Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

A sto se tice te vojske evo jos malo licne karte od danas vijesti

U masovnoj grobnici na lokalitetu Ivan Polje pronaðeno 16 žrtava

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110506115

Monstroznije i gore ne postoji

Kad je ubijena, Adina Hajdareviæ je imala samo tri mjeseca

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110506049

Tako da kad bi Bosnjaci i Hrvati gradili spomenike (kako nam pametuju ovi iz prekookeanskih zemalja) u svakom gradu u RS-u al bukvalno od Zvornika, Bijeljine, Prijedora, Banjaluke, Trebinja ne bi se moglo proci ulicom od spomenika ubijenim civilima Bosnjacima i Hrvatima. Govorim samo o civilima jer u svim navedenim mjestima je izvrseno etnicko ciscenje a u presudi Karadzicu ce nadam i kvalifikaciji genocid, jer ono sto se desilo u Prijedoru, Vlasenici, Bratuncu i Zvorniku ima sve elemente genocida.

Umjesto da nam na svakom koraku pljuste izvinjenja i pokajanja (sto bi svi civilizovani ljudi uradili, no nekima ni tolike godine provedene u inostranstvu ne mogu izbiti mrznju prema svemu ne srpskom sto hoda kuglom zemaljskom), mi na zalost i toliko godina nakon rata svakodnevni smo svjedoci nekog novog srbovanja i reziranih predstava poput ove sto smo vidjeli u Dobrovoljackoj, a vjerujem da ni u Tuzli nece biti nista bolje.

06-05-2011 at 23:11 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

citat:
cupo wrote:
A sto se tice te vojske evo jos malo licne karte od danas vijesti

U masovnoj grobnici na lokalitetu Ivan Polje pronaðeno 16 žrtava

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110506115

Monstroznije i gore ne postoji

Kad je ubijena, Adina Hajdareviæ je imala samo tri mjeseca

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110506049

Tako da kad bi Bosnjaci i Hrvati gradili spomenike (kako nam pametuju ovi iz prekookeanskih zemalja) u svakom gradu u RS-u al bukvalno od Zvornika, Bijeljine, Prijedora, Banjaluke, Trebinja ne bi se moglo proci ulicom od spomenika ubijenim civilima Bosnjacima i Hrvatima. Govorim samo o civilima jer u svim navedenim mjestima je izvrseno etnicko ciscenje a u presudi Karadzicu ce nadam i kvalifikaciji genocid, jer ono sto se desilo u Prijedoru, Vlasenici, Bratuncu i Zvorniku ima sve elemente genocida.

Umjesto da nam na svakom koraku pljuste izvinjenja i pokajanja (sto bi svi civilizovani ljudi uradili, no nekima ni tolike godine provedene u inostranstvu ne mogu izbiti mrznju prema svemu ne srpskom sto hoda kuglom zemaljskom), mi na zalost i toliko godina nakon rata svakodnevni smo svjedoci nekog novog srbovanja i reziranih predstava poput ove sto smo vidjeli u Dobrovoljackoj, a vjerujem da ni u Tuzli nece biti nista bolje.



sto nam Cups zivnu cim se njegov Djurko pojavi


sad ce forum ozivit
07-05-2011 at 00:33 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

citat:
Dilber wrote:



sto nam Cups zivnu cim se njegov Djurko pojavi


sad ce forum ozivit


Zato je i tema otvorena da ih prizovem

A plus kad im saspes istinu u lice to ih jos vise pogodi
07-05-2011 at 00:55 | Ukljuèi u odgovor
root
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 15-08-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 288
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

Njih istina najviše i boli. K'o naviko narod živjeti od mitova.

07-05-2011 at 08:30 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

citat:
root wrote:
Njih istina najviše i boli. K'o naviko narod živjeti od mitova.

koliko god se neko slagao sa misljenjima iznesenim do sada, mislim da biste ipak morali da malo obratite paznju na to kako zvucite i onima koji nisu "cetnici", ili vama mozda nije bitno da li ce neko shvatiti da se ne odnosi na njega... malo ste preuvredljivi... cak i za moj, vrlo hard core ukus
07-05-2011 at 09:16 | Ukljuèi u odgovor
root
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 15-08-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 288
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

citat:
statebriga wrote:

koliko god se neko slagao sa misljenjima iznesenim do sada, mislim da biste ipak morali da malo obratite paznju na to kako zvucite i onima koji nisu "cetnici", ili vama mozda nije bitno da li ce neko shvatiti da se ne odnosi na njega... malo ste preuvredljivi... cak i za moj, vrlo hard core ukus


Kako æu zvuèati onima koji idu na kaèavendine propovjedi me ne zanima ni pod razno. A ti se nemoj pronalaziti u mojim porukama i sve je uredu.
07-05-2011 at 09:42 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

citat:
root wrote:
A ti se nemoj pronalaziti u mojim porukama i sve je uredu.


vidis, nije bitno da li se ja pronalazim, nego koliko se ljudi pronalazi, a moguce je da ih se veoma veliki broj pronalazi, kad je i meni zasmetalo... ja sam samo 50% od te fele koja tebi smeta, pa mi ipak malo zapara oci citajuci...

doduse, mozda zato sto tebe ne znam licno, pa ne znam kad napises da li da ti bas vjerujem na rijec, ili si vise iz inata, al' nevermind...

gledaj na ovo kao na konstruktivnu kritiku
07-05-2011 at 09:53 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

Jasno je da sljebenici Miloševiæeve i Karadžiæeve zloèinaèke politike organiziranjem obilježavanja stradanja ljudi ( nedužnih i onih koji su to zaslužili) u Dobrovoljaèkoj i Na Brèanskoj, žele da ta obilježavanja pretvore u politièke skupove i da isprovociraju negativne( za njih pozitivne i željene) reakcije graðana Tuzle. Za to koriste izmanipulisane porodice nastradalih, ali bez obzira na sve to komeentari forumaša pod nadimkom root, poput ovog " Puši ga èetnièino!

Btw, ne treba ih ignorisati jer æe u tom sluèaju ipak dolaziti. Treba im zabraniti dolazak i ono malo jada što ih doðe po kratkom postupku otjerati u genocidnu tvorevinu." , ne mogu nam nikako pomoæi.
Takvi komentari ne bi trebali da postoje na jednom glasilu grada koji se hvali svojom tolerancijom.

07-05-2011 at 12:04 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

citat:
cupo wrote:
Cisto da znate ko im odaje pocast i ko to sve organizira

"Делегација Тима за координацију активности истраживања ратних злочина и тражење несталих лица Владе Републике Српске у наредних неколико мјесеци посјетиће српске затворенике у Хашком трибуналу, потврдио је шеф Тима Сташа Кошарац "Наш приотитет је да нађемо начине и могућности да помогнемо оптуженима, односно осуђеним Србима и њиховим породицама пред Хашким трибуналом и Судом БиХ, јер се налазе у тешком материјално-социјалном статусу", рекао је Кошарац након састанка Тима за координацију у Бањалуци.

Кошарац је рекао да је официр за везу РС са Хашким трибуналом Тривун Јовичић упознао Тим за координацију са свим проблемима са којима се притвореници суочавају, због чега је на Тиму да искаже личну и институционалну солидарност са њима, јер је недопустиво да у веома тешким условима за живот и одбрану доказују истину о оном што се дешавало у БиХ."



prevedi yebo ti Djurka
07-05-2011 at 13:22 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

Organizator skupa je TIM koji skupa sa zvanicim vlastima RS-a iskazuje licnu i institucionalnu solidarnost za haskim optuzenicima.

07-05-2011 at 13:26 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adisa, Amelaaaa, anqilan456, Asjaaa, asja_m, aurora, con, edin_messi, fake, fare, grande, indyy, jaaaaaa, kunisch, majaaa, necko1972, nuhbeg, schousgeben, speedy07
FORUM : Politika : Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice