Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Fildžan viška
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Patriota
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-04-2006
Odgovori: 99
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fildžan viška

citat:
valterbranisarajevo wrote:
Banjaluka

http://forum.blic.net/viewtopic.php?p=413522#413522



Prijatelju,
ova tvoja akcija je 100% kontraproduktivna. Naime, ti otvaras vec rijeseno pitanje opstanka Bosne i Hercegovine ponovo za diskusiju. Dakle, Bosna i Herecgovina je jedna datost, medjunarodno priznata drzava, to je rijeseno. Ovom akcijom ti dajes sansu neprijateljima da svode BiH na njihovu vlastitu volju.

Nacin da cuvamo BiH nije da pitamo cetnike da li oni hoce BiH, nego da instistiramo da se postuje volja vecine, a to je preko 64% gradjana BiH koji su se izjasnili prije agresije i genocida za jedinstvenu BiH, kao i legalno stanje.

Ti si naivna zrtva lukavih cetnika kada nasjedas na njihovu igru i dovodis u pitanje BiH. Jedino sto bi trebalo biti u pitanju je RS jer je nelegalna i nastala agresijom i genocidom. Kada se goivori jezikom prava mi pobjedjujemo, a kada se govori o tome "ko sta hoce", onda se naljeva voda na cetncki mlin.

Dobro ti si amater, pa ti se ne moze zamjeriti. Medjutim, mene nerviraju nasi i bivsi i sadasnji predsjdnici koji su ujedno i pravnci koji takodjer govore kako "Srbi nece Bosnu" umjesto da gledaju sta pravo kaze.
20-06-2006 at 22:05 | Ukljuèi u odgovor
valterbranisarajevo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 19-06-2006
Lokacija: Sarajevo, BiH
Odgovori: 401
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fildžan viška

Ok onda smo se dogovorili ja sam amater i ti mi neces zamjeriti, a nadam se da me neces vise ni peglati.

Eno bas na onom Banjaluckom forumu ima dosta kandidata za jedan dobar virtuelni rat gdje se mozete dobro iskokati argumentima.

Ukoliko ih onaj iz Beograda nije obavijestio da je primirje potpisano u Daytonu 1995. godine.

[Edited by valterbranisarajevo on 21-06-2006 at 01:06 GMT]

21-06-2006 at 01:06 | Ukljuèi u odgovor
Arhangel
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 03-04-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2086
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fildžan viška

Citat sa banjaluka foruma: "Dosadni ste i dosadni.Necemo da pijemo kafu sa vama ni da zivimo sa vama.Niko nije dosao i posvadjao nas,uvijek smo se mrzili i uvijek ce mo se mrziti.Nebi se mi onako klali da smo se voljeli.Ne moze niko doci meni i reci od danas ovog mrzis.Morate to jednom shvatiti,uvjek smo se mrzili i samo iskrica je dovoljna da se opet pokoljemo."
Moj valtere dok je vake mrake teško æemo mi išta moæi postiæi. Prvo se ovakvi moraju iskorijeniti a normalan svijet se oduvjek volio i ostavljo "fildžan viška". 




21-06-2006 at 01:09 | Ukljuèi u odgovor
Kalendar
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 10-05-2006
Odgovori: 428
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fildžan viška

citat:
Arhangel wrote:
Citat sa banjaluka foruma: "Dosadni ste i dosadni.Necemo da pijemo kafu sa vama ni da zivimo sa vama.Niko nije dosao i posvadjao nas,uvijek smo se mrzili i uvijek ce mo se mrziti.Nebi se mi onako klali da smo se voljeli.Ne moze niko doci meni i reci od danas ovog mrzis.Morate to jednom shvatiti,uvjek smo se mrzili i samo iskrica je dovoljna da se opet pokoljemo."
Moj valtere dok je vake mrake teško æemo mi išta moæi postiæi. Prvo se ovakvi moraju iskorijeniti a normalan svijet se oduvjek volio i ostavljo "fildžan viška".


Budale uvijek treba ignorisati. To je najbolji nacin da ih ne stavis u centar paznje. Sto njima treba kao hrana. Mislim da je daleko vise ljudi koji su za normalan zivot, bez mrznje. To treba njegovati.
 


D
21-06-2006 at 01:24 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Fildžan viška

citat:
Kalendar wrote:


Budale uvijek treba ignorisati. To je najbolji nacin da ih ne stavis u centar paznje. Sto njima treba kao hrana. Mislim da je daleko vise ljudi koji su za normalan zivot, bez mrznje. To treba njegovati.



A meni pade ona izreka na pamet da pametniji popusta, a onda i ona da pametan ne moze popustiti, koliko budala moze zategnuti.

Previse je budala u BiH, a da bi bili ignorisani, pogotovo ako se radi o opstanku drzave. S njima treba polako i propaganda da radi, jer kada se njihov broj umanji, svejedno ce biti ignorisani...ali kakva je sada situacija, mislim da bi ignorisanje bilo vise stetno, nego korisno.
21-06-2006 at 01:31 | Ukljuèi u odgovor
valterbranisarajevo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 19-06-2006
Lokacija: Sarajevo, BiH
Odgovori: 401
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fildžan viška

Evo povezacemo Patriotu sa ovog foruma i onog iz Beograda sa Banjaluckog foruma, pa dok oni budu ratovali normalan svijet ce moci pricati o normalnim stvarima

Laku noc Tuzla, lijepo spavajte Tuzlanke i Tuzlaci i svi ostali normalni ljudi, a ove smradove neka proganjaju kosmarni snovi citavu noc.

A mi nastavljamo sa nasim fildzanom viska sutra u isto vrijeme na istom mjestu.

[Edited by valterbranisarajevo on 21-06-2006 at 01:40 GMT]

21-06-2006 at 01:38 | Ukljuèi u odgovor
Kalendar
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 10-05-2006
Odgovori: 428
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Fildžan viška

citat:
Anna wrote:
citat:
Kalendar wrote:


Budale uvijek treba ignorisati. To je najbolji nacin da ih ne stavis u centar paznje. Sto njima treba kao hrana. Mislim da je daleko vise ljudi koji su za normalan zivot, bez mrznje. To treba njegovati.



A meni pade ona izreka na pamet da pametniji popusta, a onda i ona da pametan ne moze popustiti, koliko budala moze zategnuti.

Previse je budala u BiH, a da bi bili ignorisani, pogotovo ako se radi o opstanku drzave. S njima treba polako i propaganda da radi, jer kada se njihov broj umanji, svejedno ce biti ignorisani...ali kakva je sada situacija, mislim da bi ignorisanje bilo vise stetno, nego korisno.


Dijelom si u pravu, mada je "pametniji popusta jedna od najstarijih za koje znam". Da budalama nismo posvecivali paznju, slikali ih, pisali o njima, pratili ih, prenosili sve sto bubnu, ne bi postali gospodari nasih zivota...A da im ne treba paznja, ne bi zatezali i nastojali da budu u zizi zanimanja. Da ih (svi) ignorisemo, zar bi iko o njima pricao!?  


D
21-06-2006 at 01:51 | Ukljuèi u odgovor
kaharlija
Nivo: Forumski doajen
mi smo ljiljani medju trnjem
Registriran(a): 19-10-2005
Lokacija: PNE
Odgovori: 1121
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fildžan viška

citat:
m-v wrote:
a gdje je ovdje u anketi opcija ´jah´?

slazem se s leom. cak bih otisla dalje i rekla da nisu bili samo protiv antifashista sa tudih strana, nego i protiv antifashista na svojoj strani. samo sto to lice nisu tako intenzivno pokazivali, jer im nije bilo u interesu. na zalost, mislim da rat (potencijal za rat) nece biti rijesen ni zavrsen, dok tu bitku ne pobijedimo svi zajedno. dok zajednicki ekonomski ciljevi ( o djeci da i ne govorimo ) ne pocnu da nas vezuju vise nego sto nas budale sa svojim primitivnim ciljevima dijele, necemo moci spavati u miru.

ali ovi u banja luci i na palama ne trebaju ni na momenat zaboraviti da mi dobro pamtimo da je rat poceo pucanjem na demonstracije za mir. stitovi vise nikad ne smiju biti spusteni, ali se graditi moze zajedno i sa stitovima. mislim da je rjesenje stvaranje zajednickih ekonomskih ciljeva na cijeloj BH, tako da i pravoslavna i katolicka populacija koja luta u stvaranju stavova osjeti jasno da ce se za njih i njihovu pobrinuti samo jedna drzava : BiH.


rat je poceo jos osamdesetih u kuhinji Srpske akademije nauka i umetnosti i da smo se naguzili rekli bi nam da se nismo dovoljno sagnuli.
samo mi je zao sto nismo imali bolji kadar devedesetih godina.
 


ne citaj sta ja pisem
21-06-2006 at 01:58 | Ukljuèi u odgovor
kaharlija
Nivo: Forumski doajen
mi smo ljiljani medju trnjem
Registriran(a): 19-10-2005
Lokacija: PNE
Odgovori: 1121
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fildžan viška

citat:
m-v wrote:
ok, da je aktivni rat u BH poceo pucanjem na demonstrante. ali na to i mislim, na pasivnu fazu , koja jos nije i nece biti gotova dok svi ne promijenimo temeljno nacin razmisljanja i borbe .


bilo je osvajanja sela po hercegovini od strane JNA i prije sarajeva, gdje se nije makar diplomatski oglasila bosanska strana osim "to nije nas rat"
 


ne citaj sta ja pisem
21-06-2006 at 02:08 | Ukljuèi u odgovor
kaharlija
Nivo: Forumski doajen
mi smo ljiljani medju trnjem
Registriran(a): 19-10-2005
Lokacija: PNE
Odgovori: 1121
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fildžan viška

sto ne znaci da je losa ideja da mladi BiH uz kafu/kavu razbiju duboki jaz te da stvore novu, bolju, ekonomski prosperitetnu zemlju.
zelim vam puno uspjeha....  


ne citaj sta ja pisem
21-06-2006 at 02:20 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 52
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Fildžan viška New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice