Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ljubav je .....
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Mostarka!
Nivo: Forumski doajen
duni vjetreee opaaaaa

Registriran(a): 02-04-2004
Odgovori: 2547
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Volim te ba...

MV zar sam to nova cura ovdje hebo te  


15-03-2006 at 20:56 | Ukljuèi u odgovor
alki
Nivo: Forumski vuk
ENERGENERATOR
Registriran(a): 20-09-2004
Lokacija: London
Odgovori: 760
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Volim te ba...

citat:
cupo wrote:

P:S i alkija druga voljem sad ga vidjo na crti a zaboravi napisat ...

quote]
Zadnja rupa na svirali
16-03-2006 at 00:42 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Volim te ba...

Haj ti sefe probaj sve nabrojat .. Sto to ne gledas sa vedrije strane cupo se usred brijanja vratio da spomene sefa alkija jer ga je slucajno zaboravio

Nisam smio odmah napisat kontam da me nece m-v ruzit

16-03-2006 at 00:46 | Ukljuèi u odgovor
Ane
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 26-10-2005
Lokacija: Tuzla draga
Odgovori: 15087
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Re: Volim te ba...

citat:
cupo wrote:
Haj ti sefe probaj sve nabrojat .. Sto to ne gledas sa vedrije strane cupo se usred brijanja vratio da spomene sefa alkija jer ga je slucajno zaboravio

Nisam smio odmah napisat kontam da me nece m-v ruzit





sto nenapisa sta si brijo da sutra ne krze PP medju forumasicama
 


16-03-2006 at 00:53 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Volim te ba...

citat:
Ane wrote:

sto nenapisa sta si brijo da sutra ne krze PP medju forumasicama



Pa ti znas sta sam obrijo, ondje gdje ti najvise volis da lizes

P:S gadovi
16-03-2006 at 00:56 | Ukljuèi u odgovor
fijubriju
Nivo: Forumski doajen
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Volim te ba...

citat:
cupo wrote:
Pa fakat je tesko nabrojat jer ces sigurno nekoga izostaviti. Ja prije svega cijenim osobe koje su mene zaista upoznale onakav kakav jesam. Ko brata volim svog druga sina i zauzima posebno mjesto u cupinom osjetljivom srcu

Lutalica isto tako je posebna . Osoba koju puno voljem kao i ostatak ekipe koji ide uz nju zna ona ko .

Nadi isto tako je moja. Nema tu sta puno da se pise zna ona.

RPM isto tako , pa onda Bosnjo, Sevdalija, Dragec, Besmir, Djura, Lavica ...

Anna je moja, ima sve one manire koji meni odgovaraju da bih je iskreno volio. Pa eto da joj sad to i kazem mada rijetko to kome govorim a tek uzivo unesvjest bi pao ja mislim. I ne zelim nikakve komentare na ovo.

Bosninan mi je isto tako za kratko vrijeme postavo pravo drag, sad kad bi me pitali sta kako, ne znam objasnit al je tako kako sam napiso.

Virtuelne osobe koje volim a ne poznajem su BP, Mostarka, Inspektor, Robija,Nela, Tanitha, Dalila,Povjetarac, Amelina (na osnovu onoga sto sam citao kad sam tek dosao na Tuzlarije, a drago mi je vidjeti opet tu), m-v, cutie, stroj je jedina osoba koja se ovdje pojavila koja mi je od samog starta draga...

Ne volim tj skodi mi nick komentator i babaroga. Ne poznajem ih dovoljno, ne mislim da su losi, al mi skode sa svojim supackim upadicama. Mozda kad ih bolje upoznam ovdje promjenim misljenje. A mislim da je to obostrano. I meni je super jer ne mozez svakoga voljeti a i obratno. Ne volim ni nick Zmaj mada nemam razloga jednostavno tako osjecam.

Osoba koja mi je najvise dizala pritisak na forumu je Pepel yuga iliti Klikozovna. Pravi provokator. Nikad necu zaboraviti kad mi stavi broj ziroracuna da pomognem obnovu hilandara. Boze. I jedna od njenih izjava "ne moze se spominjati Srebrenica a da se ne spomenu zlocini nad Srbima". Nek odjebe i to dovoljno govori o njoj samoj. Mada smo na pp razmjenjivali recepte.

Ima tu i osoba koje volim, al koje su me povrijedile i to pjavo. Tako da njih necu tracat niti spominjati.
Gucci, drugarica, prekasno_zla su mi isto ok i njih voljem. . Zlaja, Torq i ZVR drustvo iz Rome je za svaku pohvalu. Trebali bi prestati pricati o toj Romi jer smo dojadili i Bogu i narodu (iskreno). Inspektora isto pravo voljem.

Isto tako Ane svidja mi se njegov smisao za humor a i ovako je ok. Jesam li spomeno Robiju i njega voljem.
Nickovi s kojima malo komuniciram al imam lijepo misljenje o njima su Bosnacius,Ruste, Tigar iz Kladnja, kaharlija (u pocetku nije sad jeste,sretno-dijete, Mogadishu, fijubriju, hasanaginica, rickli, admirb, Baby girl, pile, laly, rock and roylity...

Djurko je poseban...njega volim izazivat, zalosno samo sto je zadojen, i sto sebe nafurava da je jedini Srbin ovdje, i sto misli da je to nama ovdje bitno, skode mi njegove predrasude, onda me jednom optuzio da sam mu reko da je cetnik...nisam mu nikad reko mada njegove izjave nekad zvuce tako

Ako sam koga zaboravio napomenute vrlo rado cu napisat...gdje da zaboravim Klona i weasela oni su mi isto pravo dragi..

Bude tu svega i svacega i nekad sve gubi smisao..al eto za sad funkcionise nekako...
Nemojte Tita vam nista komentarisat na napisano...neki ce pogresno mozda nesto protumacit, al ono generalno svi su ok...

Koristim priliku da izrazim zaljenje ako sam ja kome priustio da se lose osjeca ovdje.
Jos jedan forumas kojeg necu imenovat, koji misli da ga ne podnosim, sto naravno nije tacno, ne podnosim samo ono cime se bavi okolo. Ako koga sta zanima o meni moze slobodno da mi se obrati jer nema sta da se krije, niti se stidim bilo cega sto je moje. S toga bujrum pa pitaj cupu.

Sta sam ono jos htio da kazem ahahha. Ma nista napiso sam sta mislim, najbitnije od svega sto trebate da znate je da ne mislim nikome nista lose od vas, a mozda nekad napisem svasta

Zaboravi da kazem da voljem i Bambi, grofu, Damira, necka, oliveru...

I na kraju mozete mi se svi saget i p.....

Mrsko mi sad ovo sve citat i ispravljat valjda sam dobro

P:S i alkija druga voljem sad ga vidjo na crti a zaboravi napisat ...





[Edited by cupo on 15-03-2006 at 19:22 GMT]

Jes da je uvlakacki al´ i ti si meni drag .
Nije na Besmirov nacin
16-03-2006 at 01:00 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Volim te ba...

citat:
fijubriju wrote:
Jes da je uvlakacki al´ i ti si meni drag .
Nije na Besmirov nacin


Ma nije uvlakacki, nego je nako nezgodno sad pisat volim ovog onog ja se ziv preznojio il mozda zato sto ja to rijetko kome govorim. Ja to pokazem samim tim sto pricam s nekim i posvetim mu paznju eto sad i ovo moje djeluje ko preseravanje al ne znam drugacije objasnit jebiga...

zaboravio sam i gagu da spomenem
16-03-2006 at 01:03 | Ukljuèi u odgovor
Ane
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 26-10-2005
Lokacija: Tuzla draga
Odgovori: 15087
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Volim te ba...

odem ja pope kod punice mi se zapricamo i ja nju.....uh,poslije par dana odem ja kod svastike i mi se zapricamo i ja nju ....uh stani stani sinko mi se zapricasmo


fiju/cupo da se necete zapricat 


16-03-2006 at 01:12 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Volim te ba...

Uvuci taj jezik Ane

16-03-2006 at 14:04 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Volim te ba...

Ma nesto mi se neda pisat, al vas volem BA. Kad vam ja kazem

16-03-2006 at 20:15 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 49
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ljubav je ..... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice