Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Big Mac or Velika s više luka that is the question
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Big Mac or Velika s više luka that is the question

citat:
primus inter pares wrote:
a jos kad mi neko kaje kako mcd nije za elitu oce nesto da mi bude....
pa onaj obrok izidje oko 5 eura,alooo dje ima da jedes za 10 maraka i to jedan jedini obrok,obrocic?



"Skela menu":
Cetvrt hljeba i jogurt.

 


21-11-2012 at 06:22 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Big Mac or Velika s više luka that is the question

Kod hapija mali poljev i mala porcija æevapa 5,5 KM. Neuporedivo zdravije i jeftinije od bilo kojeg mec-a. Neki dan kad bijah u SA viðoh da je mac meni cca 11 KM. Meni to u oko stane a pride nemreš ni pivu popit a kamoli rakijicu. Al mecovi se i ne otvaraju radi 'vake stoke kaki sam ja jel' tako Yugi

21-11-2012 at 10:14 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Big Mac or Velika s više luka that is the question

priæajte vi šta hocete,ja se sjecam iza rata,kad sam probo taj big mek,jao mati mila,rahatluka nije ko proha ni sekunde....
u sustini,ko jede,naviko je i voli fast fudove,jesæe on i èevape, i mek,i senviæ kod kaspera,i kod sipte i kod kineza i gdje god...
i brizle, i pihtije,i peksimete,i donere,i nakoso i natanko i ndebelo kako god...
eee,neka raznovrsnosti,ponude i konkurencije

21-11-2012 at 10:24 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Big Mac or Velika s više luka that is the question

citat:
primus inter pares wrote:
priæajte vi šta hocete,ja se sjecam iza rata,kad sam probo taj big mek,jao mati mila,rahatluka nije ko proha ni sekunde....
u sustini,ko jede,naviko je i voli fast fudove,jesæe on i èevape, i mek,i senviæ kod kaspera,i kod sipte i kod kineza i gdje god...
i brizle, i pihtije,i peksimete,i donere,i nakoso i natanko i ndebelo kako god...
eee,neka raznovrsnosti,ponude i konkurencije



Ne znam, ja svaki dan prodjem kraj MCD jedno deset puta, ali nisam svratio kod njih mozda pet puta u zivotu...za mene je to jedno veliko nista.



21-11-2012 at 10:32 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Big Mac or Velika s više luka that is the question

Ja sam ga prvi put probao prije skoro20 godinica, odveo nas jaran, nakon sto smo tek dosli u Dansku, i jos nam platio hranu.
Meni bilo preskupo, ja se ibretiocijenom tad.
Big mac, veliki pomfrit i shake
Ja cuo to tako treba.
Poslije dugo nisam isao, porcija premala, a cijena ista ko i pizza, pa sam se radije drzao pizzeria. Pogotovo sto je najludji talijan drzo jednuodlicnu,pored djackog doma gdje sam zivio.
Znao sam ponekad pojesti kad je na snizenjima bilo hamburger za 10 dkk (2,5km),marnem tri pa mogu izdurati par sat,ako trebam sta po carsiji, pizza ipak kosta 10- 15 km,zavisi,kako koja.
Fazon sa McD-om je u globalizaciji,reklami, marketingu, kao i sa svimostalim velikim kompanijama.
Bombarduju te od malih nogu, ovdje nasi ljudi, odrasli u inostranstvu, vrlo cesto idu u McD, a nije uopste jeftino. A tri cevabdzinice u gradu, propale....
I to valjda nesto govori.
I gledam sad djecu od prijatelja i poznanika, ja srece moja mila majko, kad ih se odvede u McD, kad im se rodjendan organizuje itd....
Na kraju, krajeva ni ukus nije toliko los, ali o ukusima se valjda ne raspravlja.
Meni nije drago sto se otvora u Tuzli, al i mi postajemo dio tog "zapadnog" svijeta,sa svim njegovim vrlinama i manama, McD, je samo neizbjezni dio toga.
Nece nestati, ni cevapa, ni poljeva, ni muckalica, ali cemo u njih definitivno, djecu rjedje voditi.
Vrijeme ce valjda pokazati, jel to dobro ili lose....

21-11-2012 at 10:38 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Big Mac or Velika s više luka that is the question

citat:
Abulafija wrote:
Ja sam ga prvi put probao prije skoro20 godinica, odveo nas jaran, nakon sto smo tek dosli u Dansku, i jos nam platio hranu.
Meni bilo preskupo, ja se ibretiocijenom tad.
Big mac, veliki pomfrit i shake
Ja cuo to tako treba.
Poslije dugo nisam isao, porcija premala, a cijena ista ko i pizza, pa sam se radije drzao pizzeria. Pogotovo sto je najludji talijan drzo jednuodlicnu,pored djackog doma gdje sam zivio.
Znao sam ponekad pojesti kad je na snizenjima bilo hamburger za 10 dkk (2,5km),marnem tri pa mogu izdurati par sat,ako trebam sta po carsiji, pizza ipak kosta 10- 15 km,zavisi,kako koja.
Fazon sa McD-om je u globalizaciji,reklami, marketingu, kao i sa svimostalim velikim kompanijama.
Bombarduju te od malih nogu, ovdje nasi ljudi, odrasli u inostranstvu, vrlo cesto idu u McD, a nije uopste jeftino. A tri cevabdzinice u gradu, propale....
I to valjda nesto govori.
I gledam sad djecu od prijatelja i poznanika, ja srece moja mila majko, kad ih se odvede u McD, kad im se rodjendan organizuje itd....
Na kraju, krajeva ni ukus nije toliko los, ali o ukusima se valjda ne raspravlja.
Meni nije drago sto se otvora u Tuzli, al i mi postajemo dio tog "zapadnog" svijeta,sa svim njegovim vrlinama i manama, McD, je samo neizbjezni dio toga.
Nece nestati, ni cevapa, ni poljeva, ni muckalica, ali cemo u njih definitivno, djecu rjedje voditi.
Vrijeme ce valjda pokazati, jel to dobro ili lose....




Eno citam da su sheici u PSG naredili Ibrahimovicu i kompaniji da poslije jutarnjeg treninga obavezno moraju jesti u klupskom restoranu, samo da ne jedu ne zdravu hranu u MCD
21-11-2012 at 10:42 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Big Mac or Velika s više luka that is the question

citat:
Azur wrote:



Eno citam da su sheici u PSG naredili Ibrahimovicu i kompaniji da poslije jutarnjeg treninga obavezno moraju jesti u klupskom restoranu, samo da ne jedu ne zdravu hranu u MCD


Ma poceo je i McD praviti salatice i zdravu hranu, nije to problem, oni imaju pare, mogu raditi sta hoce.
Sta, otvore ekoloski dio i to je to, ko voli nek izvoli.
Sila je to ba......
21-11-2012 at 10:56 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Big Mac or Velika s više luka that is the question

nek vala prave malo konkurencije u gradu i mljeènjacima...
kod njih i ima najvise mladjarije,koja je sad bit zaludjena mekovima

21-11-2012 at 11:00 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Big Mac or Velika s više luka that is the question

Hajd' ako ko smije kupit big mac sa pomfritom pa ga pustit da se ohladi (ko ono mi janjetinu za meze) jedno pola sata. Ko preživi prièaæe

21-11-2012 at 11:11 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Big Mac or Velika s više luka that is the question

citat:
Shaban wrote:
Hajd' ako ko smije kupit big mac sa pomfritom pa ga pustit da se ohladi (ko ono mi janjetinu za meze) jedno pola sata. Ko preživi prièaæe


hocu ja za cvaju i sat ako treba...
21-11-2012 at 11:13 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 13
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Tuzlarije : Big Mac or Velika s više luka that is the question New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice