Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Prijateljstvo poslije ljubavi???
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
meli1980
Nivo: Novi forumaš
volim kad me voli
Registriran(a): 09-06-2008
Odgovori: 25
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

eh,eh,eh,eh....
Ja sam imala veliku ljubav,bili smo jedno drugom prva ljubav,bilo je to wauuuuuu.....
I necete vjerovati ali u istom gradu zivimo i za dugih 9 godina smo se sreli u prolazu mozda 2-3 puta...
I onda nakon tih 9 godina smo ponovo stupili u kontakt i da jako smo dobri prijatelji,cek sam njemu neke stvari ispricala sto nisam nikom......

Istina je takodje da poslije velike ljubavi ostaje BOL,kako je mene samo boljelo,uhhhh....
Ali eto zivot ide dalje,i danas opet mozemo popiti kafu i ispricati neke stvari jedno drugom sto nikom vise nemozemo....

IPAK TO IMA NEKU SVOJU CAR


23-07-2009 at 11:23 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Ja bih rado ostala prijatelj exu al to onda nije prijateljsi razgovor , to je predigra -nema ba, hoce yebat i tacka ...niko odredjen, onako ja to generalno... a poslije...mislim da je moguce ... i? Sta cemo radit? o cemu cemomi to pricat?
kako nam je bilo lijepo, kako je doslo do prekida , kako cesto mislim na tebe dok sam s njom/njim...
...pa kojeg smo se onda qrca rastajali

Znaci , nije islo , o mrtvaKu sve najbolje, jer da je islo bili bi jos skupa i nemamo se mi sta druzit (cestitaj N.godinu, rodjendane, Bajrame i Bozice i et... )
Mozemo mi glumiti da smo prijatelji al u podsvijesti bi neko nekog rado kresno garant

Eto ja...sad kad se razvodum..."druzicemo" se zbog djeteta, dogovorom ili preko advokata (to je znate , nova igra Gluhih telefona )...al ima i toga, sta se sve ne radi zbog djece ...cak se prave i druga djeca u ime tog sranja od braka ...
...a da se ja sad povjeravam njemu (ili obratno) kako je s eventualnim novim tipom u odnosu na njega - e to cu mu reci , moram ... veci mu je a bogami i deblji a bogami i testerise 10 puta duze i to tehncki ...nego, kako tvoj sex ?

...a onda cu ga jednom podobro poyebat da dozivi "petit mort" kako francuzi zovu orgazam ...samo strpljenja...

26-07-2009 at 03:24 | Ukljuèi u odgovor
Mama starka
Nivo: Forumski doajen
Volim cojka

Registriran(a): 21-05-2006
Lokacija: TZ, GB
Odgovori: 3366
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Prijateljstvo poslije ljubavi - ma ni govora

 


I ovo ce nekad proci........

30-07-2009 at 06:46 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
Tanitha wrote:
Ja bih rado ostala prijatelj exu al to onda nije prijateljsi razgovor , to je predigra -nema ba, hoce yebat i tacka ...niko odredjen, onako ja to generalno... a poslije...mislim da je moguce ... i? Sta cemo radit? o cemu cemomi to pricat?
kako nam je bilo lijepo, kako je doslo do prekida , kako cesto mislim na tebe dok sam s njom/njim...
...pa kojeg smo se onda qrca rastajali

Znaci , nije islo , o mrtvaKu sve najbolje, jer da je islo bili bi jos skupa i nemamo se mi sta druzit (cestitaj N.godinu, rodjendane, Bajrame i Bozice i et... )
Mozemo mi glumiti da smo prijatelji al u podsvijesti bi neko nekog rado kresno garant

Eto ja...sad kad se razvodum..."druzicemo" se zbog djeteta, dogovorom ili preko advokata (to je znate , nova igra Gluhih telefona )...al ima i toga, sta se sve ne radi zbog djece ...cak se prave i druga djeca u ime tog sranja od braka ...
...a da se ja sad povjeravam njemu (ili obratno) kako je s eventualnim novim tipom u odnosu na njega - e to cu mu reci , moram ... veci mu je a bogami i deblji a bogami i testerise 10 puta duze i to tehncki ...nego, kako tvoj sex ?

...a onda cu ga jednom podobro poyebat da dozivi "petit mort" kako francuzi zovu orgazam ...samo strpljenja...



Sabur, curo, sabur...

Ne izlazi iz okvira dostojanstvenog podnosenja pobjede nad slabijim...ako je kriv, nije svjestan koliko gubi, ako nije kriv, svjestan je koliko gubi, i ne otezavaj...

I ja se slazem da nema tu vise mjesta prijateljstvu u smislu sjedenja ispijanja kafe i odlaska na quickie poslije toga, ali prostora treba ostaviti da se moze dogovoarati oko nekih stvari koje su zajednicki i iz tadasnje ljubavi stvorene - bilo da je rijec o djetetu ili o materijalnim dobrima stecenim u nekadasnjem braku...Jer bez obzira ko je uzrok raspada ljubavne veze ili braka, uspomene ostaju, i one su uglavnom lijepe, jer dok je bilo ljubavi, bilo je ugodnih trenutaka. Covjek koji to moze sam sebi priznati, i nastaviti svoj zivot od tacke kada je ta ljubav prerasla samu sebe i pocela vise smetati nego biti ono sto ispunjava covjeka. taj je kao stijena jak, i istinski pobjednik.

Ljubav je lijepa dok traje, a onaj koji nauci da nastavi normalno zivjeti i kad ona nestane i prihvatiti tu cinjenicu, taj je pravi dobitnik. Ja znam da ja nikad ne bih mogao biti 'prijatelj' s osobom koju sam nekad volio (veza, brak, seks...), jer bi to stalno zbunjivalo i mene i nju, i nijedno se niakd ne bi osjecalo dovoljno opustenim da se vodi nekakav normalan razgovor koji nema veze s nasom prosloscu.

Amen...

[Edited by Inspektor on 30-07-2009 at 11:15 GMT]
30-07-2009 at 11:13 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Ne kajem se nikad zbog nekada donesenih odluka , jer su to tada bile najbolje odluke, od svih alternativa na raspolaganju.
Dodushe , ako cemo o ovom jadu od braka , mi vec duze vremena zivimo kao prijatelji...
ali meni ne treba prijatelj ili drugo djete...meni treba muz, muskarac, jaka licnost i to ne samo u krevetu nego i inace, onaj za koga sam se udala jednom davno!...u medjuvremenu , nismo ni primjetili...fasada super a unutra sve trulo...

31-07-2009 at 00:07 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
Inspektor wrote:

Covjek koji to moze sam sebi priznati, i nastaviti svoj zivot od tacke kada je ta ljubav prerasla samu sebe i pocela vise smetati nego biti ono sto ispunjava covjeka. taj je kao stijena jak, i istinski pobjednik.

Ljubav je lijepa dok traje, a onaj koji nauci da nastavi normalno zivjeti i kad ona nestane i prihvatiti tu cinjenicu, taj je pravi dobitnik.



Svaka cast na ovim rijecima
Umjetnost je sve to Mislim da se trebamo , samo cuvati "navike" , jer ona je opasna , navika obicno sve unistava polako , ali sigurno!!
U prve dvije godine moga braka , ja sam bila sigurna da cemo se razvesti a razlog je bio , jednostavno losa komunikacija medjutim , ljubav nije prestala , rodilo se i dijete iz te ljubavi i lagano se popravila komunikacija..i eto , prevazisla se ta ruzna "navika" sto se tice lose komunikacije sreca pa nije trajala dovoljno dugo , da se ustolici

E sad , ne znam kako to izgleda kad ljubav prestane i da li je to pod obavezno da se desi Moja ljubav postoji , malo drugacijeg oblika , a ako smijem priznati i jaca je i s njegove strane , osjecam isto Imamo nekih drugih stvari koje su nam mozda malo problem (ali ko to danas nema) , ali to nije uspjelo unistiti osjecaje (bar do sad) ...

ah sorry , ja sam otisla u drugom pravcu btw prijateljstvo poslije ljubavi...hm..... sta znam , nisam ih mnogo voljela u zivotu , a ni sa jednim i nisam neki bas prijatelj e sad , ako pomislim na muza ne bi on i ja bili dobra kombinacija za prijateljstvo poslije ljubavi mislim da bi to bio rat .... ne znam , a iskreno i ne bi voljela da saznam

31-07-2009 at 09:43 | Ukljuèi u odgovor
Cope girl
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 30-08-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 85
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Prijateljstvo poslije ljubavi....
Ja u to ne vjerujem
Kad voljem voljem, kad ne voljem ja prikoljem  


zarazi me èojk forumom i ode taksirat
25-12-2009 at 19:39 | Ukljuèi u odgovor
Mirko i Slavko
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 08-09-2009
Odgovori: 468
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

sex mit ex, uvjek dobar, provjereno

25-12-2009 at 22:30 | Ukljuèi u odgovor
Mirko i Slavko
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 08-09-2009
Odgovori: 468
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

sex mit ex, je uvijek dobar, provjereno

25-12-2009 at 22:33 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
Cope girl wrote:

Kad voljem voljem, kad ne voljem ja prikoljem


ti si moja bliznakinja
25-12-2009 at 22:39 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 37
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Ženski minder : Prijateljstvo poslije ljubavi??? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice