Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala?



citat:
Prema nekim istraživanjima, oko 95 posto žena koje su spavale sa više od 20 muškaraca ne mogu naæi osobu s kojom bi zapoèele brak. Stoga se u modernim vezama nameæe novo pitanje: koliko smo još uvijek zapravo staromodni i konzervativni? Nedavna studija u Kanadi pokazala je da treæina od 7.656 muškaraca ženu smatra promiskuitetnom ako je spavala sa 20 ili više partnera, dok 41 posto povlaèi granicu veæ kod brojke 10. Seksualni terapeut Logan Levkof kaže da se protiv ove predrasude treba boriti i da broj ljubavnika ne odreðuje ženu kao osobu. On navodi da se važnost broju poèela pridavati 1980-ih jer su tada zapoèinjali trendovi "slobodne ljubavi". - U tadašnje vrijeme brojka 20 bila visoka, ali danas se èak može smatrati osrednjom s obzirom da brakovi i veze ponekad traju jako kratko. S druge strane, muškarci svoj broj lažiraju i govore da su spavali s duplo više žena nego što u stvarnosti i jesu. U seksu ne postoji normalno, odnosno granice koje su širem društvu uvijek prihvatljive. Zato mislim da se ne treba zamarati brojkama zbog ogranièenja koja postavljaju nekakvi društveni standardi. Kultura društva je takva da svoje nesigurnosti ljudi hrane kroz ispravno ponašanje zadano društvenim normama, a to može dovesti do nepotrebnih neugodnosti i predrasuda prema ženama po pitanju broja seksualnih partnera koje su imale - istièe Lefkof. Da li vam se ikada dogodilo da vas muškarac pita sa koliko ste partnera bili intimni, a vama je bilo neugodno da odgovorite jer niste sigurni kakva æe biti njegova reakcija na brojku koju mu saopštite?
Izvor.Nezavisne




Naravno da nije neki misle tako a neki i drukcije. Kako misli vecina, mozda saznamo nakon komentara?






[Edited by Dajdza on 29-10-2011 at 02:05 GMT]
29-10-2011 at 02:00 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

Uh, dobro je, moja je samo sa 19

29-10-2011 at 08:56 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala



Da zadovolji svoju dusi, prije nego sto ce umrijeti, stari pukovnik pita svoju zenu: "Draga, hajde budi postena i priznaj mi koliko si me puta u zivotu prevarila"?

Na to ce ona:"Svega dvaput. Prvi puta sa postarom, a drugi puta sa cijelim tvojim pjesadijskim pukom".

29-10-2011 at 10:50 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

e sad cu joj hebat sve po spisku...Hvala Dajdza

29-10-2011 at 12:31 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

misljenja sam da je cista zabluda smatrati da nije bitno,
itekako je bitno,
u pogledu na njeno sexualno iskustvo,
a Boga-mi i u pogledu na nacin shvatanja, kako i zasto mijenjati partnere,
da razjasnimo, nekakva statistika bi rekla da zena koja mijenja cesto partnere ili je vec izmijenjala veci broj, sklona nemoralu sto je apsolutno ne tacno, mislim da je sve priroda i hemija

ipak je ovo tema na relaciji muske-zenske filozofije, pa kao takva ima sirok objektiv...
svako misljenje je samo kap u more...

29-10-2011 at 12:36 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

citat:
Dajdza wrote:
Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala?

Da li vam se ikada dogodilo da vas muškarac pita sa koliko ste partnera bili intimni, a vama je bilo neugodno da odgovorite jer niste sigurni kakva æe biti njegova reakcija na brojku koju mu saopštite?




Nije.
Jer ne "ukrštam maèeve" sa muškarcem kome pada na pamet da me nešto tako pita.
29-10-2011 at 13:04 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

vazno je vazno,kralju,i tekako je vazno

29-10-2011 at 13:29 | Ukljuèi u odgovor
flor
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 24-06-2010
Odgovori: 1156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala


Muško koga takva stvar zanima u stvari želi znati je'l on toj ženi najbolji do sad!?
Ha ja, nije to do žene i njene prošlosti veæ do muške djetinjaste sujete, ako æemo istinu govoriti.
Èo'ek koji je svjestan svojih ogranièenja i da ne može biti najbolji ama baš u nièemu, takva pitanja i ne postavlja...

29-10-2011 at 13:40 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

citat:
Dajdza wrote:

citat:
Prema nekim istraživanjima..




trebas sacekat da ovi naucnici otkriju neki, do sad nepoznat, dio u ljudskom tijelu, koji pravi digitalne zapise ulaza i izlaza. pa onda lijepo spojis na kompjuter i imas rezultate, ako te interesuje..
plus ces moci kliknut i ono, reset na factory settings..
29-10-2011 at 14:02 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

Hi­me­no­plas­ti­ka - Vracanje nevinosti
SARAJEVO - Iako je hi­me­no­plas­ti­ka, ki­rur­ški za­hvat ko­jim se vraæa iz­gu­blje­na ne­vi­nost u Euro­pi trend, ko­ji sli­je­di i sve veæi broj dje­vo­ja­ka i žena iz na­ma su­sje­dnih ze­ma­lja, u BiH je ona svo­je­vrsna ta­bu te­ma.



Oprav­da­ni ra­zlo­zi

Na­ime, kod nas se kao ra­zlo­zi za odla­zak na ope­ra­ci­ju ove i da­lje na­vo­de po­slje­di­ce te­škog se­ksu­al­nog zlos­tav­lja­nja, pa ta­ko ki­rurg Ame­la Ka­ra­berg za “San” kaže da se ni­ka­da u svom ra­du ni­je su­sre­la sa ne­kim neo­prav­da­nim ra­zlo­gom, kao što je to pri­mje­ri­ce ula­zak u brak kao dje­vi­ca.



- Kod nas ni­tko to ne ra­di da bi po­dva­lio, ne­go se tu veæinom ra­di o vrlo mla­dim dje­voj­ka­ma, ko­je su pre­trpje­le ne­ki vid se­ksu­la­ne tra­ume. Bo­san­ci i Her­ce­gov­ci ni inaèe ni­su sklo­ni ne­kim sen­za­ci­ona­lis­tièkim za­hva­ti­ma - kaže Ka­ra­berg, pre­ci­zi­ra­juæi da se ci­je­na ovog za­hva­ta kreæe se od 600 do 900 KM.



Hi­me­no­plas­ti­ka je na­vo­dno ne­po­zna­ni­ca i bh. žen­skim or­ga­ni­za­ci­ja­ma, pa se ta­ko Da­ni­je­la Du­gandžiæ, akti­vis­tki­nja iz Fon­da­ci­je CU­RE, ni­ka­da ni­je su­sre­la sa ovom te­ma­ti­kom.



- Ni­ka­da ni­sam èula da se ne­tko u BiH to ura­dio! Meðutim, ra­di se o pri­lièno osje­tlji­voj te­mi, o ko­joj se pu­no ne go­vo­ri, pa se možda baš zbog te ne­in­for­mi­ra­nos­ti bh. žene ne odluèuju na taj za­hvat - kaže nam Du­gandžiæ.



S dru­ge stra­ne, plas­tièni hi­rur­zi iz Hrvat­ske i Srbi­je za­do­vo­ljno trlja­ju ru­ke, s ob­zi­rom na to da im naj­veæi broj pa­ci­jen­tica do­la­zi upra­vo iz BiH. Vraæanje ne­vi­nos­ti u Za­gre­bu se plaæa izmeðu 600 i 1.500 eura, a u Srbi­ji 400.



Nai­vne mla­doženje

Ta­ko Ale­ksan­dar Du­ša­no­viæ, srbi­jan­ski es­tet­ski ki­rurg, kaže da naj­vi­še dje­vo­ja­ka iz BiH do­la­zi pod pri­si­lom èla­no­va obitelji, jer mo­ra­ju re­kon­struirati hi­men ka­ko bi ne­vi­ne ušle u brak.

- Veæinom se ra­di o dje­voj­ka­ma iz ru­ral­nih sre­di­na, mpremda to ni­je pra­vi­lo. Mo­no­ga­mi­ja je sve jaèi trend u svi­je­tu, te iako ta­kvim pris­tu­pom žene za­pra­vo ob­ma­nju­ju svo­je bu­duæe par­tne­re, ova ope­ra­ci­ja im na ne­ki naèin omo­guæava nov poèetak. Ali, šta reæi i za mu­škar­ce ko­ji vje­ru­ju da žena u tri­de­se­tim može bi­ti ne­vi­na? - objaš­nja­va Du­ša­no­viæ.



Inaèe, ova ope­ra­ci­ja može se izve­sti vi­še pu­ta, a lijeènici kažu kako je po­slje 10 da­na od za­hva­ta, ko­ji tra­je oko sat i po, ne­mo­guæe ot­kri­ti da je žena bi­la na ope­ra­ci­ji.



Ne­vi­na 431 put!

Naj­po­zna­ti­ji sluèaj hi­me­no­plas­ti­ke dogodio se u Tur­skoj, gdje je je­dna es­kort da­ma re­kon­stru­irala hi­men èak 431 put jer njezi­ne mu­šte­ri­je še­ici is­kljuèivo traže ”pros­ti­tut­ke dje­vi­ce”.




[Edited by Walter did not know on 29-10-2011 at 14:20 GMT]

29-10-2011 at 14:18 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 10
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Muški minder : Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice