Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
VY Canis Majoris wrote:


A sto nije raskrinkavao Dodika dok je bio u koaliciji sa sefom mu Zlajom??



De prvo pogledaj da li sam se ja u ijednom svome komentaru na Forumu makar priblizno svrstao u nekakve SDPovce ili Zlajine simpatizere.Jok. Cak stavise. Medjutim, problem je sto ti imas kompleks SDPa i Lagumdjije. Popusti bolan vise. Ako je neko kriv neka ga objese ispred zgrade opstine pa nek je i moj otac. A ta prca o islamofobiji je ista kao i prica na srpskim forumima da je Bakir protiv Srba. Znaci komentari protiv Bakira su isti i dolaze sa dvije totalno suprotne strane. Zar to nije smijesno? Jasno je da postoje nacionalno kriminalni tabori koji su se dogovorili ko ce sta i gdje da krade i pohara. Svi su oni slozni kada treba napadati Bakira. Svojim suprotstavljanjem se i ti svrstavas u takve. Sam si kriv.

[Edited by Coa on 07-02-2009 at 18:33 GMT]
07-02-2009 at 18:32 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Coa,

Jeli mislis da je uredu to sto je Bakir medijski pijun SDP-a?? 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
07-02-2009 at 18:35 | Ukljuèi u odgovor
Klinsmann
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 02-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 121
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

ovdje se za mene zavrsava prica, ovdje ne vrijedi nista vise komentarisati. dok je ovih koji se suprostavljaju bakiru, nema nama mrdanja dalje.  


Mia san Rot, mia san die Bayern, wir ham immer wos zu feiern!!!
07-02-2009 at 18:36 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Klinsmann wrote:
ovdje se za mene zavrsava prica, ovdje ne vrijedi nista vise komentarisati. dok je ovih koji se suprostavljaju bakiru, nema nama mrdanja dalje.


Sta je problem ako neko kritikuje novinara koji je 100% pristrasan jednoj partiji, a sto ne bi smjeo da bude jer radi na javnom servisu?? 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
07-02-2009 at 18:40 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Klinsmann wrote:
ovdje se za mene zavrsava prica, ovdje ne vrijedi nista vise komentarisati. dok je ovih koji se suprostavljaju bakiru, nema nama mrdanja dalje.


Nemojs se predavati. Upravo je to i cilj odredjenih forumasa. Da svaku pricu okrenu u drugom smijeru. Jel to hodza toliko mocan da bude izvan ovog zakona. Ko ga hebe. Neka truhne u Zenici ako mu se dokaze krivica. Neka ga zigu oni robijasi. Lagumdzja, takodje. Ako imas dokaze iznesi ih ili posalji tuzilastvu i sudstvu. Pa oni ce to jedva docekati jer su oni upravo pod okriljem nacionalnih stranaka i taj bi slucaj uzeli po "kratlkom postupku".
07-02-2009 at 18:41 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Coa wrote:


Nemojs se predavati. Upravo je to i cilj odredjenih forumasa. Da svaku pricu okrenu u drugom smijeru. Jel to hodza toliko mocan da bude izvan ovog zakona. Ko ga hebe. Neka truhne u Zenici ako mu se dokaze krivica. Neka ga zigu oni robijasi. Lagumdzja, takodje. Ako imas dokaze iznesi ih ili posalji tuzilastvu i sudstvu. Pa oni ce to jedva docekati jer su oni upravo pod okriljem nacionalnih stranaka i taj bi slucaj uzeli po "kratlkom postupku".


Pa koliko puta je Bakir optuzivao neke ljudi za sve i svasta, pa niko ne zavrsi u zatvoru!

Pitam te opet, smije li novinar nije radi na javnom servisu biti u raljama jedne partije i biti medijska palica jednog politicara? Zar to nije medijski kriminal?
 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
07-02-2009 at 18:44 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Licno mislim da Bakir i co. namjerno izazivaju ovakve incidente kako bi stvorili sto veci raskol medju bosnjacima i kako bi od sebe napravili (lazne)zvijezde! 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
07-02-2009 at 18:46 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
VY Canis Majoris wrote:


Pa koliko puta je Bakir optuzivao neke ljudi za sve i svasta, pa niko ne zavrsi u zatvoru!

Pitam te opet, smije li novinar nije radi na javnom servisu biti u raljama jedne partije i biti medijska palica jednog politicara? Zar to nije medijski kriminal?



Cccccc.Pa dao sam ti odgovor na tvoje pitanje goer. Tuzilastvo i sudtvo je u raljama nacional-kriminalaca pa zato nista ne procesuiraju. To je care moj kriminal.A ta tvoja bulazna komentrisanja i povezovanaj Bakira sa SDPom su svima nam poznata.
07-02-2009 at 18:49 | Ukljuèi u odgovor
jai1
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-04-2008
Odgovori: 454
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Zamislite danas-sutra vas komsija protiv vas podnese optuznicu da ste ubojica!

Vi ni krivi ni duzni,kad dolazi "60 minuta" na vrata da "istrazi" (kasnije ce se ispostaviti zbog toga sto volite ici u dzamiju)

Sud naravno dokaze da vi niste ubojica,ali vas je 1.000.000. ljudi vidjelo kao ubicu(kroz Bakirove oci).

Zakljucak:TEK STO SE RIJESIS KOMUNISTA I NJIHOVOG TERORIZIRANJA NEVINIH,DOBIJES NOVINARE KOJI RADE ISTO.



(ne tvrdim da je imam nevin,ali isto tako ne tvrdim da je kriv - NEKA SUD PRESUDI,a NE AVDO AVDIC!)

07-02-2009 at 18:51 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Coa,

Dali je za tvoju inteligenciju Bakir nepristrasan novinar koji ne ulazi u prljave medijski-politicke dilove sa pojedinim partijama? Da ili Ne??

Ako ti smatras da Bakir nije povezan sa SDP-ovskim kriminalcima, onda ti druze vrijedjas svoju licu inteligenciju! To bi bilo isto kao kada bi tvrdio da mjesec nije okrugao vec kockast!

[Edited by VY Canis Majoris on 07-02-2009 at 18:53 GMT] 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
07-02-2009 at 18:51 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 31
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice