Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Prijateljstvo poslije ljubavi???
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
Aidatuzla wrote:



"love me and leave me
thats the story of my life
but it aint gonna happen no more
cause ill buy myself a butchers knife"


ovo je iz filma "ne budi zao dok pijes dzus..."
(i ne radi mi tipka sa apostrofom )




upravo tako..

25-12-2009 at 23:12 | Ukljuèi u odgovor
ANABELA
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2007
Lokacija: na kraju svijeta
Odgovori: 3827
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
Tanitha wrote:
Ja bih rado ostala prijatelj exu al to onda nije prijateljsi razgovor , to je predigra -nema ba, hoce yebat i tacka ...niko odredjen, onako ja to generalno... a poslije...mislim da je moguce ... i? Sta cemo radit? o cemu cemomi to pricat?
kako nam je bilo lijepo, kako je doslo do prekida , kako cesto mislim na tebe dok sam s njom/njim...
...pa kojeg smo se onda qrca rastajali

Znaci , nije islo , o mrtvaKu sve najbolje, jer da je islo bili bi jos skupa i nemamo se mi sta druzit (cestitaj N.godinu, rodjendane, Bajrame i Bozice i et... )
Mozemo mi glumiti da smo prijatelji al u podsvijesti bi neko nekog rado kresno garant

Eto ja...sad kad se razvodum..."druzicemo" se zbog djeteta, dogovorom ili preko advokata (to je znate , nova igra Gluhih telefona )...al ima i toga, sta se sve ne radi zbog djece ...cak se prave i druga djeca u ime tog sranja od braka ...
...a da se ja sad povjeravam njemu (ili obratno) kako je s eventualnim novim tipom u odnosu na njega - e to cu mu reci , moram ... veci mu je a bogami i deblji a bogami i testerise 10 puta duze i to tehncki ...nego, kako tvoj sex ?

...a onda cu ga jednom podobro poyebat da dozivi "petit mort" kako francuzi zovu orgazam ...samo strpljenja...




Tanitha legendo....

uzivam citati tvoje postove pa posto te nema vracam se na stare...sa zadovoljstvom ;hanka



Biti prijatelj s bivsim dragim...nema sanse.
Imati kontakt zbog djece...normalno

Imam jednu drugaricu koja kaze da bi s bivsim muzem mogla samo da se seksa i nista vise...Ni jedne zajednicke rijeci nisu imali ni u braku ni poslije braka..cak ni zbog djeteta...ko so i oci...

Al ona kaze da joj je samo u seksu pasovo pa ga je jednom namamila da se jos jednom ono pravo....i bilo je...al bez rijeci


;hanka  


Ako ti je svejedno gdje si, onda se nisi izgubio...
05-01-2010 at 13:11 | Ukljuèi u odgovor
Mama starka
Nivo: Forumski doajen
Volim cojka

Registriran(a): 21-05-2006
Lokacija: TZ, GB
Odgovori: 3366
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Ja mislim da su ovdje ljudi lijepo sve objasnili
http://www.b92.net/zivot/ljubav.php?nav_id=403752
 


I ovo ce nekad proci........

14-01-2010 at 14:56 | Ukljuèi u odgovor
Lida
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-06-2008
Lokacija: Tuzla,
Odgovori: 7274
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
meli1980 wrote:
eh,eh,eh,eh....
Ja sam imala veliku ljubav,bili smo jedno drugom prva ljubav,bilo je to wauuuuuu.....
I necete vjerovati ali u istom gradu zivimo i za dugih 9 godina smo se sreli u prolazu mozda 2-3 puta...
I onda nakon tih 9 godina smo ponovo stupili u kontakt i da jako smo dobri prijatelji,cek sam njemu neke stvari ispricala sto nisam nikom......

Istina je takodje da poslije velike ljubavi ostaje BOL,kako je mene samo boljelo,uhhhh....
Ali eto zivot ide dalje,i danas opet mozemo popiti kafu i ispricati neke stvari jedno drugom sto nikom vise nemozemo....

IPAK TO IMA NEKU SVOJU CAR




Ima èar upravu si ali negdje u kutku srca boli.Zna desiti da ljudi, kroz ta poslije prijateljstva shvate, da je to trebala biti ona prava osoba  


Priroda je najbolji dizajner.
16-01-2010 at 22:32 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

U zivotu je sve moguce, prije prijateljstvo poslije, (jer da je sta trebalo biti vise bilo bi ) nego prijateljstvo prije ljubavi.

Kada je ljubav u pitanju samo se likovi mijenjaju a vijekovima sve isto.

04-02-2010 at 20:30 | Ukljuèi u odgovor
Lastdayonearth
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 29-04-2011
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Kaaaakvo to, nista to...ako je bila jaka ljubav, po meni, sanse nema

04-05-2011 at 09:14 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Najèešæe se ljudi odluèuju za raskid veze onda kada zakljuèe da je odnos veæ dugo vremena nezadovoljavajuæi i da nije verovatno da æe se u dogledno vreme popraviti. Uprkos nezadovoljstvu vezom i ljutnji na partnerovo ponašanje, veæina ljudi ima prijateljski odnos prema partneru sa kojim raskida vezu. To jednostavno znaèi da ne smatraju da je partner loš èovek, da je neko koga treba prezirati ili mrzeti i kome se treba osvetiti. Ljudi koji odlaze smatraju da je partner dobra osoba sa kojom im nije uspelo ostvariti zadovoljavajuæu vezu. Zbog toga raskid nije veoma neprijatan samo onome ko je ostavljen, veæ i onome ko odlazi, a ko saoseæa sa patnjom onoga ko želi da se veza nastavi.

I zato se postavlja pitanje kakav odnos imati sa bivšim partnerom? Ako ne želimo da sa svojim bivšim partnerom budemo neprijatelji, da li to znaèi da je najbolje da postanemo prijatelji?

Iako se prijateljstvo sa bivšim partnerom èini kao nešto što bi mogao biti najplemenitiji izbor, ipak ovakav nastavak odnosa nosi izvesne rizike. Èesto je glavni problem u ovakvim prijateljstvima nerašèišæen odnos: na oèiglednom nivou odnosa nekadašnji ljubavnici su prijatelji, a na skrivenom nivou su potencijalni partneri. Na primer, nekada osoba koja je otišla iz odnosa za sobom „nije zatvorila vrata“, ostavljajuæi moguænost da se partnerski odnos ponovo uspostavi. Za nju je bivši partner neka vrsta rezerve u sluèaju da na novom ljubavnom putu ne pronaðe ništa bolje.

Ali i kada je osoba zaista rašèistila sa svojim bivšim partnerom, a sadašnjim prijateljem, može se desiti da on nije sa njom. Odbijajuæi da prihvati da je izgubio osobu koju voli, on je može èekati pretvarajuæi se da su samo prijatelji, èak i onda kada je osoba sa novim partnerom. Nekada bivši èeka godinama sve dok se osoba ne venèa ili ne dobije dete, jer tek tada shvati da je zaista gotovo.

Prijateljstvo može ugrožavati i treæeg, novog partera. On može sumnjati da je u pitanju mutno prijateljstvo bivših ljubavnika, reagujuæi ljubomorom i nesigurnošæu u odnos.

Zbog svega toga se èini da je potpuni prekid odnosa nakon raskida, bar na neko duže vreme, nešto što donosi najmanje problema. Iako osoba zadržava prijateljski stav prema bivšem partneru, ona izbegava i odbija kontakt i nastavak prijateljstva. Na taj naèin omoguæuje drugom da prihvati èinjenicu da je veza raskinuta, da zapoène proces tugovanja i da se konaèno razveže. Na isti taj naèin osoba prisiljava i sebe da rašèisti i sa samom sobom. A onda ljudi koji æe kasnije uæi u njihov život nalaze èistu situaciju u kojoj se bez optereæenja prošlošæu zapoèinju nove veze.

Zoran Milivojeviæ

http://www.politika.rs/rubrike/spektar/zivot-i-stil/Prijateljstvo-posle-raskida.lt.html

17-08-2011 at 00:19 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Nikakvo prijateljstvo poslije ljubavi ne dolazi u obzir,to ni nilo katastrofa.I sta reci iz prijateljstva u ljubavnu romansu to je vec drugacije i ima sansu opstanka

05-09-2012 at 21:10 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
usamljena wrote:
Nikakvo prijateljstvo poslije ljubavi ne dolazi u obzir,to ni nilo katastrofa.I sta reci iz prijateljstva u ljubavnu romansu to je vec drugacije i ima sansu opstanka


posle ljubavi je najbolje promijenit kontinent,
a ovo drugo je draz svih ljubavi
06-09-2012 at 11:47 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Jesam li ja veæ rekla?? Ako nisam onda da kažem, prijateljstvo poslije ljubavi "neeeeeema šanse" sve je to ko fol nazor napinjanje

07-09-2012 at 21:28 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 32
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Ženski minder : Prijateljstvo poslije ljubavi??? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice