Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)
Strana: 1 2 3 4 5
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)

citat:
Inspektor wrote:
Sretna godisnjica Suncu i Mjesecu, Tuzlarijama, osnivacima, forumasima, love you mom, love you dad...


Koja si ti mustra
25-01-2012 at 18:57 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)

happy birthday


Sjecam se TZ neta, pisala sam i na njemu, naravno zajebavala vlasnika sjecam se i kad su te dvije alapache otisle i napravile drugi forum i poslale mi link, i pogledala i zatvorila i link pobrisala, jer sam vjerna tuzlarijama sjecam se svog upada i ovdje na forum, dugo sam citala, i onda sam upala na fotografije i napisala Taniti da joj haljina seljacka i naljutila se i nastala hampa
skoro se je Zara sjetila i pozdravila stare forumase, bilo je fino zivjeti s titom mislim bilo je smijeha s Bosnjom Sunce ti si super, malo preblaga, al si super znas onako, kul si bona sva
Da jos dugo, dugo pises, i prestanes ba uzimat pare

25-01-2012 at 21:54 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)

citat:
XMRVICAxTZ wrote:
sjecam se svog upada i ovdje na forum, dugo sam citala, i onda sam upala na fotografije i napisala Taniti da joj haljina seljacka i naljutila se i nastala hampa




sjecam se kad si to napisala koji si ti sejtan a da se smiris ko MelMel pa da te stavimo da sta moderiras
26-01-2012 at 18:07 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)

citat:
sunce wrote:
sjecam se kad si to napisala koji si ti sejtan a da se smiris ko MelMel pa da te stavimo da sta moderiras

Kad se sjetim, jedan dan,a nije to davno bilo,
Mel-Mel kad srce nije iskoèilo.Mešèini da je na forumske sihre naletjela,a šejtan joj ne da mijera,kad joj srce ne puèe
Sad je Me(h)lem
26-01-2012 at 19:17 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)

Jah...pa sretna 10-ogodisnjica @Sunce...Sjecam se ja dobro kad si ti dosla i pocela se razbacivati po forumu. Tad sam ja samo cucio u sasi i posmatrao (uz moju kaHvicu) sta drugi pisu, a ujedno i analizirao forumase...i naravno forumasice... Meni se cini da sam ja na ovim tuzlarijama i prije nego je admin dosao na ideju da napravi ovaj sajt... i Tita mi prodje vrijeme, a kao da je juce bilo. Koliko je samo raznih likova proslo kroz ovaj forum ne mogu se svih ni sjetiti iako pamtim vecinu njih. Nista mi sladje nije bilo nego jutarnju kahvu i pomalo citati ovdje po forumu, a vala i danas. Iako sam imao dosta drugih mogucnosti da uskratim svoje slobodno, a nekad i "zauzeto" vrijeme ja ostadoh vezan za ovaj sajt.
Al nije mi zao iz vise razloga, a jedan od njih je sto sam upoznao neke zaista divne ljude...i zene naravno , a Tita mi stekla su se i neka prijateljstva koja jos uvijek traju, a nadam se i da ce trajati ako Bogda i ubuduce...Imao bih ja sta ovdje pisati hevtu, ali mrzi me ba, zato cu jos samo reci...sVIJu val vOlem...

28-01-2012 at 20:14 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)

citat:
Putnik wrote:
Jah...pa sretna 10-ogodisnjica @Sunce...Sjecam se ja dobro kad si ti dosla i pocela se razbacivati po forumu. Tad sam ja samo cucio u sasi i posmatrao (uz moju kaHvicu) sta drugi pisu, a ujedno i analizirao forumase...i naravno forumasice... Meni se cini da sam ja na ovim tuzlarijama i prije nego je admin dosao na ideju da napravi ovaj sajt... i Tita mi prodje vrijeme, a kao da je juce bilo. Koliko je samo raznih likova proslo kroz ovaj forum ne mogu se svih ni sjetiti iako pamtim vecinu njih. Nista mi sladje nije bilo nego jutarnju kahvu i pomalo citati ovdje po forumu, a vala i danas. Iako sam imao dosta drugih mogucnosti da uskratim svoje slobodno, a nekad i "zauzeto" vrijeme ja ostadoh vezan za ovaj sajt.
Al nije mi zao iz vise razloga, a jedan od njih je sto sam upoznao neke zaista divne ljude...i zene naravno , a Tita mi stekla su se i neka prijateljstva koja jos uvijek traju, a nadam se i da ce trajati ako Bogda i ubuduce...Imao bih ja sta ovdje pisati hevtu, ali mrzi me ba, zato cu jos samo reci...sVIJu val vOlem...



shit..rasplaka me


ti si ba admin al neces da kazes ovim novim, ja sam morala odat tajnu
28-01-2012 at 21:25 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)

citat:
Putnik wrote:
Jah...pa sretna 10-ogodisnjica @Sunce...Sjecam se ja dobro kad si ti dosla i pocela se razbacivati po forumu. Tad sam ja samo cucio u sasi i posmatrao (uz moju kaHvicu) sta drugi pisu, a ujedno i analizirao forumase...i naravno forumasice... Meni se cini da sam ja na ovim tuzlarijama i prije nego je admin dosao na ideju da napravi ovaj sajt... i Tita mi prodje vrijeme, a kao da je juce bilo. Koliko je samo raznih likova proslo kroz ovaj forum ne mogu se svih ni sjetiti iako pamtim vecinu njih. Nista mi sladje nije bilo nego jutarnju kahvu i pomalo citati ovdje po forumu, a vala i danas. Iako sam imao dosta drugih mogucnosti da uskratim svoje slobodno, a nekad i "zauzeto" vrijeme ja ostadoh vezan za ovaj sajt.
Al nije mi zao iz vise razloga, a jedan od njih je sto sam upoznao neke zaista divne ljude...i zene naravno , a Tita mi stekla su se i neka prijateljstva koja jos uvijek traju, a nadam se i da ce trajati ako Bogda i ubuduce...Imao bih ja sta ovdje pisati hevtu, ali mrzi me ba, zato cu jos samo reci...sVIJu val vOlem...


Sjecam se ja tebe, pisao si kao neregistrovani
clan , tada su bili i "gosti" i to kao putnik namjernik . Vrijeme zaista leti
29-01-2012 at 11:47 | Ukljuèi u odgovor
zalosna sova
Nivo: Novi forumaš
Mrzim Facebook

Registriran(a): 23-10-2007
Odgovori: 10
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)

Iako sam za aktuelne forumase "novi kolac" ipak sam nekad davno bio na ovom forumu, toliko davno da nije sacuvan ni jedan moj post, a nije se ni imalo sta, nisam bas puno pisao. Kada se pojavio Facebook mislio sam da je to kraj za forume ali mi je drago sto sam pogrijesio i sto forum Tuzlarija jos zivi. Vidim, nije prosao bez stete, ne pise se puno kao nekad ali to mi odgovara, bice lakse uci u neku od forumskih kafana

20-03-2014 at 11:24 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)

Elem i meni je oficijalni cener ove godine
Pa eto, ne bilo vam zapovidjeno, zahvalnica i sat sa posvetom, bi bili sasvim ok

21-03-2014 at 18:54 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Mojih 10 godina na Tuzlarijama :)

citat:
Abulafija wrote:
Elem i meni je oficijalni cener ove godine
Pa eto, ne bilo vam zapovidjeno, zahvalnica i sat sa posvetom, bi bili sasvim ok


Tebi sretan cener , a mali ,meni je 12 godina , neko je izvukao staru temu, a od sata ni traga ni glasa (to da se racuna kad se bude dijelio
21-03-2014 at 19:22 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 56
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Mojih 10 godina na Tuzlarijama :) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice