Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Kucni poslovi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Delegat
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-05-2008
Odgovori: 118
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
senzualna wrote:


muzevi mogu i keceljicu sobaricu,,obuci


Mogu se nekad pojaviti i kao vatrogasac i kao policajac i kao gradjevinski radnik i tako dalje. Ali to ne garantuje da ce zaprska biti prejaka.
25-11-2008 at 16:11 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
Delegat wrote:


Mogu se nekad pojaviti i kao vatrogasac i kao policajac i kao gradjevinski radnik i tako dalje. Ali to ne garantuje da ce zaprska biti prejaka.


muz i uniforma,,
mnoge zene su fetisistkinje samo toga ..
onda ne mora kucne poslove ni obavljati
25-11-2008 at 16:17 | Ukljuèi u odgovor
Delegat
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-05-2008
Odgovori: 118
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
senzualna wrote:


muz i uniforma,,
mnoge zene su fetisistkinje samo toga ..
onda ne mora kucne poslove ni obavljati


Da li smo mi to ovdje dosli do revolucionarnog recepta za sve muzeve ili je ovo samo pola rjesenja? Ostaje da se vidi da li je muz oslobodjen svih kucnih poslova navuce li samo visoke vojne cizme, uske pantole koje samo sto nisu eksplodirale od nabreglosti, remen preko svog blago nabildanog tijela, ray banke i sapku ili pak i kao takav mora prazit´ da sarmice nisu prekisele?
25-11-2008 at 16:27 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

jutros....
usiso,ispeglo,pristavio grah da se kuha,potkuho tjesto za hljeb,....kad dodje sa posla,nek se obraduje

26-11-2008 at 13:22 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
Trucker wrote:
jutros....
usiso,ispeglo,pristavio grah da se kuha,potkuho tjesto za hljeb,....kad dodje sa posla,nek se obraduje



uh

dal to ona zna cijenit

jel grah sa suva rebarca
26-11-2008 at 20:27 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
Rodjeni wrote:



uh

dal to ona zna cijenit

jel grah sa suva rebarca


sa malo zescom "KOBASICOM"
;hanka
26-11-2008 at 20:29 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

vidim dugo se krckala u grahu

26-11-2008 at 20:30 | Ukljuèi u odgovor
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE-onda mu sigurno zena i ne treba, ne bez zajebancije sta ste sve napisali imala sam snage samo do pola da procitam. Jebo kucne poslove ovo je moj dom, moje prebivaliste i radim kad mogu i koliko mogu, ne volim prljavstinu a isto tako preurednost, naravno u tome mi pomaze moja mala zajednica kad moze. Moj sestra, udata je vec dvadesetak godina za MUZA KOJI RADI SVE KUCNE POSLOVE, riba, cisti, brise u kuci im je ko u kasarni sve pod konac sto mene opet strasno nervira, gdje god da otvoris sve je slozeno po velicini njega nije briga sto nekad mi zene sjedimo on istresa pepeljare, presipa zdjele, brise sto-nebitno ko je tu, a zene ko zene odmah zinu-jao blago tebi onaj moj ni pepeljaru nece za sobom da istrese, imas divnog muza kako je pazljiv dok se moja sestra sepuri ko paun, meni se kosa dize na glavi. Kad odem kod njih dok perem sude samo sicam u onu cjeduljku a poslije u elemente, a on cim ude u kuhinju slaze. Imala sam
(ne)srecu da su njih dvoje jedno vrijeme zivjeli kod nas, mislim mojih roditelja moj ormar nikad nije bio sredeniji i to sve po velicini, samo povucem ono sto mi treba i sve porusim kad se vratim opet sve slozeno
Za to vrijeme dok smo skupa zivjeli ja sam dobivala totalni popizditis. Sjecam se da sam ga jednom ufatila za uvce i izvukla na balkon (na zaprepastenje moje majke i sestre)da mu na striku pokazem moje gace koje sam tek objesila uz svecano obecanje da cu ga zadavit ako samo proba da ih skine, tri mjeseca ima tu da staje niko ne smije da ih dira,
Hvala Bogu moj muz je super, ne moram da ga molim za pomoc, radi on, radim ja, ne oslanjam se na njega ali on sam kupi za djecom isto ko i ja, zna da kaze hajde ti ovo ja cu ono pa cemo onda da popijemo kaficu, ma on vam je super kad se samo sjetim mog zeta radit cu sve

26-11-2008 at 21:35 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

najteze poslove preuzima muško a njeno je samo da radi i radja, naravno komentare uvjek
nek zadrzi za sebe ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
26-11-2008 at 21:40 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
Dea wrote:
RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE-onda mu sigurno zena i ne treba, ne bez zajebancije sta ste sve napisali imala sam snage samo do pola da procitam. Jebo kucne poslove ovo je moj dom, moje prebivaliste i radim kad mogu i koliko mogu, ne volim prljavstinu a isto tako preurednost, naravno u tome mi pomaze moja mala zajednica kad moze. Moj sestra, udata je vec dvadesetak godina za MUZA KOJI RADI SVE KUCNE POSLOVE, riba, cisti, brise u kuci im je ko u kasarni sve pod konac sto mene opet strasno nervira, gdje god da otvoris sve je slozeno po velicini njega nije briga sto nekad mi zene sjedimo on istresa pepeljare, presipa zdjele, brise sto-nebitno ko je tu, a zene ko zene odmah zinu-jao blago tebi onaj moj ni pepeljaru nece za sobom da istrese, imas divnog muza kako je pazljiv dok se moja sestra sepuri ko paun, meni se kosa dize na glavi. Kad odem kod njih dok perem sude samo sicam u onu cjeduljku a poslije u elemente, a on cim ude u kuhinju slaze. Imala sam
(ne)srecu da su njih dvoje jedno vrijeme zivjeli kod nas, mislim mojih roditelja moj ormar nikad nije bio sredeniji i to sve po velicini, samo povucem ono sto mi treba i sve porusim kad se vratim opet sve slozeno
Za to vrijeme dok smo skupa zivjeli ja sam dobivala totalni popizditis. Sjecam se da sam ga jednom ufatila za uvce i izvukla na balkon (na zaprepastenje moje majke i sestre)da mu na striku pokazem moje gace koje sam tek objesila uz svecano obecanje da cu ga zadavit ako samo proba da ih skine, tri mjeseca ima tu da staje niko ne smije da ih dira,
Hvala Bogu moj muz je super, ne moram da ga molim za pomoc, radi on, radim ja, ne oslanjam se na njega ali on sam kupi za djecom isto ko i ja, zna da kaze hajde ti ovo ja cu ono pa cemo onda da popijemo kaficu, ma on vam je super kad se samo sjetim mog zeta radit cu sve



jel ti taj zet vojno lice
26-11-2008 at 22:45 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 17
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Ženski minder : Kucni poslovi New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice