Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Razlika u godinama !
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Mama starka
Nivo: Forumski doajen
Volim cojka

Registriran(a): 21-05-2006
Lokacija: TZ, GB
Odgovori: 3366
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
ANABELA wrote:




tada se to i ne primjecuje...5 god tam-vam nista ne znaci

Ma u pravu si - ali ako je 10 godina u pitanju bilo bi ona hoce a on ne moze mozda je ipak bolje da muz bude jedno 5 godina mladji od zene - onda bi sve bilo super  


I ovo ce nekad proci........

09-03-2010 at 15:52 | Ukljuèi u odgovor
ANABELA
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2007
Lokacija: na kraju svijeta
Odgovori: 3827
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
Mama starka wrote:

Ma u pravu si - ali ako je 10 godina u pitanju bilo bi ona hoce a on ne moze mozda je ipak bolje da muz bude jedno 5 godina mladji od zene - onda bi sve bilo super




Exactly svima taman  


Ako ti je svejedno gdje si, onda se nisi izgubio...
09-03-2010 at 16:13 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
Mama starka wrote:

Jest jest pitaj Abulafiju i on je igrao toga po rodjendanima



Amidza nije igro otije brezobrastina, koliko me ovo staracko sjecanje sluzi.
Al se slecam da sam fota igro, i da mi se samo jednom potrefilo da sam joj usne poljubio, mekane i vlaze, i zaljubio se, kako se samo tinejdzeri mogu zaljubiti
I da je vece bilo prelijepo, i da sam Boga molio da se razvuce ko bazoka dobro izvakana.
Al zabij mu, ne razvuce se......
10-03-2010 at 07:36 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razlika u godinama !

Godine nisu važne kad je ljubav u pitanju. Koliko primjera ima gdje ona ima 30 a on 70, i veliko bogatstvo koje nema kome ostaviti,pa kad ih vidiš onako zaljubljene vidiš da je ljubav svemoguæa

10-03-2010 at 10:14 | Ukljuèi u odgovor
ANABELA
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2007
Lokacija: na kraju svijeta
Odgovori: 3827
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
racionalna manjina wrote:
Godine nisu važne kad je ljubav u pitanju. Koliko primjera ima gdje ona ima 30 a on 70, i veliko bogatstvo koje nema kome ostaviti,pa kad ih vidiš onako zaljubljene vidiš da je ljubav svemoguæa





procitaj prvi post  


Ako ti je svejedno gdje si, onda se nisi izgubio...
10-03-2010 at 10:19 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
ANABELA wrote:





procitaj prvi post

Proèitah, i hvala ti što me uputi na pravi put
Njoj 15, njemu 20, da li je ta veza moguæa i ispravna? Ako se roditlji umiješaju i prekinu tu vezu, i ako je ta veza jaka, vjerovatno æe napraviti više štete nego koristi. Roditlji su ti koji su napravili grešku u odgoju, i to prvenstveno roditelji tog mladiæa jer da je on razumun ne bi ganjao maloljetnice. Ne znam, nisam pametan ali za mene takve veze nisu baš najnormalnije.
10-03-2010 at 11:32 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razlika u godinama !

ako zanemarimo da je nelegalno, pa pricamo o ostalim aspektima koji nisu bas "dure", u vezi gdje je njoj 15, a njemu 20, se stvari obicno odvijaju onako kako on zamisli, a posebno ako ona nema s kim da normalno razgovara u svojoj kuci... dovoljno je da on kaze: e, ako mi ne das, ja cu te ostaviti, i ona ce, onako mlada, poletjeti da ispuni svaku njegovu zelju, sto dovodi do nezdravog stupanja u spolne odnose (tj. djevojcica bi trebala sacekati da psihicki i fizicki sazrije, a to je oko 5 godina nakon prve mjesecnice)... samo po sebi, to povlaci mnoga pitanja, od zastite, preko bolesti, nezeljene trudnoce, ranog stupanja u brak, razocarenja ako biva ostavljenom i tako dalje... kad je njoj 18, a njemu 25, to je vec druga prica... imam i ja kcer, koja je skoro pa u tim godinama... bude mi bas drago kad vidim da je jos uvijek dijete, da jos uvijek na neke stvari gleda ono pravo balavo i blentavo... cujem kako se kikoce i kako prica s drugaricama o nekim momcicima... volim da je podrzim i da slusam te njene price, ali i da je savjetujem kako da se ponasa i postavi u nekim situacijama... sve nesto zivim u nadi da ce znati (i da vec zna i shvata) da je jos "mala" da se upusti u vezu sa nekim ko je znacajno stariji...

10-03-2010 at 12:26 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razlika u godinama !

slican primjer cu navesti iz ljubavnih kaskada moje kcerke sa njenim pocetnim koracima sa 14 godina kada mi je dovela momka koji je navrsio 18 godina,
,i tak pocnem ti ja sa upoznavanjem punoljetnjeg mladica , moje kcerke
nonsalantno dodam ti ja njemu olovku u ruke i list papira i pri ispitivanju kazem upisi mi molim te puno ime i prezime kako se ti zoves,,tko su ti roditelji naravno isto sA imenom prezimenom i adresom gdje stanuju ,zamolim ga da mi upise broj mobilnog telefona i tak cekam ja da on sve na list papira ispise i kradomice posmatram reakciju svoje kcerke koja nije nista rekla samo je cekala da se scena zavrsi ,,
mali sve ispisa na papir jer nema stvarno pojma sta ga ceka ,
na kraju dade on meni taj listic papira i onda mu ja kazem ,
posto sam ja mama ovog maloljetnjeg djeteta ja sam obavezna tebi iscitati zakon o spavanju sa maloljetnicom ,
u ovom slucaju se radi o mojoj kcerki i odnosu tebe prema njoj kao punoljetnjeg mladica,,
i onda mu sa mirnocom i uljudnoscu kazem budes li spavao sa mojom kcerkom ja cu ove podatke sve priloziti policiji i prijaviti te za silovavanje maloljetnice,
zapamti necu se ljutiti ni na tebe ni na kcerku ako ovaj povod shvatis ozbiljno i sacekas njenu zrelost,,i sada odes kuci i razmislis o nezrelim namjerama ..

mladic je zbilja otisao kuci, kcerka briznula u svadu sa mnom ,ja mrtva hladna sam sacekala da bjes kcerkin izlapi pojasnim i njoj jos jednom situaciju i od tada saznam da se mladic nikada vise nije javio kod moje kcerke
prije par mjeseci sretnem ti ja tog mladica na rodendanu od mog sina,i zaboravila da sam ga ikada u zivotu srela ,,upita ti on mene da li se ja njega sjecam ?
i da on mene kao osobu nikada nije zaboravio
a onda sam osjetila ljudsku pravednost kao majka a i kao gradanka naseg drustva kada se postavimo kao zastitnici mlade generacije
kada je izustio
,,svaka vam cast i hvala vam jos jednom na iskrenom odgoju vaseg djeteta a i mene kao tudeg..djeteta,,




[Edited by senzualna on 10-03-2010 at 14:50 GMT]

10-03-2010 at 14:42 | Ukljuèi u odgovor
ANABELA
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2007
Lokacija: na kraju svijeta
Odgovori: 3827
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
senzualna wrote:
slican primjer cu navesti iz ljubavnih kaskada moje kcerke sa njenim pocetnim koracima sa 14 godina kada mi je dovela momka koji je navrsio 18 godina,
,i tak pocnem ti ja sa upoznavanjem punoljetnjeg mladica , moje kcerke
nonsalantno dodam ti ja njemu olovku u ruke i list papira i pri ispitivanju kazem upisi mi molim te puno ime i prezime kako se ti zoves,,tko su ti roditelji naravno isto sA imenom prezimenom i adresom gdje stanuju ,zamolim ga da mi upise broj mobilnog telefona i tak cekam ja da on sve na list papira ispise i kradomice posmatram reakciju svoje kcerke koja nije nista rekla samo je cekala da se scena zavrsi ,,
mali sve ispisa na papir jer nema stvarno pojma sta ga ceka ,
na kraju dade on meni taj listic papira i onda mu ja kazem ,
posto sam ja mama ovog maloljetnjeg djeteta ja sam obavezna tebi iscitati zakon o spavanju sa maloljetnicom ,
u ovom slucaju se radi o mojoj kcerki i odnosu tebe prema njoj kao punoljetnjeg mladica,,
i onda mu sa mirnocom i uljudnoscu kazem budes li spavao sa mojom kcerkom ja cu ove podatke sve priloziti policiji i prijaviti te za silovavanje maloljetnice,
zapamti necu se ljutiti ni na tebe ni na kcerku ako ovaj povod shvatis ozbiljno i sacekas njenu zrelost,,i sada odes kuci i razmislis o nezrelim namjerama ..

mladic je zbilja otisao kuci, kcerka briznula u svadu sa mnom ,ja mrtva hladna sam sacekala da bjes kcerkin izlapi pojasnim i njoj jos jednom situaciju i od tada saznam da se mladic nikada vise nije javio kod moje kcerke
prije par mjeseci sretnem ti ja tog mladica na rodendanu od mog sina,i zaboravila da sam ga ikada u zivotu srela
,,kaze ti on meni da li ga se sjecam i da on mene kao osobu nikada nije zaboravio a onda sam dosla do jos jednog pozitivnog osjecaja kada je izustio
,,svaka vam cast i hvala vam jos jednom na iskrenom odgoju vaseg djeteta a i mene kao tudeg..djeteta,,


[Edited by senzualna on 10-03-2010 at 14:46 GMT]




Senzo ti si carica...
e jesi ga srezala na startu, svaka ti cast...
Dobra ti je taktika  


Ako ti je svejedno gdje si, onda se nisi izgubio...
10-03-2010 at 14:47 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razlika u godinama !

citat:
senzualna wrote:
slican primjer cu navesti iz ljubavnih kaskada moje kcerke sa njenim pocetnim koracima sa 14 godina kada mi je dovela momka koji je navrsio 18 godina,
,i tak pocnem ti ja sa upoznavanjem punoljetnjeg mladica , moje kcerke
nonsalantno dodam ti ja njemu olovku u ruke i list papira i pri ispitivanju kazem upisi mi molim te puno ime i prezime kako se ti zoves,,tko su ti roditelji naravno isto sA imenom prezimenom i adresom gdje stanuju ,zamolim ga da mi upise broj mobilnog telefona i tak cekam ja da on sve na list papira ispise i kradomice posmatram reakciju svoje kcerke koja nije nista rekla samo je cekala da se scena zavrsi ,,
mali sve ispisa na papir jer nema stvarno pojma sta ga ceka ,
na kraju dade on meni taj listic papira i onda mu ja kazem ,
posto sam ja mama ovog maloljetnjeg djeteta ja sam obavezna tebi iscitati zakon o spavanju sa maloljetnicom ,
u ovom slucaju se radi o mojoj kcerki i odnosu tebe prema njoj kao punoljetnjeg mladica,,
i onda mu sa mirnocom i uljudnoscu kazem budes li spavao sa mojom kcerkom ja cu ove podatke sve priloziti policiji i prijaviti te za silovavanje maloljetnice,
zapamti necu se ljutiti ni na tebe ni na kcerku ako ovaj povod shvatis ozbiljno i sacekas njenu zrelost,,i sada odes kuci i razmislis o nezrelim namjerama ..

mladic je zbilja otisao kuci, kcerka briznula u svadu sa mnom ,ja mrtva hladna sam sacekala da bjes kcerkin izlapi pojasnim i njoj jos jednom situaciju i od tada saznam da se mladic nikada vise nije javio kod moje kcerke
prije par mjeseci sretnem ti ja tog mladica na rodendanu od mog sina,i zaboravila da sam ga ikada u zivotu srela ,,upita ti on mene da li se ja njega sjecam ?
i da on mene kao osobu nikada nije zaboravio
a onda sam osjetila ljudsku pravednost kao majka a i kao gradanka naseg drustva kada se postavimo kao zastitnici mlade generacije
kada je izustio
,,svaka vam cast i hvala vam jos jednom na iskrenom odgoju vaseg djeteta a i mene kao tudeg..djeteta,,




[Edited by senzualna on 10-03-2010 at 14:50 GMT]





10-03-2010 at 20:05 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 56
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Ženski minder : Razlika u godinama ! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice