Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Boje
Strana: 1 2 3 4
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Puma
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Boje


Danas sam elegantna, i kazu tip-top
a sto je najvaznije super se osjecam, iako sam sinoc hocu reci jutros legla u 3 sata



Sutra, sutra cu vjerovatno obuci nesto lezernije

27-11-2003 at 10:04 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Boje

citat:
cutie wrote:
Zaboravih...Sta ce svi oni koji posjecuju forum u kasne vecernje sate napisati?



evo ja se javljam iz pidzame indigo plavi donji dio i obicna T majica-narandzasta

inace volim plavu, crnu i tamnije crvenu boju....u svijetlijim bojama sebi licim na bebu...ali eto ponekad in nosim ljeti
30-11-2003 at 00:35 | Ukljuèi u odgovor
mima
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-08-2002
Odgovori: 785
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Boje

Bijelo, uvijek bijelo, sa sivim i malo roza.

17-12-2003 at 12:06 | Ukljuèi u odgovor
Zmaj
Nivo: Forumski vuk
ni na nebu ni na zemlji

Registriran(a): 23-04-2003
Odgovori: 743
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Boje




sve varijacije plave

plavo plavo bas plavo

pa nek je i ofarbano

 


Biti Bosanac i Hercegovac nije geografski pojam veæ unutrašnje stanje èovjeka .

Siðimo meðu ljude i vratimo se sebi.

POGLEDAJTE MOJ BLOG
17-12-2003 at 12:45 | Ukljuèi u odgovor
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Boje

citat:
besmir wrote:
Jucer sam se zaljubio u tamno plave espadrile koje su jos i na rasprodaji, ali ne znam kako se espadrile nose, sa kojom bojom carapa i sa kojim pantalonama!


Koliko ja znam espadrile su platnene cipele, u tom slucaju bi se bez carapa nosile i sa ljetnim hlacama (od lana ). Ali ti vjerovatno si mislio na neki drugi tip cipela.
A ako ti se svidjaju toplije boje, naprimjer boja patlidzana ide lijepo sa crnom (i sa zelenim ocima) ili tamno narandzasta (burnt orange) sa tamno smedjom.
Meni je isto strasno lijepo na muskarcu vidjeti blijedo roza kosulju, ali jos nikad nisam mog muza ubijedila u to. 


vattene amore che siamo ancora in tempo...
17-12-2003 at 20:11 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Boje

Procita besmirovu poruku i ne mogu da se nasmijem - jer njegove taboo boje su moje "redovne" boje. Nosim puno narandzaste, zlatne nijenase zutog, crvene, limun zelene, elektricno plave i ljubicaste odjece.... Volim boje sta cu! Doduse te gore navede vazda parim sa neutralnim bojama smedje, bez, bijele, crne...

Nekad, tek nekad ( kao danas) volim obuci sve crno - trenutno - 3/4 crne farmerke, visoke crne cizme s reljefom ispod hlaca, crni sako od satena sa rukavima od providne, gusto radjene cipke, crni okviri na cetvrtastim okvirim naocala. A naocale imam u svim bojama!

18-12-2003 at 07:30 | Ukljuèi u odgovor
RazeR
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 01-06-2003
Lokacija: Australijetina
Odgovori: 581
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Boje

volim plave kovrdjave a i mrke mi ne smetaju, narandjaste so dobre dok god pjega nemaju

18-12-2003 at 07:43 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Boje

citat:
RazeR wrote:
volim plave kovrdjave a i mrke mi ne smetaju, narandjaste so dobre dok god pjega nemaju



Heheheh, mi o odjeci Raz o curama . Doduse nisi profulio temu, srce na ruku, ipak je o bojama!
18-12-2003 at 07:56 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Boje

citat:
Dalila wrote:
Procita besmirovu poruku i ne mogu da se nasmijem - jer njegove taboo boje su moje "redovne" boje. Nosim puno narandzaste, zlatne nijenase zutog, crvene, limun zelene, elektricno plave i ljubicaste odjece.... Volim boje sta cu! Doduse te gore navede vazda parim sa neutralnim bojama smedje, bez, bijele, crne...

Nekad, tek nekad ( kao danas) volim obuci sve crno - trenutno - 3/4 crne farmerke, visoke crne cizme s reljefom ispod hlaca, crni sako od satena sa rukavima od providne, gusto radjene cipke, crni okviri na cetvrtastim okvirim naocala. A naocale imam u svim bojama!


volim taj stil ,volim farmerke i cizmesa stiklim ,gore uska majica i sta ce mi vise .
elegantno ,sportski i pomalo seksi to je moj stil
Mima ti si sva tako njezna ,kao neka pahuljica ,Visental cuvaj Mimu ,a Visentala da vam u povjerenju kazem znaju kao jako elegantnog i sredjenog tip top

Cutie i meni su espadrile one platna a dole kanapa
,da ne misli na mokasine .

18-12-2003 at 09:38 | Ukljuèi u odgovor
zoro osvetnik
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Boje

citat:
klikOzovna wrote:
citat:
sunce wrote:

Koje boje volite ?
Ja sam dugo nosila sve sto je u boji zemlje ili pijeska ,drap ,maslinasto zelenu ,smedju i crnu .
U zadnje vrijeme sve vise volim svijetle tonove .
Odjednom volim boje... roskaste ,kremaste tonove ,boju breskve ,narandjastu pa cak i crvenu koju prije nisam podnosila .

Sta se desava sa mnom

E, da se malo zezamo ,sta mislite da napisete u cemu ste sada .
KLikozovna ti mozes napisati sta hoces ja ti necu vjerovati ,uvijek kontam da izgledas bas kao na ikoni .

Evo ja sam sada u njeznom drap dzemperu (ako je to uopste dzemper,uskog kroja ,ima na sebi tanke ,horizontalne bijele pruge i par nijansi tamnije somot pantalone a vi ?


8(*_*)8

He he Sancice, da imam ovakvo telo mozda se nikad ne bi ni oblacila:-)
Salim se naravno, ko bi pored ovakve garderobe koja se nudi u buticima isao go.Sem naravno, kad nadjem na moru svoju uvalu i svoje "parce mora", onda skidam sve sa sebe, jer obozavam da se kupam gola.

BOJE. Boje su cudo!Ili sto rece ona pesma "boje su u nama...".Uopsteno govoreci, volim sve boje. Ne volim samo nijanse nekih boja.
Ako bi morala da se odlucim za neku odredjenu, `ajde da kazem, bila bi to narandzasta, mada u toj boji,osim nekog vesa, jednih pantalona i neke bluze(koja ima i neke boje pride)nemam vise nista.
Volim boje jeseni, boje peska, bez crne nikad.
Nema pravila.Dosta zavisi od raspolozenja,tj. na koju nogu ustanem.Isto vazi za nacin odevanja,tj.stil.
Moj stil je da nisam rob nijednog stila, vec ih cesto mixam, uzimam od svakog ono sto mi se dopada i sto mi dobro stoji.

Srecom, te ne radim na takvom mestu gde moram da bidem obucena kao"working girl",nego mogu da dodjem i kao klosarka, reperka ili sta mi vec padne napamet.

Danas je u Bg-u lepo vreme(15 stepeni),pa sam obukla neke maslinaste pantalone(nesto izmedju military i hipi fazona),crni dzemper-rolka, crni cizmaci i maslinasto zelena jakna-sako,strukirana, od srednje"debelog"materijala(nesto kao zenska verzija vijetnamke).Da...i crni kozni ranac-torba.

PS Kad vec pominjes crvenu, ja je oduvek volim, ali nikad cela u toj boji i nikad druga nijansa osim one prave, "ciste"crvene.




Ja na sebi imam:Bijele samt hlace i bijelu jaknu, kao i sal, krem sako takodjer samt, bjele gacice i kosulje boje slonovace
Nosi mi se bijela boja
te je boje mladost moja.....JOLE
19-12-2003 at 14:03 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 39
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Boje New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice