TUZLA - TUZLARIJE NET

Subota 27.4.2024

TZ VIJESTI - VIJESTI IZ MINUTE U MINUTU - TOP VIJESTI 24 SATA - TUZLARIJE - BILTEN GRADA - BILTEN KANTONA - OBRAZOVANJE - FORUM

TUZLARIJE - SPORTARIJE
Strana: (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Zadnja
Ukupan broj tekstova: 11129

14.04.2024.
Veliko slavlje igrača i navijača Slobode u Olovu

Tuzlarije Nakon utakmice u Olovu uslijedilo je veliko slavlje Slobode. Slavili su zajedno igrači i navijači ovog tima. U derbiju 21. kola Prve lige FBiH, ujedno i derbiju sezone, Sloboda je rezultatom 1:0 slavila u Olovu protiv Stupčanice. Kalesić je u 21. minuti postigao jedini pogodak na utakmici, uz to da su dva gola Stupčanice poništena.

Priredio(la): sportsport.ba

14.04.2024.
Karate turniri u Banja Luci i Goraždu:
Takmičari KK Winner osvojili 4 medalje
Jučer su članovi KK Winner nastupili na dva turnira u Banja Luci i u Goraždu. U Banja Luci je održan "Banja Luka Open 2024" na kojem je učešće uzelo 819 takmičara iz 5 zemalja. U Goraždu je održan 3. Karate Specijal kup 2024, gdje su naši takmičari osvojili 5 medalja, 1 zlatnu, 2 srebrene i 2 bronzane.

Priredio(la):

14.04.2024.
Sloboda danas igra protiv NK Stupčanica

Fudbaleri Slobode u nedjelju igraju utakmicu 21. kola Prve lige Federacije BiH protiv drugoplasiranog NK Stupčanica Olovo. Utakmica se igra na Stadionu Danac s početkom u 16:30 sati. FK Sloboda Tuzla u Olovo dolazi kao prvoplasirani tim na tabeli s ukupno 47. osvojenih bodova, dok je Stupčanica prvi pratioc sa 43. osvojena boda.

Priredio(la): FK Sloboda

14.04.2024.
Sloboda upisala prvi poraz u ligi za prvaka:
Uzbudljiv susret u Laktašima pripao Igokei
Treće kolo lige za prvaka Prvenstva Bosne i Hercegovine ponudilo nam je meč dvije neporažene ekipe u dosadašnjem toku druge faze ligaškog takmičenja. Igokea i Sloboda odmjerili su snage prvi puta u okviru aktuelne sezone, a prilično zanimljiv meč u Laktašima pripao je ekipi trenutnog prvaka Bosne i Hercegovine.

Priredio(la): OKK

13.04.2024.
Nikola Pavljašević i Ema Mešković trijumfovali na Trofeju Bijeljine 2024

Međunarodni atletski miting “Trofej Bijeljine 2024” održan je na stadionu Etno sela “Stanišići” u Bijeljini, gdje su se atletičari iz AK Sloboda Tehnograd istakli odličnim rezultatima. Nikola Pavljašević dominirao je u trci na 600 metara u kategoriji dječaka

13.04.2024.
Tuzla City do zlata vrijedna tri boda:
Nesvakidašnji pogodak Mehanovića obilježio meč
U prvom meču 26. kola Wwin lige naše zemlje snage su odmjerili Tuzla City i Široki Brijeg, a do pobjede i velika tri boda u borbi za ostanak su stigli domaći fudbaleri. Domaći prvi prijete, šutirao je Mehanović, ali otišlo je to preko gola. U 16. minuti Mamić šutira glavom, ide to daleko pored gola Tuzlaka. U 22. minuti gosti prijete preko Kpana

13.04.2024.
Duel neporaženih ekipa u Laktašima, Sloboda putuje u goste aktuelnom prvaku Igokei
Vikend koji je pred nama donosi nam derbi ovosezonske lige za prvaka Prvenstva Bosne i Hercegovine, odnosno duel dvije ekipe koje ne znaju za poraz nakon dva odigrana kola druge faze ligaškog takmičenja. Riječ je o aktuelnom prvaku Bosne i Hercegovine

12.04.2024.
Sloboda u nedjelju igra protiv NK Stupčanica

08.04.2024.
22. kolo Premijer lige BiH u kuglanju:
Sloboda pobjedom završila sezonu
TuzlarijeSloboda je ušla u utakmicu oslabljena neigranjem Mirze Nezirovića koji je zbog povrede propustio ovaj meč kao i bez Senada Jogunčića koji je propustio cijelu polusezonu. Zrinski Ljubače - Bistarac je u utakmicu ušao sa poljuljanim samopouzdanjem jer u posljednjih 13 kola ostvario samo jednu pobjedu protiv ekipe Mostara

07.04.2024.
Drugi derbi i druga pobjeda u ligi za prvaka:
Sloboda nanijela poraz ekipi Bosne u velikom derbiju

Košarkaši Slobode i Bosne sinoć su u Mejdanu odigrali još jedan vječiti derbi bh. košarke, ukupno četvrti ovosezonski. Tuzlaci su puno bolje otvorili susret i već na samom startu dali su do znanja kako će ovoga puta protivnik imati dosta teži zadatak.

Strane: (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Zadnja