Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Putopisi : Kosovo
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosovo

citat:
racionalna manjina wrote:
Ko so vo je srce srbije, srce srbije izvinite, nije ništa na nacionalnoj, veæ na mentalnoj osnovi



Kad je Kosovo bilo najaktuelnije.... ugledam ti ja na neopranoj prikolici gdje pise po onoj prljastvini "kosovo je srbija".... a meni ne bude mrsko pa samo jos dodam "BILO"
21-03-2011 at 20:23 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kosovo

jm!

pa je l' se mora ukakit svaka tema?!

bili sa mnom neki iz beograda... odmah otrcali, na prvoj pauzi, da vide svEtu srpsku zemlju! kasnili na ostatak konferencije...

pitam ih ja: i? sta ste stigli vidjeti za sat vremena?

kazu: nista, al' bar smo bili!

naravno - bili da mogu na FB da stave fotku hahahahahah toliko o duhovnosti!

nisu nigdje ni usli, ni svijecu upalili, ni prilog dali - nista!

aferim!

ja, vala, ubacila 5 OJro u kutijicu za pomoc djeci

21-03-2011 at 20:46 | Ukljuèi u odgovor
forever
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 16-07-2009
Odgovori: 869
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosovo

citat:
soraya wrote:


kako kome vala
deja vu i nimalo interesantno
folklorna arhitektura i tradicionalna umjetnost,nošnja,nakit,pribor za jelo,sve ono što simolizuje i obilježava naèin života jedne kuture,meni je mnogo interesantnije i više govori nego postojanje bilo kojeg sakralnog objekta.

bdw,crkva u dvorištu Fate Orloviæ ne znaèi da je nan Fata pravoslavka,na žalost tebe i tvog vladike

Potpuno razumjem tvoj stav ali Tuzla je multietnicki grad u kojem zive i Srbi i za njih su manastiri na Kosovu i Metohiji svetinje.Tamo su korijeni Srpskog naroda odakle su i pocele migracije naroda a manastiri su svjedocanstvo i jeddna vrsta potvrde identiteta i to se treba postovati u najmanju ruku.
21-03-2011 at 20:57 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosovo

citat:
forever wrote:

Potpuno razumjem tvoj stav ali Tuzla je multietnicki grad u kojem zive i Srbi i za njih su manastiri na Kosovu i Metohiji svetinje.Tamo su korijeni Srpskog naroda odakle su i pocele migracije naroda a manastiri su svjedocanstvo i jeddna vrsta potvrde identiteta i to se treba postovati u najmanju ruku.


ti si zayebo i @playboya
on smara ,a ti smaraš i pri tome lupetaš...još samo da poèneš o "zlatnom escajgu sa Dušanovog dvora"
21-03-2011 at 21:34 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kosovo

citat:
statebriga wrote:
jm!

pa je l' se mora ukakit svaka tema?!

bili sa mnom neki iz beograda... odmah otrcali, na prvoj pauzi, da vide svEtu srpsku zemlju! kasnili na ostatak konferencije...

pitam ih ja: i? sta ste stigli vidjeti za sat vremena?

kazu: nista, al' bar smo bili!

naravno - bili da mogu na FB da stave fotku hahahahahah toliko o duhovnosti!

nisu nigdje ni usli, ni svijecu upalili, ni prilog dali - nista!

aferim!

ja, vala, ubacila 5 OJro u kutijicu za pomoc djeci




Da nisu nigdje usli ni prilog dali samo su pretpostavke. Da su bili da mogu na FB da stave fotku, opet pretpostavke.

Sve i da nisu dali Ojre,,ako su kasnili na ostatak konferencije, ja bih pomislila da su se ljudi molili Bogu, i sa moje strane opet pretpoastavka, hocu reci pravi razlog ne znamo ni ti ni ja.



[Edited by Shiva on 22-03-2011 at 11:57 GMT]
22-03-2011 at 11:34 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kosovo

citat:
Shiva wrote:


Da nisu nigdje usli ni prilog dali samo su pretpostavke. Da su bili da mogu na FB da stave fotku, opet pretpostavke.

Sve i da nisu dali Ojre,,ako su kasnili na ostatak konferencije, ja bih pomislila da su se ljudi molili Bogu, i sa moje strane opet pretpoastavka, hocu reci pravi razlog ne znamo ni ti ni ja.



pa, ja nisam pisala pretpostavke, nego sam rekla ono sto jeste, jer ih i znam i rekli su mi sami... znaci, "palac dolje" moze samo njima, a nikako mom prenosenju ove informacije...

izvini, ali ja gdje god odem, ako mi je bitan sakralni objekat, tj. zelim da vidim neki sakralni objekat, onda se potrudim da ga zaista vidim, a ne samo pored njega da protrcim. ako zanemarimo nepostivanje samog objekta, njegove ljepote i duhovnosti, onda je bar licemjerno samo stati ispred i slikati se...

jako mi je zao sto nismo imali priliku da udjemo u bajazitovu dzamiju, a ni u jednju manju, u blizini, koja vrlo podsjeca na edhem-begovu dzamiju u tirani.

no, ode tema u pm... moderatori, ako moze da se povade komentari koji nemaju veze s kosovom i da ovdje nastavimo s putopisima...
22-03-2011 at 12:30 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 57
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Putopisi : Kosovo New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice