Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Bitno biti BOSNJAK
Strana: 1 2 3 4 5
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
bubi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 113
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bitno biti BOSNJAK

citat:
MelMel wrote:
ja tek sad skontah da je bubi vejsil.

pa koliko identiteta taj covjek ima dok istovremeno prica kako je bitno biti Bosnjak.


Cuj ti "skontala"

Mahala i pp,a evo i kako.jedino je onaj smrad primus znao da sam to ja,pa je fino dojavio abulafiji a onda abulafija ostalima.Lijepo drustvance,jos ako tu dodamo i njihovog jarana nedharta onda je sve jasno.

Na zalost mene banuju i sada ceme banovati.A to ne samo da dosta govori o ovom forumu vec ponajvise o tebi koja samo kukas na moderatore a jos uvjek imas isti nick.mene su banovali bar 100 puta i opet ce.A ovoliki identiteti?pa kad hocu nesto da napisem provalim u tudji napusteni nick.kad mi bude ceif provalicu i u tvoj a do tada uzivaj u virtuelnim kafancurama u sopstvenom smradu
23-09-2013 at 18:14 | Ukljuèi u odgovor
bubi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 113
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bitno biti BOSNJAK

citat:
MelMel wrote:

pa da, ti si provalitet.

bem mu misa, meni niko ne javi na pp. moradoh procitati post od laly da mi se ukaze koji biser stoji iza bubiJa.


nebitno,mahala,provincijalizam,primitivizam i sto je najgore hinjski bezonrazluk.
lali je vjerovatno kumovala mome banovanju a vidim i sada.Na zalost tu osobu sam licno upoznao.No covjek se uci dok je ziv..

U zdravlje i zelim vam prijatan tek u jedenju sopstvenih govana
23-09-2013 at 18:24 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bitno biti BOSNJAK

citat:
bubi wrote:


nebitno,mahala,provincijalizam,primitivizam i sto je najgore hinjski bezonrazluk.
lali je vjerovatno kumovala mome banovanju a vidim i sada.Na zalost tu osobu sam licno upoznao.No covjek se uci dok je ziv..

U zdravlje i zelim vam prijatan tek u jedenju sopstvenih govana


pa ti dobro znas da svako ko te cita i zna duze vrijeme da moze te prepoznati
a kako ja to sada kumujem tvom banovanju necemo se vrijedjati zar ne
23-09-2013 at 19:04 | Ukljuèi u odgovor
249955
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-12-2006
Odgovori: 572
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bitno biti BOSNJAK

Poruka za Sejfinog adlatusa: bitno je biti pismen.
Ne znam je li bitno biti Bosnjak, ali znam da tu nesto ne valja, ako me u to ubjedjuje komunist-socijalist-sduist-sdu1990ist-serijatskovjencanist-za sada Bosnjak, a sutra ko zna sta-ist Sejfo Tokmakcic.

30-09-2013 at 09:51 | Ukljuèi u odgovor
bubi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 113
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bitno biti BOSNJAK

citat:
249955 wrote:
Poruka za Sejfinog adlatusa: bitno je biti pismen.
Ne znam je li bitno biti Bosnjak, ali znam da tu nesto ne valja, ako me u to ubjedjuje komunist-socijalist-sduist-sdu1990ist-serijatskovjencanist-za sada Bosnjak, a sutra ko zna sta-ist Sejfo Tokmakcic.


Svakako da je veoma bitno biti pismen!I posto gospodin podrazumjeva da je "pismen",onda svakako ne treba niko a pogotovo ne neko ko je "nepismen" da ga ubjedjuje da je Bosnjak.Takav,"pismen" Bosnjak zna to vec sam.Ili je u pitanju pak nepismenost ili sto je mozda i gore,nedostatak intelekta?

A Sejfina kampanja,koliko ja kontam kao "ad latus"(kako rece gospodin machor), je usmjerena u pravcu "nepismenih" Bosnjaka koji namjeravaju da se u najvecem broju izjasne kao "Muslimani" a tek u manjem broju kao "bosanci i hercegovci" sto je svakako posljedica kako nepismenosti tako i nedostatka intelekta.

Dakle,ako je gospodin porijeklom Bosnjak i jos pri tome,da prostis, "pismen" onda nikakav "komunjara",niti ad latus niti bilo ko drugi ne treba da ga ubjedjuj sta je i ko je.Ali isto takone treba da ga pogadja sasvim legalna kampanja upucena onim nepismenim koji u svojoj zatucanosti nisu svjesni sta rizikuju i gube,bilo kakvim drugim izjasnjavanjem osim "Bosnjak" koji je usput receno konstitutivan narod u BiH
Prema tome sasvim je jasno za "pismenog" gospodina kako treba da se izjasni na popisu,a ako pak gospodin nije porijeklom Bosnjak ili se pak zbog svoje (ne)pismenosti ne zeli tako da izjasni onda je sirok dijapazon mogucih drugih opcija,hvala bogu pa je demokratija.Znaci od Marsovca,ad axim_a,ad_priferiam-a,ad longitudinem_a pa sve do konja i magarca




[Edited by bubi on 30-09-2013 at 16:07 GMT]
30-09-2013 at 16:03 | Ukljuèi u odgovor
249955
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-12-2006
Odgovori: 572
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bitno biti BOSNJAK

citat:
Svakako da je veoma bitno biti pismen!I posto gospodin podrazumjeva da je "pismen",onda svakako ne treba niko a pogotovo ne neko ko je "nepismen" da ga ubjedjuje da je Bosnjak.Takav,"pismen" Bosnjak zna to vec sam.Ili je u pitanju pak nepismenost ili sto je mozda i gore,nedostatak intelekta?


Dajem dukat onome ko moze rastumaciti sta je vrli agitator hotio reci.


citat:
A Sejfina kampanja,koliko ja kontam kao "ad latus"(kako rece gospodin machor), je usmjerena u pravcu "nepismenih" Bosnjaka koji namjeravaju da se u najvecem broju izjasne kao "Muslimani" a tek u manjem broju kao "bosanci i hercegovci" sto je svakako posljedica kako nepismenosti tako i nedostatka intelekta.


Sejfina kampanja je usmjerena u pravcu bunarenja dzepova. Nema tu nikakve ideologije ili nacije.

citat:
Dakle,ako je gospodin porijeklom Bosnjak i jos pri tome,da prostis, "pismen" onda nikakav "komunjara",niti ad latus niti bilo ko drugi ne treba da ga ubjedjuj sta je i ko je.Ali isto takone treba da ga pogadja sasvim legalna kampanja upucena onim nepismenim koji u svojoj zatucanosti nisu svjesni sta rizikuju i gube,bilo kakvim drugim izjasnjavanjem osim "Bosnjak" koji je usput receno konstitutivan narod u BiH
Prema tome sasvim je jasno za "pismenog" gospodina kako treba da se izjasni na popisu,a ako pak gospodin nije porijeklom Bosnjak ili se pak zbog svoje (ne)pismenosti ne zeli tako da izjasni onda je sirok dijapazon mogucih drugih opcija,hvala bogu pa je demokratija.Znaci od Marsovca,ad axim_a,ad_priferiam-a,ad longitudinem_a pa sve do konja i magarca



Drugim rijecima, ti imputiras Bosnjacima da su previse glupi, pa ne znaju ko su i sta su, vec im treba pouka dojucerasnjeg komuniste Sejfe?


[Edited by 249955 on 02-10-2013 at 10:04 GMT]

[Edited by 249955 on 02-10-2013 at 10:05 GMT]

[Edited by 249955 on 02-10-2013 at 10:05 GMT]
02-10-2013 at 10:03 | Ukljuèi u odgovor
bubi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 113
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bitno biti BOSNJAK

citat:
249955 wrote:

[Edited by 249955 on 02-10-2013 at 10:04 GMT]

[Edited by 249955 on 02-10-2013 at 10:05 GMT]

[Edited by 249955 on 02-10-2013 at 10:05 GMT]



Prijatelju,de ti fino nadji Sejfu pa sa njim to raspravi posalji e-mail ili slicno,jer ocito si na pogresnoj adresi.
02-10-2013 at 16:16 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bitno biti BOSNJAK

citat:
249955 wrote:
Poruka za Sejfinog adlatusa: bitno je biti pismen.
Ne znam je li bitno biti Bosnjak, ali znam da tu nesto ne valja, ako me u to ubjedjuje komunist-socijalist-sduist-sdu1990ist-serijatskovjencanist-za sada Bosnjak, a sutra ko zna sta-ist Sejfo Tokmakcic.

Znam ja!!!!!
02-10-2013 at 18:46 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bitno biti BOSNJAK

citat:
bubi wrote:


Cuj ti "skontala"

Mahala i pp,a evo i kako.jedino je onaj smrad primus znao da sam to ja,pa je fino dojavio abulafiji a onda abulafija ostalima.Lijepo drustvance,jos ako tu dodamo i njihovog jarana nedharta onda je sve jasno.

Na zalost mene banuju i sada ceme banovati.A to ne samo da dosta govori o ovom forumu vec ponajvise o tebi koja samo kukas na moderatore a jos uvjek imas isti nick.mene su banovali bar 100 puta i opet ce.A ovoliki identiteti?pa kad hocu nesto da napisem provalim u tudji napusteni nick.kad mi bude ceif provalicu i u tvoj a do tada uzivaj u virtuelnim kafancurama u sopstvenom smradu


j*** te Abulafija, pa onda i ostali kojim je dojavljeno, moze li tako, paranoik?
02-10-2013 at 20:25 | Ukljuèi u odgovor
bubi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 113
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bitno biti BOSNJAK

citat:
Abulafija wrote:


j*** te Abulafija, pa onda i ostali kojim je dojavljeno, moze li tako, paranoik?



Nervozan si,vrijedjas a to sve govori!Zar ne?
02-10-2013 at 23:11 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 23
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Tuzlarije : Bitno biti BOSNJAK New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice