Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : MOLIM VAS STAVLJAJTE PSIMA BRNJICE!
Strana: 1 2
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
atlanta
Nivo: Forumski doajen
....vise mi je sve dojadilo...
Registriran(a): 11-04-2006
Lokacija: atlanta
Odgovori: 1245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

citat:
*grofica* wrote:


Ma imaju sad kod nas i za te cudnoprofilne njuske izgledaju ko od Hanibala ona maskata malo smijesno izgleda, ide psece tijelo, pa onda kozna kontrukcija nigdje psece glave




ma jos samo da na Hanibala lici ionako su jadni ruzni nikakvi  


oz
02-07-2009 at 13:11 | Ukljuèi u odgovor
Mostarka!
Nivo: Forumski doajen
duni vjetreee opaaaaa

Registriran(a): 02-04-2004
Odgovori: 2547
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

Grofo koliko ti je star Ogi? Kako svekrva hahahahahahah





citat:
*grofica* wrote:


Kad dobijes vakcinu, dobijes i znackicu, kao za privjesak, i kaci se na ogrlicu. Kod Ogija je zute boje trenutno. Za dan dva treba ponovo neke vakcine da primi, ne znam za sta vec.
Evo, malo se vidi na slici, visi mu visuljak na ogrlici

 


02-07-2009 at 16:58 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

citat:
Mostarka! wrote:




Mashala, svekrva dobro, vuklja se i dalje

A Ogach mi je star, hmmm, 6 punih godina Dobar mi je, i ne krvi mi se sa svekrvom
02-07-2009 at 18:19 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

citat:
*grofica* wrote:



Ma i ja vodim ovog svog dole, ali iskreno, puna mi je kapa njih. rade sta ih je volja i naplacuju sta im se cefne. Rijetko koji pas da je i dobio znacku ba. Ako se sjete. Moguce je i da nije bilo trenutno znacki, ali u svakom slucaju, trebalo bi da pas to ima. Ja svog psa ne pustam blizu pasa koji ih ne nose. Ebga, ne mogu znati da li je cjepljen ili ne, sto da se igram. I onako dole u ambulanti, ko fol, daju mu nekih zastita i cjepe ga za svasta nesto, mada nisam defektna, vidim sta su vitamini a sta cjepivo. Bitno je pare da se uzmu. Cula sam da ima neki dobar lik negdje u Mosniku...raspitat cu se i za to. Ovi dole monopol drze.
Pitat cu bas Roka za ovo.


Ima u mosniku,vet.nije dobar nego najbolji

06-07-2009 at 15:11 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

citat:
primus inter pares wrote:


Ima u mosniku,vet.nije dobar nego najbolji




Mogao si mi na pp poslati lokaciju ili br. ako imas?
06-07-2009 at 17:26 | Ukljuèi u odgovor
domorodac
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 15-07-2011
Lokacija: tuzla
Odgovori: 23
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

e sad mali podatak za one koji mozda nisu znali
psima kao i ostalim zivotinjama na temperaturama preko 40 stepeni se upali neki bug u mozgu kada postoji mogucnost da postanu agresivni i bez ikakve kontrole da napadnu cak i vlasnika posto im padne mrak na oci
e sad ako idete nasim gradom i vidite lika kako vodi neku djukelu od 100/150 kila tipa sar planinca ili pit bula ili haskija(koji za one koji nisu znali defaultno zivi u sjevernim krajevima al ne bosne vec planete)
i onda kontate kada vidite da nema brnjicu ocel se njemu upaliti prekidac pa ce poceti ujedati sve okolo ili mu je gazda hajvan pa ga je obucio da napada sve zivo pa ce vas napasti posto mu je to usadjeno kao default ili ce ga po bilo kojem 2 osnovu spiciti luda i napasti vas onako cisto iz zajebancije
e sad iszmedju opcije da udovoljavamo necijim prohtjevima i idiotizmima da pse koji se koriste za zastitu tj kao neka vrsta oruzija voda okolo bez brnjice i ono malo vremena sto ga izvodi i opcije da ih natjeramo da im to po sata nabiju brnjicu i kada se vrate kuci da je skinu kao i povodac,meni se ipak svidja onaj dio sa brnjicom
a ono ako pogledamo koliko je djukela okolo bez vlasnika i kontorle 1 manje vise nebi se ni primjetio al aj
ali ima 2 stvar
psi se koriste za zastitu ljudi i objekata i htjeli priznati ili ne ili obucavali ih mi ili ne za takve poslove ili namjene oni ce u defaultu da se zastitnicki ponasaju prema gazdama i automatski napadaju potencijalne mete sa ili bez komande
kome nije jasno neka proba da se rukuje ili da zagrli vlasnika sar planinca pace skontati o cemu govorim
a ono ako mogu psi koji su ili nisu osposobljeni za nanosenje fizickih ozljeda da hoidaju okolo isukanih zuba pa sta fali da nam okolo pocnu da hodaju i ljubitelji oruzija sa pistoljima za pasom onako nonsalanto,a mi ostali da budemo susretljivi i prema 1 i prema 2 zato sto ipak to ljudi vole
oni 1 vole pse i nece da ih muce a recimo ovi 2 vole oruzije i oce da se hvale i ponosno da ga nose okolo
a mi svi ostali hajvani da cekamo kad ce i 1 i 2 ufatiti kakav prenos pa da nas jal izujedaju jal upucaju a onda bi se naravno uvjk nasao neki debil da nadje opravdanje i za takve situacije

16-07-2011 at 14:31 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 26
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : MOLIM VAS STAVLJAJTE PSIMA BRNJICE! New Topic Post Reply

Strana: 1 2


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice