Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Sex je hrana za tijelo!!!!!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
racionalna manjina wrote:


to moraš pitati nekog ko je normalan


i ti si haman calovina
03-07-2011 at 20:08 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

Ja ogladni na ovoj temi  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
03-07-2011 at 20:12 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
Crvena starka wrote:


i ti si haman calovina

mene je roda ispustila u kupus, pa ponekad i neku razumnu kažem
03-07-2011 at 20:13 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
racionalna manjina wrote:

mene je roda ispustila u kupus, pa ponekad i neku razumnu kažem


mene su nasli na Kiseljaku

03-07-2011 at 20:18 | Ukljuèi u odgovor
light_ss
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 05-03-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

Sex je hrana za tijelo!!!!

Uvijek sam i govorio da ima veze sa filovanjem.

03-07-2011 at 21:23 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
MelMel wrote:
Senzo jabuko. Da ja u svojoj profesiji fulam o procjeni kao sto ti fulas u svojoj, kompanija za koju radim bi davnih dana propala.


Evo ovo ce magare potrcati da cijelom forumu rastOmaci sta je penis, a sta je vagina, jer sigurna sam da niko to do sada nije otkrio.

I naravno, vrlo mi je bitno da svi znaju kako ja zadovoljavam svoog muza i on mene. Ti jabuko vjeruj u sto god zelis, ja nemam potrebu nikome nista dokazivati, pogotovo ne tebi, a definitivno ne supkoljubcu arniju.

Znam da si se ufurala da je Bosna tamni vilajet i da si ti otkrila seks i svima sada trebas pojasniti koja je to uzivancija. Dok ti teoretises, mi ostali ga praktikujemo i uzivamo.

I de nam jos koji put pojasni kako penis na svom glavicu ima malu rupicu koju niko do sada nije otkrio do tebe, i nek si ti nama objasnila kako se on moze obraditi jezikom ili malim prstom.


Pusti bona sve to, nego de ti svim bosanskim magarcima posalji gaca iz njemacke, kriza je u tamnom vilajetu - svega im treba, a za seks se ne brini - svakako svako svakoga yebe u zdrav mozak.

I nemoj zaboraviti reci muzu da utefterise bar jednu sedmicu dana ranije da te pocne zavoditi, jerbo je taj seks zajebana stvar treba se dobro planirati . E kad sam tu tvoju glupost procitala, sve mi je bilo jasno.

Moje nebuloze se ne svidjaju sujetnim dusama kao sto je tvoja i arnijeva, ali mene boli moje pozamasno dupe za misljenja skorojevica. Vazda tako bilo. Garantujem ti da se vecina ljudi na ovom forumu kvalitetnije, senzualnije i eksperimentalnije vodi ljubav nego ti i tvoj hrcak, ali ljudi uzivaju radi sebe, a ne radi potrebe da na sva zvona obavijeste dunjaluk.




oslobodi se ti kao prvo ovog verbalnog silovavanja i negativne energije koju prosipas po forumu a ja cu sada fino ovu tvoju bahatost nevaspitanost i bezobrazluk na ovom forumu preparkirati u jasno
04-07-2011 at 16:35 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
senzualna wrote:




oslobodi se ti kao prvo ovog verbalnog silovavanja i negativne energije koju prosipas po forumu a ja cu sada fino ovu tvoju bahatost nevaspitanost i bezobrazluk na ovom forumu preparkirati u jasno


da si zeljela da ignorises, onda bi to i uradila, umjesto sto reagujes.

nacin na koji reagujes samo govori da sam rekla istinu i da tebi istina ne godi. znam da si navikla da ti klimaju odobravajuce na svaki "savjet", ali eto ovo bezobrazno magare ti zeli reci da tvoji seksualni savjeti nisu nikome interesantni, jer danas svako dijete od 17 godina svakako zna sve o seksu i ocigledno niko ne osjeca potrebu da razmjenjuje svoja seksualna iskustva na forumu, osim tebe.
04-07-2011 at 16:45 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
flor wrote:

Senzo, evo ja bi se složio da je sex još jedan vid otvorenije komunikacije meðu ljudima. Možda veæina ljudi od toga i ne može biti otvorenija, izraziti se drugaèije a da ih ne bude sramota...

Meðutim, imam par pitanja za tebe. Danas kad se su sexualne tehnike, znanja i vještine usavršile do krajnjih granica, opet ljudi nisu sretni? Iako se dobro "najedu" kako ti kažeš, kao da fali još podražaja? Danas se sexualnost gura da maximuma fizièke i emocionalne izdržljivosti, a opet ni to nije dovoljno? Pa kad nije dovoljno, onda se ide u promiskuitetnu ovisnost, a ovisnost k'o ovisnost, podloga joj je uvijek ista...

Kakvu god novu tehniku izmislili, èovjek jedno vrijeme vrati osjeæaj živosti, ali ipak nije to baš to. Zašto je to tako Senzo, šta misliš?


Flor,,

da,,jako interesantno polje po kojem bi se moglo nasiroko i na daleko zakoraciti u smislu moje navike probuditi opusteno caskanje sa ljudima na ovakve teme bez opterecenosti drustva
ako shvatimo na danasnjici da je danasnja generacija i mladih dosta promiskuitetnija od nasih djedova i baka ..!!
na mojem zapadnom podrucju zbog hedonizma individualizma i slobodne kontracepcije procentual ozenjenih prevaranata u braku muskaraca iznosi 50-60%
a kod zenske populacije 45-55%
(podatci iz Journal of Couple Relationship Therapy 2002)
iako najvece istine su i najjednostavnije istine
sve sto je pretjerano jednostavno ne valja.
pa da sada krenemo od srama..
(sram je dozvoljen,,opravdan,,shvacen i nije uvjek los kao ni uvjek dobar)
i ljudi mogu ako zele sve oplemeniti ili izvitoperit ,!!
Da bismo transcendirali seksualnost i oplemenili je dovoljno je poznavanje samog sebe..govorim o normalnom sexualitetu jer nije svakome sve uzbudljivo ,
lazni modeli (stid i ne prevazidenost sebe)
sluze svojoj svrsi samo na neko vrjeme i kao takvi iskrivljeni modeli izgube brzo efikasnost i prestanu sluziti svrsi(ovdje opcenito mislim na osudivanje samog sebe zbog svojih rjeci i zgrazavanjem nad samim sobom nebitno da li ta osoba vara ili ne vara drugoga sa kime zajedno djeli sexualnu hranu i apetit.)!!
Sta je cudno,
cudno je da netko koga sex ne interesuje u obliku komunikacije , ispoljava toliko negativne energije prema procitanom pa se i ja zapitam sta je ovom covjecanstvu danas ,
zasto ovoliko rasejanosti u musko i zenskoj populaciji?
..u ovoj oblasti smo svi izgleda nekako samouki i seksualna komunikacija se najcesce uklapa u opste stanje drustva..
(radi i cuti)
moguce da se bas kod ovakvih koji traze utjehu u narucju drugoga javlja neka vrsta ljutnje,bijesa ostrascenosti i govora mrznje prema svakom slobodnijem govoru i pokazivanju seksualnosti jer upravo njihova neispunjena emocionalna potreba i nedostatak emocionalne povezanosti i bliskosti partnerstva vodi u genitalnu nonsalantnu kratkotrajnu prevaru samog sebe,
u principu kada pogledamo otvorenim ocima,vidjet cemo da varaju ljudi svih doba i svakakvih zanimanja i da nema iznimke ,
pa i u dugotrajnim stalnim vezama se cesto javi zasicenje ,
tako da ljudi i koji imaju sve i zive u bracnoj zajednici svejedno ,
nisu zadovoljni sa postojecim emocionalnim stanjem pa traze uvjek jos avantura tamo negjde u onom
,,boljem vocnjaku "
kod zena se to cesto ispoljava kao bjeg od rutine usamljenosti,zelje za romansom pa i na kraju svih krajeva mozda i sexom ,,
zene zele ponovo osjetiti emocionalnu bliskost sa nekim onim tudim,,novimm,
dok kod muskaraca to ide sasvim jednostavnim redoslijedom
muskarac hoce vise sexa i upoznavanje sto vise raznolikosti u sexu ,
podizanje ega da dokaze da je jos uvjek na trzistu lovator prve lige ..
sto znaci da mjenjanje partnera i u bracnim vodama je postao nacin zivota ,
nekome ne odgovara klasicna veza i zbog toga se odlucuje na mjenjanje sexualnih partnera,,!!


[Edited by senzualna on 05-07-2011 at 11:33 GMT]

[Edited by senzualna on 05-07-2011 at 12:48 GMT]
05-07-2011 at 11:22 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
Denci wrote:
Sex je super stvar,a hrana je hrana Burek,zeljanica,cevapi itd ;hanka


Jelo je kao seks obje stvari mozes da odradis na kuhinjskom stolu,,,
08-07-2011 at 14:16 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
Denci wrote:

Ma mogu i ja o tome progovoriti,al nabila bi vecini komplekse i doslo bi do masovne depresijePa necu ;hanka


kad je rjec o seksualnim pikanterijama tada i anatomija gubi svoju naivnost,,vlaznost zene je u svakom slucaju sreca odabranog muskarca ;hanka
08-07-2011 at 14:22 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Sex : Sex je hrana za tijelo!!!!! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice