Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Kucni poslovi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

Naj sretnija sam kad ne dira nista Ok su mi slaganje sudja, sipanje vode u usisivac i bacanje smeca al sve ostalo Nije vezano za muski-zenski poslovi nego jednostavno usere sve sto podje uradit Otkuhat sareni ves, iscupat grlo zajedno sa sijalicom, prevrnut usisivac, zapalit ulje na sporetu Neka sjedi i uziva

21-11-2008 at 14:22 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
*grofica* wrote:
Naj sretnija sam kad ne dira nista Ok su mi slaganje sudja, sipanje vode u usisivac i bacanje smeca al sve ostalo Nije vezano za muski-zenski poslovi nego jednostavno usere sve sto podje uradit Otkuhat sareni ves, iscupat grlo zajedno sa sijalicom, prevrnut usisivac, zapalit ulje na sporetu Neka sjedi i uziva

taman tako i treba  


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
21-11-2008 at 14:26 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
hm_amela wrote:

Hvala!
Na lijepim zeljama!



Ma ne mislim ovako, malo me huja uhvati nabrzinu, al tu j eto negdje
Same bi trebale biti krojaci svoje srece i nafake.
21-11-2008 at 14:28 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
Aidatuzla wrote:



E to sa pranjem vesa nece nijedan nauciti! Njima u mozgu fali centar za procjenu kvalitete vesa prije stavljanja u masinu

(joj kako sam ovo srocila )

[Edited by Aidatuzla on 21-11-2008 at 14:16 GMT]


a ja se uvjek sjetim kamenog doba i lovaca,

i kazem bas su danasnji lovci (muzevi,,prijatelji,decki)

napravili pomak..

,,sto god da oboje
,,moraju u novu kupovinu

(pa pomislim nije njima mozda ,
ni danas lakse..samo malo drugacije)

21-11-2008 at 15:20 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

Èitajuæi sve ovo nikako da skontam ko se oženio a ko udo  


<br /><br /><br /><br />

21-11-2008 at 17:26 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

Zene drage de ba malo otpustite dizgine ako boga znate pusa svima...

A ovim muskarcima sto kobajagi nista ne rade, samo da kazem, da je javna tajna da medju onima sto se prave da nista po kuci ne rade ima najvise onih sto cim gosti odu odmah nataknu kecelju i zvizga ih po kuhinji stoji, samo jedan primjer, bila ja jednom tako bila u gostima kod jednog para, gdje "tipicna zenica" titra oko gostiju ne staje, a on "tipicna muskarcina" samo naprdjuje okolo i stalno vice ono ""Zeno, de bogati..." ovo, de ono...nje trka oko stola, meni se zanebesalo I hajde krenemo mi kuci, ja jedva da izadjem iz tog teatra , negdje na pola stubista sjetim se da sam zaboravila kosobran, i vratim se gore i pozvonim, kad izlazi on, sa krpom u ruci, tamo u kuhinji voda jazom tece, a on sav zadihan " Opa reko, vidi, vidi sto smo vrijedni..." on se sav zacrvenio... eh. ja dok sam ziva to necu shvatiti, a volim uhvatiti takve "na djelu" neg ista

Nego da se mi vratimo temi

Dakle, Andjela, ti stalno govoris o nekom pomaganju s muske strane i tvojim obavezama s druge strane...De ti to meni malo bolje razjasni...

Gdje to pise da su to TVOJE obaveze i da on time kad sta uradi tebi POMAZE...Ko to kaze?
Jeste li se to vas dvoje striktno dogovorili prije braka da su to, to, i to, samo TVOJI poslovi i da svako njegovo ulijetanje u iste je samo POMOC? Zasto je to tako?

Koliko se sjecam, slicno misli i Drugarica, pa na isto pitanje bih voljela cuti i tvoj odgovor Drugarice...

Mene ne interesuje jesam li ili nisam kod kuce i jel me bilo ovoliko ili onoliko dana, ako dodjem odnekuda a po kuhinji haos (sto obicno djeca ostave) ja odmah polijecem kao mlaznjak na sve stanovnike kuce dok se krivac ne pronadje, to nije recimo moja obaveza ni s glave pospremati sto iza drugih.. samo kao primjer...takvih je primjera kod mene koliko hoces...a posto ja to ne mogu gledati, ja NATJERAM "pocinioce", opet obicno djecu da to odmah pospreme...

Kazem opet, mene je zadesila neka luda sreca da muz sa mnom sve spontano radi (on meni ne pomaze nista), ja tu rijec ne priznajem, kad je ova tema u pitanju.
A da nije tako, to bi davno bio kraj...mene kod ovih stvari vodi jedan teski princip, a ne nemogucnost da sve ko i Andjela uradim sama, isto sam ba turbo masina, ali necu iz principa...Moja sreca pa svoje principe ne moram istjerivati, imala sam srece i zivim u skladu sa mojim principima...

[Edited by Nora on 22-11-2008 at 00:38 GMT]

22-11-2008 at 00:37 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE



Upravo tako

22-11-2008 at 09:31 | Ukljuèi u odgovor
hm_amela
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 10-05-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 291
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE


Konacno normalni ljudi!

Hvala vam vratili ste mi vjeru u ljude!
Hvala vam do neba!
 


Nekad sam bila umišljena sad sam savršena!!!
22-11-2008 at 10:32 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE


Draga Noro, naravno da ne nemam pravilnik ciji je koji posao u stanu i to je ono sto sam vec napisala. Kao sto samson rece, potrijebi svako za sobom i mirni svi. Djece nemamo da nam ostavljaju nered. E sad, sta sam mislila na pomaganje. Ovu rijec pomaganje sam upotrijebila zato sto mu ja ne moram reci, de ljubavi uradi ovo ili ono. To on sve sam skonta sta treba. Mislim ne znam kako da to drugacije nazovem

Sada bas ne shvatam ovu amelu, za koju je do sada bilo sramota za domacicu da muz radi kucne poslove. A vidi sad ovo, ponovo vjeruje u ljude

[Edited by Drugarica on 22-11-2008 at 12:57 GMT]

22-11-2008 at 12:56 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

Ne znam Drugarice kako si ti skontala, pa nije cudno sto je doslo do podizanja tenzija ovdje, ja kako sam procitala, a mescini da sam procitala dobro, Amela je bila u nekim postovima sarkasticna do srzi, onaj post s ustajanjem u pola pet bas zato sto je cini se "alergicna" na uvrijezeni stav o podjeli poslova na muske i zenske, i to da zensko MORA sve...jesam li ja to sta pogresno skontala

22-11-2008 at 13:44 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 38
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Ženski minder : Kucni poslovi New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice