Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Fluor dolazi, poslovi Avganistan
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
muamertz
Nivo: Forumas sa iskustvom
idem ka svojim ciljevima

Registriran(a): 07-11-2011
Lokacija: Sharana
Odgovori: 44
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Platonix wrote:
Rekao bih par stvari vezano za ovu temu:
- Vi koji ste otišli u arapske zemlje Afganistan, Irak, Libiju i dr. jednostavno ste dio okupatorskih snaga u tim zemljama, ako vam to nije najbolje jasno , molim vas pogledajte ovaj èlanak : [url=http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/txtindexhrr.php?teka www.index.hr/vijesti/clanak/pravi-razlog-napada-na-libiju-zapad-dobiva-ugovore-za-obnovu-vrijedne-300-milijardi-dolara/582263.aspx]http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/txtindexhrr.php?teka www.index.hr/vijesti/clanak/pravi-razlog-napada-na-libiju-zapad-dobiva-ugovore-za-obnovu-vrijedne-300-milijardi-dolara/582263.aspx

-Neæu prièati o moralu i mnogo èemu , jer oèito æete naæi opravdanje da odete i budete dio okupacionih snaga NATO, SAD, EU. Jaèi su u pravu ili pravo je u rukama jaèega, po amerièkom shvatanju.
Svako od vas kada se vrati u Bosnu ovakvu kakva je , kada sebi poènu kupovati auta, kuæe , trošiti novce i tako dalje da bi dokazali visinu vašim komšijama i mislite da se svijet osvojili, a zapravo o vama je sasvim druga slika, barem u mojim oèima;
-prvo dio ste okupacionih snaga i samim tim ste okupatori
-Obzirom da ste dio takve garniture izrabljivaèa vaš novac gledam kao krvav novac zaraðen na ubijenom nedužnom narodu, porušenoj infrastrukturi, kuæama, i tako dalje.
-možda je neko sitni lopov, možda je nekome nužda da ode da prehrani porodicu, ali biti dio svjetske zavjere i okupacionih snaga , e to je nešto sasvim drugo

[Edited by Platonix on 11-11-2011 at 14:31 GMT]

[Edited by Platonix on 11-11-2011 at 14:32 GMT]



slusaj ti platonixu daj mi ti odgovarajucu paltu i ja necu maknut iz bosne.

Dami je da vidim tebe u situaciji gdje ti je otac ratni vojni invalid a majka oboljela od raka i jos da si jedinac.

da vidim kako bi ti postupio dal bi pomogao svojima jer ja sam sa 20 godina napustio fakultet i poceo da vozim kamione jabo me ko je stigo po cesti, sada mi se ovo pruzila sansa da se popravi situacija i da je propustim NEEEE

a kamo li da citam nemoralno napisan post...

procitavsi ovaj post toliko si me pogodio gotovo da sam skocio iz stolice od muke.....

kakve ba okupatorske snage kakva sranja To je samo medijska propaganda...

MI RADIMO POSTENO DALEKO OD KUCE DALEKO OD SVOJIH I NA TEZAK NACIN ZARADJUJEMO HLJEB KOJI U BOSNI NE MOZEMO DA ZARADIMO JER SE NASA POLITIKA BAVI SVIM DRUGIM OSIM STANJEM U ZEMLJI.....

MOLIM TE DA SE U BUDUCE PREISPITAS PRIJE NEGO NAPISES NEKI POST VEZAN ZA NAS KOJI SMO DALEKO OD SVOJIH I KOJI OPET PROZIVLJAVAMO RAT KOJI SMO I SAMI IMALI U BOSNI.... JER MISLIS DA JE NAMA DRAGO BIT VAMO I CUTI RODITELJE SAMO PREKO TELEFONA IZVJESTAN PERIOD...

ZATO JARANE UMAL DA NE KAZEM ALI SA TAKVIM KOMETARIMA ODJJ.....


11-11-2011 at 18:27 | Ukljuèi u odgovor
muamertz
Nivo: Forumas sa iskustvom
idem ka svojim ciljevima

Registriran(a): 07-11-2011
Lokacija: Sharana
Odgovori: 44
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
kagemusha wrote:



Prije svega pozdrav svima, koji su odlucili da zrtvuju svoje najbolje godine da bi obezbjedili egzistenciju svojoj porodici,ma gdje oni bili.
Prijatelju ...oratorstvo je umjetnost komunikacije. Ja nigdje ne vidjeh u tvojim postovima da se javno izjasnjavas o kriminalu i kriminalcima u BiH....zasto...ovako prozivas ljude kojima isti ti kriminalci otimaju od usta.
Ma koje okupatorske sluge i izrabljivaci...u kojim snovima ti zivs? Takve postavke na ovom Forumu postiraju ljudi koj su Multinacionalne kompanije jednostavno odbile iliu njisu razmatrali njihov CV... svako donosi odluku za sebe....u pravu si to je krvav novac koji se zaradi krvavim radom,odvojenoscu od porodice,nizom opasnosti koje ih vrebaju...itd
A, to sto neko kupi kucu,auto stan..nije dobio pljackom nego radom ...i mislim da je zavist gora bolest od ljenosti...Kada kriminalac ( bez obzira na godine,nacionalnu pripadnost...) vozi auto od 100.000 KM ,kazes...SNASAO se ...i trpas se da budes sto blize njemu ,makar da ti plati pice...
Boze dragi koji licemjeri zive ovdje i sada sa nama....
veliki pozdrav onima koji donose blagodet sebi i svojim porodicama a,samim time i BiH
Moje postovanje


AFERIM DRUG NEKA SI MU REKAO samo se trpaju da im se pivo plati besposlicari jedni samo kukaju a niko ne zna kako je kada svi idu na more a ti radis po tudjim njivama za devnicu
izritiro me samo tako... jarane snadji se to ti je filozofija zivota na bilo koji nacin ali robaj prvo znanjem, radom kao sto i mi radimo !!!!!!!!!!!!!!!!

AFERIM Pasa nek si mu rekao i svaka cast svima koji su otisli da zive jos jedan rat pored jednog kojeg su proveli!!!!
11-11-2011 at 18:31 | Ukljuèi u odgovor
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

Bio je rat u Bosni, bio sam tu osjetio glad, jad, tada sam još sa nekih 16 godina preživljavao sve strahote koje okupator i agresor može uèiniti nekome! Teško je bilo èuti na vijestima da se srbskoj armadi na jednom frontu pridružili stranci (neæemo govoriti sad koji) u ispomoæ u logistici i tako dalje. Oni su došli da rade za Srbe- srbska armada za njih je bila kompanija koja dobro plaæa. Da, gledao sam vijesti, i zapitao se, - pa da li ti oni znaju šta se dešava, znaju li da mi je ocu raznesena noga, znaju li oni da ja svaki dan strepim od njihovih granata!! Ne ti stranci su došli na posao-njih ništa haman ne zanima osim para!!!
Uprkos tome završio sam škole i studij, uprkos neimaštini, nisam sebi dozvolio da budem na strani onakvih koji su rušili moju kuæu, zbog kojih je moj otac invalid. Ja sam tu, u Bosni, zahvaljujuæi samo sebi živim i radim i ne optužujem cijelu državu što nemam više . Znam da svako jutro kada se probudim, da sam se probudio u Bosni i ne trošim novac koji je zaraðen na raèun ratova Amerike za naftu i druga bogatstva Arapskog svijeta , koji ubijaju nevini narod i kažu kolateralna šteta. Neæu dušu prodat ðavolima za jebeno auto, kuæu i njihove krvave pare.
Hoæete pare ali da se ne kaže da ste okupatori!? To ne ide! Ratovati za slobodu, što Ameri èine, to vam doðe isto kao je**** se za nevinost!!







[Edited by Platonix on 11-11-2011 at 19:25 GMT]

11-11-2011 at 19:11 | Ukljuèi u odgovor
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

nemoj onda ni slusati Hanku Svercerku...i ona je prodavala cigare iz Srbije za vriejem rata....ne gledaj filmove...jer potopomazes okupatore ,ne pij Red Bull...ne kupuj bijelu tehniku...ne koristi Internet,mobitel..itd...sve to sluzi okupatoru i jos ga Ti investiras...
Coca Cola ,to je ono pravo

11-11-2011 at 19:23 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Platonix wrote:
Bio je rat u Bosni, bio sam tu osjetio glad, jad, tada sam još sa nekih 16 godina preživljavao sve strahote koje okupator i agresor može uèiniti nekome! Teško je bilo èuti na vijestima da se srbskoj armadi na jednom frontu pridružili stranci (neæemo govoriti sad koji) u ispomoæ u logistici i tako dalje. Oni su došli da rade za Srbe- srbska armada za njih je bila kompanija koja dobro plaæa. Da, gledao sam vijesti, i zapitao se, - pa da li ti oni znaju šta se dešava, znaju li da mi je ocu raznesena noga, znaju li oni da ja svaki dan strepim od njihovih granata!! Ne ti stranci su došli na posao-njih ništa haman ne zanima osim para!!!
Uprkos tome završio sam škole i studij, uprkos neimaštini, nisam sebi dozvolio da budem na strani onakvih koji su rušili moju kuæu, zbog kojih je moj otac invalid. Ja sam tu, u Bosni, zahvaljujuæi samo sebi živim i radim i ne optužujem cijelu državu što nemam više . Znam da svako jutro kada se probudim, da sam se probudio u Bosni i ne trošim novac koji je zaraðen na raèun ratova Amerike za naftu i druga bogatstva Arapskog svijeta , koji ubijaju nevini narod i kažu kolateralna šteta. Neæu dušu prodat ðavolima za jebeno auto, kuæu i njihove krvave pare.
Hoæete pare ali da se ne kaže da ste okupatori!? To ne ide! Ratovati za slobodu, što Ameri èine, to vam doðe isto kao je**** se za nevinost!!







[Edited by Platonix on 11-11-2011 at 19:25 GMT]



da nebi americkih bombardovanjai granatiranja,vjerovatno bi u bosni bio jos rat
11-11-2011 at 19:30 | Ukljuèi u odgovor
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Dilber wrote:



da nebi americkih bombardovanjai granatiranja,vjerovatno bi u bosni bio jos rat


Ma ,jok ba.To su bombardovali mali zeleni
hajde nekome objasni da i KInesku robu sto kupije su direktno vezani zaAmeriku...Kinezi su jeftina radna snaga a vlastodrsci su ih zaposlili dali hljeb u ruke i naravno zivot dostojan covjeka....nema veze neka Platonix jede sa zlatnom kasikom ,onom obecanom u ratu a mi hajmo na na viski i koka kolu....ma ,ispade da je jos Mel Mel najgora....pa ona se udala za jednog od okupatora i sada nas terorise na Tuzlarijema....
11-11-2011 at 19:39 | Ukljuèi u odgovor
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
kagemusha wrote:
nemoj onda ni slusati Hanku Svercerku...i ona je prodavala cigare iz Srbije za vriejem rata....ne gledaj filmove...jer potopomazes okupatore ,ne pij Red Bull...ne kupuj bijelu tehniku...ne koristi Internet,mobitel..itd...sve to sluzi okupatoru i jos ga Ti investiras...
Coca Cola ,to je ono pravo


Otiæi u Irak ili Afganistan, biti u jebenoj pustinji, u prljavim šatorima i èiniti usluge ubicama nevinog naroda- hm ne može se porediti sa Autom koje je Japanske proizvodnje, Filmom koji je pretežno Turski, Indijski, . Ne može se porediti sa internetom jer internet je svjetska mreža i ne pripada samo okupatorima. I dobra ti je ta- ne korištenje okupatorskih proizvoda, zapravo to je i bio razlog rata izmeðu Amerike i Engleske jer su se Engleske kolonije u Americi odluèile da ne kupuju proizvode iz Engleske a onda su dobili nezavisnost. Zar ne kontate , okupatori nisu stali- prvo su istrijebili indijance uzeli njihovu zemlju i toliko se izgradili da im sad nestaje prirodnih resursa- te okupacijom arapskih zemalja nadomještaju svoje rezerve.
11-11-2011 at 19:42 | Ukljuèi u odgovor
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Dilber wrote:



da nebi americkih bombardovanjai granatiranja,vjerovatno bi u bosni bio jos rat


Da nije bilo Amerièke propagande ne bi bilo ni raspada Jugoslavije!!
11-11-2011 at 19:44 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Platonix wrote:


Da nije bilo Amerièke propagande ne bi bilo ni raspada Jugoslavije!!

ma jok,nama su uvjek neko drugi krivi a ne ALIJA, SLOBO I FRANJO...oni su americki spijuni
11-11-2011 at 19:46 | Ukljuèi u odgovor
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

heheeh...pa i lijekovi su americki i od "tru(h)log zapada...kad kupis lijek,odmah si platio licenciranje proizvoda...razmisli malo...sto god kupis tu je upletena neka multinacionalna kompanija ...pa makar kupovao i domace...opet ode lova njima na licenciranu fabricku liniju...a i Turci su im sluge....pa i Indijci....
Prijatelju nema losih sluga ima samo losih gospodara...

11-11-2011 at 19:48 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 44
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Tuzlarije : Fluor dolazi, poslovi Avganistan New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice