Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : sto to muskarci zaista hoce od zene?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: sto to muskarci zaista hoce od zene?

Samo Hayabusu, nista vise...

http://www.suzukicycles.com/Product%20Lines/Cycles/Products/Hayabusa/2012/GSX1300R.aspx

11-05-2012 at 09:36 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: sto to muskarci zaista hoce od zene?

Sto muskarci zaista hoce od zne. Ma ko bi to znao. Tesko pitanje?

27-08-2012 at 04:07 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: sto to muskarci zaista hoce od zene?

citat:
Dajdza wrote:
Sto muskarci zaista hoce od zne. Ma ko bi to znao. Tesko pitanje?




Svaki je muškarac drugaèiji i kod žena traži razlièite stvari. Štaviše, ono što on želi zavisi od toga da li traži djevojku, ženu ili samo društvo za to veèe. Evo 10 kljuènih osobina koje muškarac traži i koje ga privlaèe kod žena.

1. Samopouzdanje

Muškarci vole žene koje zraèe samopouzdanjem, one koje u prostoriju ulaze uspravnog hoda i gledaju ljude u oèi. Privlaènost takvih žena koje su sigurne u svoj izgled i sposobnosti leži u èinjenici da je s njima mnogo lakše nego s onima koje stalno traže potvrdu drugih.

2. Smisao za humor

Niko ne želi da bude s osobom koja je uvijek ozbiljna i negativno raspoložena. Muškarci žele djevojke koje znaju da se smiju njihovim šalama i koje su duhovite. Niko ne želi ženu koja se stalno duri i koja u svemu vidi iskljuèivo negativne stvari i ne zna da se opusti. Djevojke s vedrim životnim stavom privlaène su muškarcima.

3. Dobro njegovana

Nito ne porièe da izgled nije važan, uostalom to je ono što muškarca na samom poèetku privlaèi kod žene. Muškarci vole djevojke koje su ženstvene, a to može imati veze s èinjenicom da se zbog toga osjeæaju muževnije. Najviše ih pali lijepo njegovana žena zdravog tijela koja pazi na sebe.

4. Nezavisnost

Nezavisnost je osobina koja privlaèi veæinu muškaraca, jer vole žene koje imaju sopstveni život. Žena èije ponašanje sugeriše da æe se u buduænosti osloniti iskljuèivo na svog muškarca nije pretjerano atraktivna. Muškarci žele pažnju i brigu, ali u isto vrijeme i svoj prostor.

5. Razumjevanje

Muškarci žele djevojke koje æe ih razumijeti, koje æe ih prihvatiti onakve kakvi jesu i biti spremne da naprave manje ustupke. Štaviše, iako se suprotnosti èesto privlaèe, muškarci žele žene koje æe poštovati njihova uvjerenja i po moguænosti dijeliti njihove interese.

6. Iskrenost i odanost

Ne treba posebno isticati da muškarci žele žene koje neæe lagati i koje æe biti vjerne. On mora biti siguran da ona neæe koketirati s njegovim prijateljima kad on napusti prostoriju. Vjernost i pouzdanost kljuène su osobine koje muškarci traže.

7. Zrelost

Djeèji govor može biti sladak jedno vrijeme, ali veæina muškaraca tražiæe žene koje su zrele i znaju smisleno da govore. Žene koje previše psuju nisu pretjerano privlaène, posebno muškarcima koji se klone vulgarnosti.

8. Ležernost

Muškarci su u potrazi za djevojkama koje nisu pretenciozne, a najpoželjnije su "devojke iz susjedstva". Devojka koju može odvesti roditeljima i s kojom se može dobro zabaviti na bilo kojem mijestu, ona s kojom se može opustiti i koja se ne boji da æe upropastiti svoju šminku – to je djevojka s kojom se može na kraj svijeta.

9. Briga i pažnja

Muškarac svakako želi ženu koje æe se brinuti o njemu. Male pažnje kao što je kuhanje za njega, košulja koju ste ispeglali, brzi poljubac kad mu je teško, na velikoj su cijeni. Muškarci se osjeæaju dobro kada znaju da njihova djevojka obraæa pažnju na njih, primjeæuje male stvari i brine o njihovim potrebama.

10. Podrška

Muškarci traže žene koje æe im biti podrška, naroèito kad su zainteresovani za dužu vezu. Za muškarca koji se bori sa svojom karijerom, podrška djevojke je vrlo važna. On želi nekoga ko æe ga poslušati, a da ga neæe ismijati ili podcijeniti, nekog ko æe biti na njegovoj strani, dati mu objektivan savjet i uèiniti da izgleda dobro pred drugim ljudima.
27-08-2012 at 07:14 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: sto to muskarci zaista hoce od zene?

Za mene samo ovo pod brojem: 3, 5, 6, 9 i 10. Ma sve je ovo " pricam ti pricu". Kad naletis na pravu, to je ono.

27-08-2012 at 12:47 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: sto to muskarci zaista hoce od zene?

Ma previse sam ozbiljan, samo ponekad se malo opustim. Kako starim tog ima sve vise i vise. Nastojim nadoknaditi propusteno.
Eto neki dan jedna raspustenica pita mene. "Znas sta, nasla sam dobrog muskarca, i on je razveden. Puno je pazljiv prema meni, da li da mu dam ili ne". Daj mu odmah, bolje danas nego sutra. Ona odmahne rukom i kaze, "ma ti uvijek sve na salu".
Poslije me pita, da li da se uda za njega.Ma ne sta ce ti muz. Ti si jos mlada, nadji nekog mladjeg djecka i nek te bar jednom sedmicno prepegla, sto da muzu peglas gace, pravis rucak, pazis svoju i njegovu djecu. On je ionako stariji od tebe 9 godina. Muskarci krace zive od zena, pa ces na kraju ostati sama, a osim toga gubis polozaj samohrane majke, i sve pogodnosti koje taj status nudi.
Nije joj bilo po volji, a sad mi kaze, "dobro si mi ono rekao, napravila bih gresku". Da li je nasla mladjeg peglaca ne znam, ali po ponasanju bih zakljucio da je poslusala.

28-08-2012 at 01:09 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: sto to muskarci zaista hoce od zene?

muskarci sigurno ne zele da ih neka tam' zena ocjenjuje...

popravio se ili ne, najmanje je sto zeli je da to cuje od nje...

28-08-2012 at 08:40 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: sto to muskarci zaista hoce od zene?

Ova zena se udala mlada, nije imala ni 18 godina, a isto toliko godina njen muz je bio stariji od nje. Ima dvije kcerke, pa kad su zajedno, neke velike razlike i nema, jer je i ona mladolika.Jednom prilikom mi rece," ja svojim kcerkama ne dozvoljam da imaju momke dok ne navrse 18 godina". Eh, one ce tebe pitati. "Ne, ne, ja sam stroga " rece ona.

Jedna vec ide na stdudije, zivi u drugim gradu. Pitam je da li je za raspust dolazila kcerka sa momkom". " Kakav momak, u moju kucu nece, to nije u skladu sa nasom tredicijom". Vidim ljuti se kad joj to kazem.
Ne ljuti se kazem ja njoj, dobro je ako ti ga dovede. Bit ce to dobra prilika da ga koliko toliko upoznas, inace kad se kcerka zaljubi i kad napravi pogresan izbor kao sto si ti napravila, onda je kasno. "Ne ne, u moju kucu nece, ja necu da ga vidim".
Grijesis, puno grijesis kazem ja, ti vise drzis do tradicije, nego do srece svoga djeteta. Razmisli ti malo, danas se ionako mladi puno razvode, a najveci uzrok je pogresan izbor. Ti imas veliko iskustvo i mozes joj pomoci. Moras se postaviti drukcije, moras imati prema njoj prijateljski odnos, da bi mogla uticati na nju i njene odluke, naravno ako vidis da su pogresne.
Inace, puno brine o kcerkama.

30-08-2012 at 02:58 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: sto to muskarci zaista hoce od zene?

sreca, muski majnder, ovo zene ne citaju

momci imam strasnu ideju,
sjetio sam se kako da napravimo... afrodizijak,
treba nam farmaceutska laboratorija u kojoj cemo napravit spektar jedne pilule gdje bi svaka boja stvarala drugaciji efekat,
recimo, prvo skontas koji ukus kolaca zena, cura, treba, riba, cica maca itd. najvise voli,
onda zviznes crvenu-crnu recimo i njoj se sav pretvoris u jagoda tortu


sta kazete a

11-11-2012 at 11:30 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: sto to muskarci zaista hoce od zene?



Uploaded with ImageShack.us

06-05-2013 at 01:01 | Ukljuèi u odgovor
bracko
Nivo: Forumas sa iskustvom
ništa

Registriran(a): 01-02-2013
Lokacija: Gornja Maoèa
Odgovori: 312
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: sto to muskarci zaista hoce od zene?

citat:
blentava wrote:


Uploaded with ImageShack.us


http://youtu.be/0RiU8-z7_AI
06-05-2013 at 22:26 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 59
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Muški minder : sto to muskarci zaista hoce od zene? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice