Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Klinsmann wrote:



a ti si ko sda obavjestajac.


opet partijski zadatak
08-02-2009 at 04:29 | Ukljuèi u odgovor
F4M1L14
Nivo: Forumski vuk
Mosnik,Mejdan,Brdo,Kula

Registriran(a): 16-05-2006
Lokacija: Essex
Odgovori: 457
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Optuzba za sexualno zlostavljanje djeteta je ogromna stvar. Sta ce tu novinari ba, policiji prijaviti pa fino po postupku. Samo sto je zakon ko karina. Kad se neko osudi zbog takvog nekog cina zatvorska kazna je kita od ovce.

08-02-2009 at 10:53 | Ukljuèi u odgovor
bosanac
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 06-07-2007
Lokacija: zemlja
Odgovori: 159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
VY Canis Majoris wrote:
Bakir koristi sva sredstva da unisti IZ-cu, pa tako i ovaj slucaj.
Imam osjecaj da Bakir i co. namjerno traze ovakve incidente kako bi od sebe pravili svijzde i sirili raskol medju bosnjacima!

Zalost i bijeda nasih medija koji umjesto da se bore za ljude, oni su u suzbi odredjenih partija i njihovih zudnji!


Jest vala da rade u korist SDA ti bi vjerovatno bio sretan.
 


Ma laazu...
08-02-2009 at 15:52 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Zanimljivi su mi ovi sto kobejagi kritikuju Dodika a u stvari imaju istu ideologiju i nacin misljenja. Primjer za to je glupost kako je Sarajevo = Teheran, samo zato sto tamo ima dosta dzamija!
Ali eto, nadam se da cete se sada osjecati bolje s obzirom da je za gradonacelnika Sarajeva izabran covijek koji se do skora izjasnjavao kao srbin, a to je Alija Behmen!

Ovo sto se desilo u Gluhoj nema apsolutno nikakve veze sa politikom, covijeku se vec su di tu je kraj price. Ali Bakir koristi ovakve stvari kako bi nanio niske udarce mrskoj mu IZ, kako bi bosnjacima sto vise ogadio vjeru, i kako bi medju bosnjacima otvorio sto veci raskol, ... a sve po direktivi sefa mu Zlatka Lagumdzije!

Jebo takvo novinarstvo, mindersko! 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
08-02-2009 at 17:35 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Pred Opæinskim sudom u Travniku se protiv Rešada Omerhodžiæa, imama iz Gluhe Bukovice, vodi proces zbog seksualnog zlostavljanja desetogodišnjih djevojèica

"Ta moja curica, moja unuka, to je bio maksum božiji. Treæi razred, ni deset godina nije imala. Ima tome i tri godine. Subota je bila, spremali smo se da legnemo, a ona jednako govori - sutra je džamija, sutra je džamija. Nikad se nije tako ponašala, voljela je iæi u mekteb na vjersku poduku. Rekoh - pa nek´ je džamija. - Joj, veli ona, svašta nam hodža tamo radi, ne bih ja sutra u džamiju", prièa nena Sala Musiæ iz Gluhe Bukovice. "Pa šta vam radi?, pitala sam je, a ona mi kaže - izvodi nas, nano, u kancelariju i svašta nam bezobrazno radi. Ma, kako vas izvodi!?, pitam je, a sve ne mogu da vjerujem šta mi dijete prièa. Izvodi nas, kaže, dok druga djeca uèe dove, i tjera nas..."

"Efendija Rešad je imao obièaj da tokom nastave iz vjeronauke ostavi Zelkaida Latoviæa da uèi djecu, a on odvede u svoju kancelariju po dvoje djece. To je objašnjavao rijeèima da ne smetamo jedni drugima. Mislim da su se u kancelariji imali obièaj zadržati desetak minuta. Mene je Rešad-efendija prvi put odveo u kancelariju kada sam bila treæi razred i otad me je odvodio tri puta. Jednom sam bila s (drugaricom) M.A., a tri puta s M.M. Sva èetiri puta mi je efendija davao da uèim dovu zatvorenih oèiju, a oèi mi je zatvarao on svojom rukom. Još napominjem da je meni, kad sam bila u kancelariji s M., efendija stiskao koljena jer sam mu se ja požalila da me je strah, a on je to uèinio, kako mi je objasnio, da me oslobodi straha. Jedne subote, prije nekoliko mjeseci, A. i ja smo izašle iz džamije i stale smo kod vode u selu i tada mi je ona rekla da neæe više da ide u džamiju jer je Rešad-efendija, dok je bila kod njega u kancelariji, pritiskao rukama u predjelu prepona. Nakon što mi je isprièala, A. mi je i na sebi pokazala kako joj je to radio."

Da stvar bude gnusnija, u odbranu imama stao je i zvanièni organ Islamske zajednice u BiH - izvršni odbor Medžlisa Islamske zajednice. U dopisu sudu traže iskljuèenje javnosti iz praæenja ovog suðenja, ali ne iz interesa djece, kako zakonski propisi nalažu, nego iz "interesa Islamske zajednice". Pismo je potpisao predsjednik Medžlisa IZ-a Travnik Tahir Lendo, koji veæ u drugom mandatu obavlja i funkciju naèelnika Opæine!

O svemu je pismeno obaviješten i reisul-ulema Islamske zajednice BiH Mustafa Ceriæ, ali se nikada nije oglasio.

Gluha Bukovica
Kolektivno seksualno zlostavljanje

Novinari Dana, koji su se u Gluhoj Bukovici zatekli baš u vrijeme džume, naišli su na krajnje neprijateljsku atmosferu - neki od okupljenih mještana nam prije poèetka podnevne molitve sugeriraju da nije pametno da se u selu zadržavamo, da znaju zašto smo došli te da se, ako se ne udaljimo iz harema džamije, "neæemo dobro provesti". Kao primjer navode sudbinu ekipe banjaluèke Alternativne televizije, koja je prije malo više od mjesec dana pokušala da snimi džamiju i da napravi razgovor s efendijom Omerhodžiæem. Reakcija je više slièila linèu, a mještani se i hvale time - jedan povisok i proæelav èovjek nam, mašuæi rukama, objašnjava kako su novinari najureni, kako im je kamera išutana te kako su jedva živu glavu izvukli. "Nemojte, momci, da se i vama ista stvar dogodi. Nema ovdje ništa za vas", rekao je i ušao u džamiju...
 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
08-02-2009 at 19:24 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Ahmet Alic,optuzen je za pronevjeru 90 000$ Imam u Dzamiji
Grand Rapids, Michigan,USA

08-02-2009 at 19:29 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Trucker wrote:
Ahmet Alic,optuzen je za pronevjeru 90 000$ Imam u Dzamiji
Grand Rapids, Michigan,USA


Gluho bilo, cuj imam, pa tako...Da mu nisu napakovali ovi iz 60 minuta, ima jedan forumas sto iz USA redovno palamudi kontra njih, dezurni mrzitelj Bakira H. i co, pa rekoh da nisu i do tamo dobacili.  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
08-02-2009 at 19:33 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
mosnik wrote:


Gluho bilo, cuj imam, pa tako...Da mu nisu napakovali ovi iz 60 minuta, ima jedan forumas sto iz USA redovno palamudi kontra njih, dezurni mrzitelj Bakira H. i co, pa rekoh da nisu i do tamo dobacili.


Florida i Michigan su daljine 2 000 kilometara ;hanka

a ja sam daleko od tog grada 160 kilometara
i da dodam,tog doticnog Hodzu vrlo dobro poznam
i vjerujem u njegov lopovluk
08-02-2009 at 19:38 | Ukljuèi u odgovor
lola
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-12-2003
Lokacija: Slo&CH
Odgovori: 9851
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Trucker wrote:
Ahmet Alic,optuzen je za pronevjeru 90 000$ Imam u Dzamiji
Grand Rapids, Michigan,USA



kako te nije sramota pisati u tako bogatoj državi tako malo para u kasi imati

08-02-2009 at 19:48 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
lola wrote:



kako te nije sramota pisati u tako bogatoj državi tako malo para u kasi imati




mali mu Dzemat
;hanka
08-02-2009 at 19:50 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice