Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.

FORUM : Tuzlarije : etniko divljanje u Kalesiji i Tuzli
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
/Medeni/
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 31-05-2011
Odgovori: 164
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: etniko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
racionalna manjina wrote:

Bilo je i kulturnih srba u Tuzli, i nisu pobjegli na brda, ali mislim da si ti previe zaslijepljen mrnjom da bi se s tobom moglo raspravljati na ovu temu

navedi taan PROCENAT od predratnog broja srba, koliko ih je OSTALO ITAV rat u Tuzli i dijelilo s nama glad i rat
a bilo ih je na optini 1991

ovoliko
31-08-2011 at 18:16 | Ukljui u odgovor
John
Nivo: Novi foruma
mrk
Registriran(a): 06-08-2011
Odgovori: 24

citat:

Bilo je i kulturnih srba u Tuzli, i nisu pobjegli na brda, ali mislim da si ti previe zaslijepljen mrnjom da bi se s tobom moglo raspravljati na ovu temu

Eh prijatelju, koliko vidim na drugim temama, ni ti nisi od mrnje operisan, samo prema nekome drugom, pa automatski gubi kredibilitet na ovu temu.
31-08-2011 at 18:50 | Ukljui u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Odgovori: 11437

citat:
John wrote:

Eh prijatelju, koliko vidim na drugim temama, ni ti nisi od mrnje operisan, samo prema nekome drugom, pa automatski gubi kredibilitet na ovu temu.

Ja mislim da nije isto zezati se na raun vjere (i licemjerja koje kod nas, naalost, ide zajedno s njom) i pozivati na nasilje, iriti meunacionalnu i meuvjersku mrnju.
31-08-2011 at 19:03 | Ukljui u odgovor
John
Nivo: Novi foruma
mrk
Registriran(a): 06-08-2011
Odgovori: 24

icon Re: etniko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:

Ja mislim da nije isto zezati se na raun vjere (i licemjerja koje kod nas, naalost, ide zajedno s njom) i pozivati na nasilje, iriti meunacionalnu i meuvjersku mrnju.

Opet iz tvojih postova vidjeh da itavo vrijeme generalizuje, to stalno ti kritikuje kod drugih. Naravno da licemjerstva ima kod svakoga, ali bi se morao zapitati koliko si pretjerao u svemu jer postoje ljudi koji nisu licemjeri, ali opet kad mrzi, nema mjesta samokritici. A ako ti koristi sofisticiraniji jezik ne znai i da ne mrzi.

[Edited by John on 31-08-2011 at 19:15 GMT]
31-08-2011 at 19:13 | Ukljui u odgovor
racionalna manjina

Registriran(a): 02-02-2010
Odgovori: 11437

citat:
John wrote:

Opet iz tvojih postova vidjeh da itavo vrijeme generalizuje, to stalno ti kritikuje kod drugih. Naravno da licemjerstva ima kod svakoga, ali bi se morao zapitati koliko si pretjerao u svemu jer postoje ljudi koji nisu licemjeri, ali opet kad mrzi, nema mjesta samokritici. A ako ti koristi sofisticiraniji jezik ne znai i da ne mrzi.

[Edited by John on 31-08-2011 at 19:15 GMT]

Oni koji nisu klicemjeri mi vjerovatno nee zamjeriti, jer nee ih uvrijediti opravdana kritika upuena na raun "vjernika".
31-08-2011 at 19:22 | Ukljui u odgovor
/Medeni/

Registriran(a): 31-05-2011
Odgovori: 164

sa ovakvom snishodljivom politikom i "dobrim" Bonjanima koji su kao janjad za klanje, doi e projekat Velike Smrdije do svog krajnjeg cilja, unitenja Bonjaka i Bosne, jer svaki novi rat sve vie suuje etniki prostor Bonjaka
1813. Bonjaci su bili ti koji su sjebali srpski ustanak, i PRVI PRIJE turaka uli i osvojili Beograd, to je turcima bilo naroito krivo
itaj
i zahvaljujui glupim turcima koji su amnestirali srpske "ustae"(u smislu ustanika9 na to su ih jo tada Bonjaci upozoravali da "gaje zmiju u njedrima"
itaj
srbadija je uspjela ostavriti svoju prvu kneevinu i potisnuti Bonjake na Drinu i na pazarski sandak
poslije 1. svjetkog rata i NAJVEEG TERORISTE TALIBANA BIN-GAVRILO-LADEN-PRINCIPA uspjela je srbadija da OKUPIRA BOSNU i Bonjake, i nametne svoju dominicaju sve do 92, kada su upravo bojei se da izgube tu privilegiju, krenuli u rat, i doli na Majevcu....kakav je odnos Bonjaka vrlo bi lako mogli dovriti posao ako ih ne sjebe bijela kuga/demografija, kao kazna "boija" koja im opasno prijeti, da su i sami napravili film "srbi, narod koji nestaje
http://www.srpskaanalitika.com/2011/01/14/potresno-srbi-narod-koji-nestaje/staje"

[Edited by /Medeni/ on 31-08-2011 at 19:30 GMT]

31-08-2011 at 19:28 | Ukljui u odgovor
root
Registriran(a): 15-08-2010
Odgovori: 288

Bonjaci su sami sebi krivi za sve to im se deavalo, i to im se i danas deava. Nisu krivi ni Srbi, ni Hrvati, ni Turci, ni ne znam ni ja vie ko.

31-08-2011 at 20:39 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Odgovori: 9876

bolje bi nam svima bilo da se bavimo razvojem ekonomije, malo poljoprivreda, malo proizvodnja, nesto... bilo sta, samo ne ovo!

nacionalizam, koji je sveprisutan na svim stranama i koji ni na jedan nacin nije ekskluzivan samo jednom narodu (hahaha, cuj, narod! etnicka skupina, ne narod!), ne donosi nikakav napredak...

no, istina je grehota - nismo mi napravljeni da radimo, nego samo da seremo, zato nam i jeste ovako!

31-08-2011 at 21:04 | Ukljui u odgovor
Dajdza
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Odgovori: 1588

Policija je trebala odraditi svij posao. Pohapsiti, privesti sudiji i izreci kazne.

01-09-2011 at 01:06 | Ukljui u odgovor
root
Registriran(a): 15-08-2010
Odgovori: 288

citat:
Dajdza wrote:
Policija je trebala odraditi svij posao. Pohapsiti, privesti sudiji i izreci kazne.

Najpotenije, a rulji bi se pokazalo ko je gazda ovdje. Ovako e ih samo motivisat da svrate ponovo.

PS: Pogledajte gdje ivi ovaj.
01-09-2011 at 09:44 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Tuzlarije : etniko divljanje u Kalesiji i Tuzli New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata