mi isprièale u toj, pa nam mrsko radi tebe same ponavljat i u ovoj

Baš mi žao,ja je nevidjeh
14-10-2010 at 23:27 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako vas je zaprosio

14-10-2010 at 23:34 | Ukljuèi u odgovor
stvor
Nivo: Forumas sa iskustvom
majka dva divna sina

Registriran(a): 10-03-2009
Lokacija: moja oaza mira
Odgovori: 180
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako vas je zaprosio

citat:
Bambi wrote:


Ah ta savremenost draga bambi.
14-10-2010 at 23:55 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako vas je zaprosio

a, je l' prvi muz, il' ovaj sad, sto ce postat muz? ili koji u medjuvremenu (tj. neki od odbijenih prosaca)?

17-01-2011 at 14:25 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako vas je zaprosio

ja mislim da se na danasnjici najbolje i najjednostavnije moze da zaprosi via mobilnim telefonom -odnosno SMS-om
,prsten manje vise izlazi iz mode i postaje staromodan a mozda nije ni potreban jer zaruke a i danasnji brakovi jako kratko traju!!!
zarucnu porukicu sacuvas i to ti je to,
,kao najvjerniji dokaz da si zarucen-a sve dok ne dode mozda do razbijanje zaruka sledecim SMS-om
ili slanjem zahtjeva na Faceee,,,
ej meni se danas krehnulo zaruciti sa tobom ;hoces me!!

17-01-2011 at 16:58 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako vas je zaprosio

citat:
senzualna wrote:
ja mislim da se na danasnjici najbolje i najjednostavnije moze da zaprosi via mobilnim telefonom -odnosno SMS-om



neka, fala... ja sam staromodna, mora prsten, mora kamen(cic), mora sve kako treba!

citat:
MelMel wrote:
ih jesi skrta na informacijama. opisi i prvog i drugog i te odbijene prosce.

jok, ba, nego ja to da probam da se rijesim nadimka

evo, samo za melmel, the whole story ;)

elem, prvi ozbiljan momak je mene zaprosio, u setnji klosterskom ulicom, jedno vrlo hladno vece uz snijeg... nista, onako u hodu... ajd da se uzmemo... elem, srecom, bili smo mladi, pa je poceo rat, pa smo se razisli, jer to sigurno ne bi bas uspjelo...

moj prvi muz me zaprosio kad smo s vecere isli kuci (dok je on zivio u splitu), prolazili pored jedne crkvice (neka stara, skroz) i on stane, izadje iz auta, otvori moja vrata, klekne na asfalt i zaprosi me

posto sam ja mislila da se zeza (jer smo kratko hodali), ja se samo nasmijem i nista... sutradan odem kod famElije i on dodje za mnom i onda me davio 3 sata na veceri i davao mi razloge zasto misli da smo stvoreni jedno za drugo i ja popustim pod nagovaranjem...

po povratku kuci, ovaj ode kod mog starog, sve po pravilima me isprosi i tako to, kupi mi prsten, stavi na ruku i ja poslije godinu dana skontam da sam kobila, vratim se kuci...

prije jedno 10 godina me zvao jedan moj bivsi, da mi kaze da se nece "sutra" ozenit s tom nekom, samo ako ja pristanem da se udam za njega... of kors, not! komplicirana je prica, ali je ovo sazetak... sigurno bi bilo fino dok ne bi dosli do faze da se popitamo (u nekoj svadji) ko je bio s koje strane linije...

za jednog makedonca sam se bas htjela udat... bio je zabavan i divan i zaprosio me u jednom restoranu na vrh brda, odakle se cijelo skoplje vidi... cak su se i vjencanice birale (imam i slike s proba), al' kad je poceo da prica o snovima o farmi goveda, poljoprivredi i mirnom zivotu na obroncima neke planine, meni je prestalo biti onoliko interesantno koliko je bilo u prvom momentu... ostali smo super prijatelji i guzni haveri dugi niz godina... ozenio se, prije 5-6 godina, otvorio farmu goveda, bavio se njome godinu dana i vratio na stari posao... mozda sam mogla biti strpljiva s njegovim hirovima...

jednog, kojeg sam najvise voljela do jednom, sam cekala godinama da skonta da bi trebao da me zaprosi... bio je tvrd orah i na kraju sam odustala od cekanja... otidjosmo svako svojim putem

ovaj sad, sto ce mozda biti drugi muz, je vrlo nonsalantno, u jednoj voznji negdje, rekao: mi bi trebali da se ozenimo, zar ne?!

rekoh da bi, al' nismo dalje od toga odmakli... malo smo, oboje, nesigurni da je to ono sto zaista zelimo u zivotu... vidjet cemo... jos koja godina laganog uzivanja u zabavljanju (koje je vise brak, nego zabavljanje, al' nevermind), pa cemo se odluciti...

znajuci sebe, bit ce to "svako svojim putem"
17-01-2011 at 18:22 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako vas je zaprosio

citat:
statebriga wrote:

jok, ba, nego ja to da probam da se rijesim nadimka

evo, samo za melmel, the whole story ;)

elem, prvi ozbiljan momak je mene zaprosio, u setnji klosterskom ulicom, jedno vrlo hladno vece uz snijeg... nista, onako u hodu... ajd da se uzmemo... elem, srecom, bili smo mladi, pa je poceo rat, pa smo se razisli, jer to sigurno ne bi bas uspjelo...

moj prvi muz me zaprosio kad smo s vecere isli kuci (dok je on zivio u splitu), prolazili pored jedne crkvice (neka stara, skroz) i on stane, izadje iz auta, otvori moja vrata, klekne na asfalt i zaprosi me

posto sam ja mislila da se zeza (jer smo kratko hodali), ja se samo nasmijem i nista... sutradan odem kod famElije i on dodje za mnom i onda me davio 3 sata na veceri i davao mi razloge zasto misli da smo stvoreni jedno za drugo i ja popustim pod nagovaranjem...

po povratku kuci, ovaj ode kod mog starog, sve po pravilima me isprosi i tako to, kupi mi prsten, stavi na ruku i ja poslije godinu dana skontam da sam kobila, vratim se kuci...

prije jedno 10 godina me zvao jedan moj bivsi, da mi kaze da se nece "sutra" ozenit s tom nekom, samo ako ja pristanem da se udam za njega... of kors, not! komplicirana je prica, ali je ovo sazetak... sigurno bi bilo fino dok ne bi dosli do faze da se popitamo (u nekoj svadji) ko je bio s koje strane linije...

za jednog makedonca sam se bas htjela udat... bio je zabavan i divan i zaprosio me u jednom restoranu na vrh brda, odakle se cijelo skoplje vidi... cak su se i vjencanice birale (imam i slike s proba), al' kad je poceo da prica o snovima o farmi goveda, poljoprivredi i mirnom zivotu na obroncima neke planine, meni je prestalo biti onoliko interesantno koliko je bilo u prvom momentu... ostali smo super prijatelji i guzni haveri dugi niz godina... ozenio se, prije 5-6 godina, otvorio farmu goveda, bavio se njome godinu dana i vratio na stari posao... mozda sam mogla biti strpljiva s njegovim hirovima...

jednog, kojeg sam najvise voljela do jednom, sam cekala godinama da skonta da bi trebao da me zaprosi... bio je tvrd orah i na kraju sam odustala od cekanja... otidjosmo svako svojim putem

ovaj sad, sto ce mozda biti drugi muz, je vrlo nonsalantno, u jednoj voznji negdje, rekao: mi bi trebali da se ozenimo, zar ne?!

rekoh da bi, al' nismo dalje od toga odmakli... malo smo, oboje, nesigurni da je to ono sto zaista zelimo u zivotu... vidjet cemo... jos koja godina laganog uzivanja u zabavljanju (koje je vise brak, nego zabavljanje, al' nevermind), pa cemo se odluciti...

znajuci sebe, bit ce to "svako svojim putem"


e, nek' si vala napisala a ko ti dade nadimak hebem li mu... mhh...
17-01-2011 at 18:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 55
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Ženski minder : Kako vas je zaprosio New Topic Post Reply

Strana: 1 2


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice