Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Velika sramota za Imamovica! This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
New Topic
Pošiljalac Poruka
tesnim87
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 23-02-2006
Odgovori: 298
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

I ne znam sto vam onda smeta ako imami odvracaju od SDP-a? SDP u Tuzli je cisto antivjerski nastrojen


u Bihacu na SDP skupovima Lipovaca naziva "selam alejkum" ....a masa odgovara "alejkumu selam" .I tamo SDP ima vecu podrsku od SDA u dzamiji

Dakle nije do SDP,vec do Jasmina



[Edited by tesnim87 on 31-07-2012 at 10:09 GMT]

31-07-2012 at 10:07
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Velika sramota za Imamovica!

citat:
tesnim87 wrote:
citat:
I šta smo mi koji racku više de se odluèite - Muslimani ili Bošnjaci.


Pa obrazuj se jaran,musliman moze biti arap,srbin,bosnjak,kinez,svedjanin


Ako je Tuzla vecinski muslimanska,zasto je tesko pokazati to postovanje,i odrzati festival ranije,ili kasnije? ne trazi se puno,i drugi gradovi to vec praktikuju..no znamo vec da Jasmin i nije neki ljubitelj ali ni cija nije do zore gorjela,proci ce i njegovih 15 minuta inshaAllah


Ne smetajju gole zene,ali smeta kad se ne postuje ono sto u narodu vazi...recimo i te gole zene u vecini slucajeva nece sjesti u po ramazana i napiti se u gradu kao lude neke..zna se sta je tradicija jednog drustva,a ovdje je jos uvijek tradicija postivanja ramazana

[Edited by tesnim87 on 31-07-2012 at 10:05 GMT]


Bosanac sam i Hercegovac pride. Uæeraj svemu ostalom
31-07-2012 at 10:14
kolactruljo
Nivo: Novi forumaš
Me be me
Registriran(a): 17-07-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 5
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

Citam ovo i ne mogu vjerovati. Svaka cast vjernicima, ljudima koji poste (na ovoj vrucini stvarno treba imati volju i snagu), ljudima koji klanjaju, ali znam da ova vijest (uzgred objavljena na RTV SLON) nema veze s njima. Pitam se je li zivot treba stati samo zato sto je Ramazan? Pravom Muslimanu dok klanja ne smeta ama bas nista. On je koncentrisan na ono sto radi i ako to radi iz duse, nista ga ne moze u tome omesti. Ljudi su klanjali dok granate sijevaju okolo dzamije pa nisu posustajali.
Jednom godisnje u gradu imamo ovakvu vrstu festivala i to bi trebalo ukidati i pomjerati. Boze moj, cak je i Angelina Jolie pristala da dodje u Sarajevo ranije na SFF radi Ramazana


[Edited by kolactruljo on 31-07-2012 at 10:23 GMT]

31-07-2012 at 10:21
tesnim87
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 23-02-2006
Odgovori: 298
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

citat:
Jednom godisnje u gradu imamo ovakvu vrstu festivala i to bi trebalo ukidati i pomjerati. Boze moj, cak je i Angelina Jolie pristala da dodje u Sarajevo ranije na SFF radi Ramazana


Ko ne postuje svoje ne postuju ga ni drugi ;) tvoj odnos prema tradiciji je cisto ciganski
31-07-2012 at 10:24
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Velika sramota za Imamovica!

citat:
tesnim87 wrote:
citat:
Jednom godisnje u gradu imamo ovakvu vrstu festivala i to bi trebalo ukidati i pomjerati. Boze moj, cak je i Angelina Jolie pristala da dodje u Sarajevo ranije na SFF radi Ramazana


Ko ne postuje svoje ne postuju ga ni drugi ;) tvoj odnos prema tradiciji je cisto ciganski

E vidiš tu sam te èekao. Diže mi se (kosa naglavi da ne bi šta drugo pomislio ned'o ...) od takvih licemjernih "vjernika". Ti prièaš o njeakoj tradiciji i vjeri i bogobojaznosti a u sredini svoje crne duše si ništa drugo do najobièniji rasista i zadrti stanovnik našega grada da ne ulazim u tvoje korijene dublje.
31-07-2012 at 10:44
tesnim87
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 23-02-2006
Odgovori: 298
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Velika sramota za Imamovica!

citat:
Shaban wrote:

E vidiš tu sam te èekao. Diže mi se (kosa naglavi da ne bi šta drugo pomislio ned'o ...) od takvih licemjernih "vjernika". Ti prièaš o njeakoj tradiciji i vjeri i bogobojaznosti a u sredini svoje crne duše si ništa drugo do najobièniji rasista i zadrti stanovnik našega grada da ne ulazim u tvoje korijene dublje.


Bas si pravi saban,,gdje ti vidis rasizam?
31-07-2012 at 10:50
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Velika sramota za Imamovica!

citat:
tesnim87 wrote:

tvoj odnos prema tradiciji je cisto ciganski

Pametnom dosta
31-07-2012 at 11:12
kolactruljo
Nivo: Novi forumaš
Me be me
Registriran(a): 17-07-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 5
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Velika sramota za Imamovica!

citat:
tesnim87 wrote:
citat:
Jednom godisnje u gradu imamo ovakvu vrstu festivala i to bi trebalo ukidati i pomjerati. Boze moj, cak je i Angelina Jolie pristala da dodje u Sarajevo ranije na SFF radi Ramazana


Ko ne postuje svoje ne postuju ga ni drugi ;) tvoj odnos prema tradiciji je cisto ciganski[/quote

O kakvoj tradiciji ti pricas? Tradicija da se ne odrzavaju nikakve manifestacije tokom Ramazana? Gdje to ima? I jos nesto, sta to fali Ciganima ili Romima? Kakav je to sovinisticki stav? Zar ti nisi demokrata?
31-07-2012 at 11:42
Posmatram
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 18-05-2012
Odgovori: 1641
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

Ma nema ba dalje. Kataklizma ljudske gluposti.

31-07-2012 at 12:01
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Velika sramota za Imamovica!

citat:
tesnim87 wrote:
Ko ne postuje svoje ne postuju ga ni drugi ;) tvoj odnos prema tradiciji je cisto ciganski


Taèno.Ovom si reèenicom uvrijedio sve Rome vjernike bez obzira da li su muslimani,pravoslavci,katolici,budisti ili jevreji...

Nisi ti Tesnim nikakv musliman/ka,ti si obièna neobraozovana,zadrta i primitivna seljaèina kakvih su džamije i crkve prepune,...
A Tuzlaci nikada neæe dozvoliti primitivnom seljaèini da im bude gradonaèelnik, ma koje nacije i vjere bio...Pa ti sad lezi na po trga i crkni od muke
31-07-2012 at 12:45
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 18
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: AK-47, Ceznja, Chello, dada, davor m, gardista4795, habul, komentatorka72, mihajlod, preslano, salt city boy
FORUM : Otpisane teme : Velika sramota za Imamovica! This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice