Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Kablovska televizija(all-about)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
tramuntan
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 22-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 31
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Elta-mt (all-about)

Neko prica o mutlljavini?!?
Ma bjaaaaziii...(c)TLN
Bila jedna elta-mt, pa ima i elkatel, a postoji i tx-tv koji ima adresu i telefon, ali nije na toj adresi.Onda elkatel postaje elta-mt,a elta-mt postaje tx-tv koji ce biti invizibl.Tada dragi moji necete imati kome da se zalite, jer kobaja neko radi diverziju pa imate dosta vremena da se bavite brojanjem bijelih i crnih mrava.
E sad.Ima jedna caka koju nikako nisam mogao da prokljuvim.Zasto u onim zgradama koje imaju zajednicku antenu u slucaju ovakvih padova ne ostanu bar kanali koji postoje(federalna,BH1,TK,TVT....)Otkud im PRAVO da i to ukidaju ?!? Po kojem osnovu su sebi dali za pravo da toga nema?

23-12-2008 at 00:24 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Elta-mt (all-about)

citat:
tramuntan wrote:
Neko prica o mutlljavini?!?
Ma bjaaaaziii...(c)TLN
Bila jedna elta-mt, pa ima i elkatel, a postoji i tx-tv koji ima adresu i telefon, ali nije na toj adresi.Onda elkatel postaje elta-mt,a elta-mt postaje tx-tv koji ce biti invizibl.Tada dragi moji necete imati kome da se zalite, jer kobaja neko radi diverziju pa imate dosta vremena da se bavite brojanjem bijelih i crnih mrava.
E sad.Ima jedna caka koju nikako nisam mogao da prokljuvim.Zasto u onim zgradama koje imaju zajednicku antenu u slucaju ovakvih padova ne ostanu bar kanali koji postoje(federalna,BH1,TK,TVT....)Otkud im PRAVO da i to ukidaju ?!? Po kojem osnovu su sebi dali za pravo da toga nema?


Po istom ´pravu´ po kojem su hapili te zajednicke antene, tj ni po kojem pravu, al´ posto pravne drzave nema (mozda pocne od ponedjeljka
), moze im se...  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
23-12-2008 at 00:33 | Ukljuèi u odgovor
Moods
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 15-03-2008
Lokacija: podmornica nautilus
Odgovori: 1315
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Elta-mt (all-about)

Sta se patis uzmi satelitsku antenu i vozdra svima evo kad ja u svabiji gledam obn novu rtl i druge kanale preko normala sat recivera mozes i ti nece te kostati ni 100 eurica 


Zvjezda tjera mjeseca ZAGORU ga zatjera!<br /><br /><br /><br />

Sto ba Zagoru? Sto nisi Bleku?
23-12-2008 at 00:36 | Ukljuèi u odgovor
tramuntan
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 22-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 31
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Elta-mt (all-about)

Ko je rek´o da se ja patim.Meni ne treba otvarati oci.Ali @Moods, ja i ostali zivimo u ovoj stvarnosti, gdje jedan obican seljo dodje zakuha, a kad zagudi zbrise u dezelu i tamo smislja letke pa mu se poyebe slovenacki i onaj seonski.Ajd ne cudi me ni on, ali ovi neki nasi, sto su se prodali za dvajs´ ojra (k´o sto bi ovi nasi praznicari rekli).Oni me cude i onda se trpaju u tuzlake a tuzlaci im smetaju.

23-12-2008 at 00:49 | Ukljuèi u odgovor
Moods
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 15-03-2008
Lokacija: podmornica nautilus
Odgovori: 1315
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Elta-mt (all-about)

Drug ako je on jedan a zayebava vas vise onda se vas vise skupite i izdegenecite ga tako je barem bilo dok sam bio u tuzli.
Dodje Muri i kaze eno ga sa trebom kod piketa mi ga ljepo sacekamo kad podje kuci i izduvamo onde kod onog prolaza izmedju dzemal mandzic i pekare sadasnje eto rjeseno nes ti nas zay...ehhh 


Zvjezda tjera mjeseca ZAGORU ga zatjera!<br /><br /><br /><br />

Sto ba Zagoru? Sto nisi Bleku?
23-12-2008 at 00:56 | Ukljuèi u odgovor
tramuntan
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 22-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 31
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Elta-mt (all-about)

Odrodio si se ti od Tuzle i ovog pondneblja...Nema vise takvih marisana i onih iza omladinskog...Sad se svodi - ti njega izmarises, on tebe ratatata

23-12-2008 at 01:47 | Ukljuèi u odgovor
Jimmy
Nivo: Forumski doajen
Auuuuuuu
Registriran(a): 16-12-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2144
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Elta-mt (all-about)

citat:
tramuntan wrote:

E sad.Ima jedna caka koju nikako nisam mogao da prokljuvim.Zasto u onim zgradama koje imaju zajednicku antenu u slucaju ovakvih padova ne ostanu bar kanali koji postoje(federalna,BH1,TK,TVT....)Otkud im PRAVO da i to ukidaju ?!? Po kojem osnovu su sebi dali za pravo da toga nema?

E ta ti je caka u biti prevara Tokace.
Ako se neko sjeca, kada su oni radili neke svoje instalacije u pocetku, isli su od stana do stana i skupljali neke potpise, kao eto, reda radi bla bla bla, naivan narod ispotpisivao, a u biti to je bio potpis da dajete prava da elta-mt raspolaze vasim tv instalacijama, ili nesto na tu foru. Znam da su ubrzo nakon toga ljudima pogasili lokalne kanale koje su imale.
23-12-2008 at 07:00 | Ukljuèi u odgovor
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Elta-mt (all-about) - ads

citat:
Jimmy wrote:

E ta ti je caka u biti prevara Tokace.
Ako se neko sjeca, kada su oni radili neke svoje instalacije u pocetku, isli su od stana do stana i skupljali neke potpise, kao eto, reda radi bla bla bla, naivan narod ispotpisivao, a u biti to je bio potpis da dajete prava da elta-mt raspolaze vasim tv instalacijama, ili nesto na tu foru. Znam da su ubrzo nakon toga ljudima pogasili lokalne kanale koje su imale.



Ništa je ne skontah...
23-12-2008 at 09:03 | Ukljuèi u odgovor
Jimmy
Nivo: Forumski doajen
Auuuuuuu
Registriran(a): 16-12-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2144
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Elta-mt (all-about) - ads

citat:
click_me wrote:



Ništa je ne skontah...


Prije smo svi imali par kanala bez ikakve externe antene.
Kada je dosla elta-mt, isla je od stana do stana i trazila je potpise, i ne sjecam se sada sta su tada lagali, ali narod je svejedno nasjedao na tu pricu.
Ubrzo, ko god je dao svoj potpis, ostao je i bez tih par kanala. Elem, bio je osudjen ili na eltu, ili na nekakvu antenu.

Sto se tice interneta od elte, od kako je Tokaca preuzeo Eltu ponovo, prvo nisam imao mozda 20-30 dana interneta, i sada kada ga i imam, svako malo puca (u 5-6 sati dnevno, tj koliko ga ja koristim, pukne barem 5 puta), plus bonus vikendi, gdje je vec ustaljeno da nema interneta po nekoliko sati (zadnji vikend od petka oko 23.00 pa do subote u poslijepodnevnim satima).
23-12-2008 at 09:39 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Elta-mt (all-about) - ads

citat:
Jimmy wrote:

(zadnji vikend od petka oko 23.00 pa do subote u poslijepodnevnim satima).


Pa ja , tad nije bilo ni programa


Ma najbolje je otkacit lopove , prikljucit se na neku satelitsku i zdravoooo!!!

Kao sto rece neko iznad...boli njih oni s nama mogu radit sta hoce , mi nemamo zakonske zastite niti nekakvih prava
23-12-2008 at 11:14 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 27
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Tuzlarije : Kablovska televizija(all-about) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice