Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Black0ut
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 613
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

Zao mi je onih sto su golobradi izginuli. A izginuli su zbog vece politike i jer su bili uvuceni u nesto sto nisu razumili.

Medjutim, obiljezavati njihovu pogibiju po nasim ulicama je provokacija i uzdizanje samog dogadjaja.

Ako dodju u Tuzlu treba ih samo ignorisati. A potom neka komunalci dobro operu ulicu kojom su prosli.

04-05-2011 at 01:30 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

citat:
Walter did not know wrote:

Brate jel se Ti uhvatis flase na jutro, dobro su Mi rekli za bete.....Nisam bjezao lave jer su Mi roditelji spasavali zivote ljudima cijeli rat na gradini.



Cuj brate..... Oj majko moja "Brate" obicno polovcicu marnem na sabahu,sto?
Pa kako taki cetnicic hinjski nastade, sta bi, jesu li te maltretirali u skoli ko malog, jesu te snimili u Beogradu ovi iz KOS-a u snosaju sa vlastitom majkom, pa te ucjenjuju, ili.... dje zapelo bolan??
04-05-2011 at 08:50 | Ukljuèi u odgovor
Djuro
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 20-05-2004
Lokacija: Hurricane States
Odgovori: 424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

Zalosno je koliko mrznje se pokazuje prema rodbini poginulih koji zele samo da odaju postu na mjestu pogibije|! Pa i poginulom u saobracajki se podigne spomenik krajputas i rodbina postavi vijenac i to nikome ne smeta!

Na Tuzlarijama se mnogo toga mijenja ali mrznja prema Srbima ostaje.
A i Cupko je jos moderator? Pa on vlada duze od Gadafija!!

06-05-2011 at 14:30 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

citat:
Djuro wrote:
Zalosno je koliko mrznje se pokazuje prema rodbini poginulih koji zele samo da odaju postu na mjestu pogibije|! Pa i poginulom u saobracajki se podigne spomenik krajputas i rodbina postavi vijenac i to nikome ne smeta!

Na Tuzlarijama se mnogo toga mijenja ali mrznja prema Srbima ostaje.
A i Cupko je jos moderator? Pa on vlada duze od Gadafija!!


A i ti jos medju zivima a ja se taman ponado jedan Srbin manje, ne da mi se haman

Ovo nije rodbina nego èetnik



Zalosno je da nakon toliko godina Srbi poput tebe nisu dosli pameti, ali sta ces sinko bice bolje

[Edited by cupo on 06-05-2011 at 15:25 GMT]
06-05-2011 at 15:23 | Ukljuèi u odgovor
root
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 15-08-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 288
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

citat:
Djuro wrote:
Zalosno je koliko mrznje se pokazuje prema rodbini poginulih koji zele samo da odaju postu na mjestu pogibije|! Pa i poginulom u saobracajki se podigne spomenik krajputas i rodbina postavi vijenac i to nikome ne smeta!

Na Tuzlarijama se mnogo toga mijenja ali mrznja prema Srbima ostaje.
A i Cupko je jos moderator? Pa on vlada duze od Gadafija!!


Puši ga èetnièino!

Btw, ne treba ih ignorisati jer æe u tom sluèaju ipak dolaziti. Treba im zabraniti dolazak i ono malo jada što ih doðe po kratkom postupku otjerati u genocidnu tvorevinu.
06-05-2011 at 16:54 | Ukljuèi u odgovor
dado 66
Nivo: Forumas sa iskustvom
jebem radoznale
Registriran(a): 14-02-2010
Lokacija: bih
Odgovori: 83
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska - referendum

toliko mile navalio na taj referendum,i evo danas odustaje,e koji je to smrad

06-05-2011 at 17:22 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska - referendum

citat:
dado 66 wrote:
toliko mile navalio na taj referendum,i evo danas odustaje,e koji je to smrad

pa, naravno da odustaje! on je kao malo dijete, ili kao zivotinjica (u stvari, sa zivotinjicom je bez kao i nije u deminutivu )... gura, gura, gura da vidi dokle moze... kad vidi da ne moze, onda prestane da gura i kaze: jao, pa nisam ja tako to mislio!

ne znam je l' veci debil onaj narod sto glasa za njega, il' mi koji se ne organiziramo da ga se, napokon, makne!
06-05-2011 at 17:24 | Ukljuèi u odgovor
dado 66
Nivo: Forumas sa iskustvom
jebem radoznale
Registriran(a): 14-02-2010
Lokacija: bih
Odgovori: 83
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska - referendum

citat:
statebriga wrote:

pa, naravno da odustaje! on je kao malo dijete, ili kao zivotinjica (u stvari, sa zivotinjicom je bez kao i nije u deminutivu )... gura, gura, gura da vidi dokle moze... kad vidi da ne moze, onda prestane da gura i kaze: jao, pa nisam ja tako to mislio!

ne znam je l' veci debil onaj narod sto glasa za njega, il' mi koji se ne organiziramo da ga se, napokon, makne!




ma zna on vrlo dobro sto je mislio,ovo je trebalo da bude proba za mnogo vazniju stvar,ali prpa,valja dobit poprknu,eheeheh,pogotovo kad ameri kazu dosta je
06-05-2011 at 17:28 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska - referendum

citat:
dado 66 wrote:
ma zna on vrlo dobro sto je mislio,ovo je trebalo da bude proba za mnogo vazniju stvar,ali prpa,valja dobit poprknu,eheeheh,pogotovo kad ameri kazu dosta je


ma, on je najobicniji kriminalac, a budale koje u njemu vise bilo sta vise od toga su najobicniji luzeri... nazalost, izgleda da ih u susjednom entitetu ima jedan nevidjeno visok broj

da dodam... uostalom, zar je situacija puno drugacija i sa politicarima u fbih?! ili u susjednim zemljama? rijetki su oni koji zaista zele da doprinesu razvoju necega sto nije njihov vlastiti dzep ili bankovni racun (direktno ili indirektno)... mile i milici jako dobro uspijevaju u ovom podneblju!

nazalost, imala sam prilike da ih gledam sve na okupu, na raznim sjednicama, sastancima i slicno... uopce se ne ponasaju kao oponenti... dapace... sve je to ista klika...

[Edited by statebriga on 06-05-2011 at 17:31 GMT]
06-05-2011 at 17:29 | Ukljuèi u odgovor
Djuro
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 20-05-2004
Lokacija: Hurricane States
Odgovori: 424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska

citat:
MelMel wrote:


Djuro, mislim da si profulao poentu. Mislim da nijedan normalan inasan ne mrzi mlade vojnike JNA koji su bili ta nesretna generacija koju je zahvatilo sluzenje JNA. Oni su se zatekli u jednom politickom vihoru i desilo se to sto se desilo. Ni jednom roditelju ne moze niko zamijeniti dijete i ljudski je za svakog insana da moze poloziti cvijece na mjesto gdje je rodjeno dijeto umrlo/poginulo.

Ono sto svakog normalnog covjeka mora da nervira je kad se nadje neko ko veze nema sa dogadjajem i koristi situaciju da politizira, provocira i siri propagandu.

Kad vec uzimas sebi za pravo da pricas o mrznji, (mrznja je jako teska rijec i niko je ne bi trebao sa lakocom izgovarati), pokusaj onda dati argumente za tu svoju tvrdnju.



Ma shvatam ja tebe, nisu svi isti. Kazes gdje su dokazi? Procitaj sta je napisao 'root' ili 'vjeciti moderator' Cupko (zvani Gadafi) pa ces vidjeti dokaze.

Hvala na postenom i korektnom komentaru!
06-05-2011 at 20:02 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : Dobrovoljaèka danas sutra Brèanska New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice