Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Otvorila ja novu temu :D
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Lion_1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 15-03-2003
Lokacija: Tuzla pored Dubrava.
Odgovori: 2221
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Otvorila ja novu temu :D

citat:
cupo wrote:
Tek sad vidim ovaj topic pa sam samo prvu stranicu procito .

Ja sam tokom agresije prodavo novine koje su se zvale "Ljiljan", samo sto tad Bambi kiosci nisu radili ili su bili unisteni od granata. Ja sam uglavnom tabano po citavom gradu, prtio te novine i kuco ljudima na vrata i tako tušio .

Spomenula si kran i ja nekad kontam valja se pobogu gore popeti..pogotov onaj kod Mellain centra koji je do sada najveci sto sam vidio. A kad ga poæera, hm ja bi kroz kabinu pa dole na koga padne ne bi se vala radi wc-a vraco gore dole , a ko zna mozda unutra ima nesto u sta kakaš


Cupko nisam znao da smo bili kolege  


29-11-2013 at 07:48 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Otvorila ja novu temu :D

citat:
sunce wrote:


Koliko vidim ovdje samo ja znam raditi
strugala zidove , evo vidim sa nalakiranim noktima

znaju ba i drugi, samo ih sramota reci.. kontaju, bolje je da narod misli kako se i sluge imaju, piju skupocjena vina itd.
29-11-2013 at 09:13 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Otvorila ja novu temu :D

Ih,
radilo se svašta. Od kopanja kanala do džabalebarenja u kravati. Ono što bih spomenuo je period proveden u zanatskom sektoru. Naime,
radio sam oko vodoinstalacija i ono što me je fasciniralo je odnos izmeðu majstora zanatlija. Oni su svi kao povezani, uvezani i jedni drugima traže posla, ali kad preuzimaju neki posao i kad se ono dogovara sa "investitorom" obièno prvo ide kritika na recimo zidara što su krivi zidovi ili plafoni, gdje je elektrièar stavio utiènicu, što nije pomakao štok od vrata, šta æe mu ovo-ono itd. Meni to uvijek zvuèalo kao traženje alibija i pripremanje mušterije na eventualni fušeraj .
Još što me impresionira je svestranost. Naime, ako si vodoinstalater to se podrazumijeva da moraš biti i elektrièar jer ako veæ postaviš bojler moraš ga znati spojiti na struju. Pa moraš bti i zidar jer valja podzidati kadu, a keramièar si po defoltu jer ostaviti iskopane zidove i instalaciju jednostavno ne ide. Neæu da napominjem da sam i grijanje razvodio jer majstor kaže: "haj svih ti, kad si nauèio postavljati instalaciju za vodu, postaviti cijevi za grijanje i radijator je još jednostavnije" .
Ono na što sam ponosan je da nije bilo niti jedne reklamacije, žalbe niti pritužbe na moj rad

29-11-2013 at 10:10 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 38
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Otvorila ja novu temu :D New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice