Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Fluor dolazi, poslovi Avganistan
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Jel lijep osjeæaj zgrtati lovu na krvi nedužnog naroda?

Pa opet kaze:
citat:
recite da nisam upravu kada kažem da se lova u Afganistanu i Iraku zaraðuje na krvi nedužnog naroda?


Taj "narod" nema para ni za kafe dok istovremeno te "drzave" imaju vise novaca nego sto ti mozes i zamisliti, te sve pare koje se "zgrcu" dole su pare americkih poreskih obveznika, malo si ti to nesto pomijesao.
"Nijet" ti je dobar ali ti seljacki nastup ?

Haj' ponovo!!
14-08-2010 at 11:07 | Ukljuèi u odgovor
ekrem jevric
Nivo: Novi forumaš
kuca poso, poso kuca

Registriran(a): 29-07-2010
Odgovori: 11
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
daleko wrote:
citat:
Jel lijep osjeæaj zgrtati lovu na krvi nedužnog naroda?

Pa opet kaze:
citat:
recite da nisam upravu kada kažem da se lova u Afganistanu i Iraku zaraðuje na krvi nedužnog naroda?


A sto to tebe boli kutnjak gdje ko zaradjuje pare?
14-08-2010 at 14:24 | Ukljuèi u odgovor
Blackc0mb
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: Hell
Odgovori: 6
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

Šta ste se to nešto unervozili, samo pitam kakav je osjeæaj? Takvi mi nisu ništa bolji od onih koji su nama dolazili istim povodom.

@soraya: Ne pametuj, veze ovo s Parlamentom nema, barem ti nisam tražio objašnjenje u tom kontekstu.

Dakle, opšte poznate èinjenice su da su te zemlje BEZ RAZLOGA okupirane od strane SAD-a, da se u tim zemljama svakodnevno radi s**nje svake vrste (kako od strane okupatora, tako od strane manijaka iznutra), i vi meni prièate o Parlamentu, nekakvoj zaradi i šta ti ja znam.

@EJ: Ne zanima me gdje ko zaraðuje, to znam, pitam kakav je osjeæaj baratati sa takvim novcem? ;)

14-08-2010 at 15:33 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

Meni se cini da je jucer bio Petak, 13.

14-08-2010 at 15:40 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Blackc0mb wrote:
Jel lijep osjeæaj zgrtati lovu na krvi nedužnog naroda?

Jes' a josh ljepshi troshit' isti na "duzhni" narod!
14-08-2010 at 18:47 | Ukljuèi u odgovor
fijubriju
Nivo: Forumski doajen
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Blackc0mb wrote:
Jel lijep osjeæaj zgrtati lovu na krvi nedužnog naroda?


Nemas pojma sta pises . Garant nisi otisao dalje od petlje na Sickom da vidis ko je i gdje neduzan
15-08-2010 at 17:14 | Ukljuèi u odgovor
Zemlja
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 19-08-2010
Lokacija: Sunèev sistem
Odgovori: 4
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

vidi Boga ti, i na tuzlarijama ima ispranih moz.. pardon, intelektualaca koji vjeruju svemu sto ih tv nauci

uzivajte (u tesko zaradjenom novcu)

http://www.youtube.com/watch?v=KGTJq8LnIQg

22-08-2010 at 21:56 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Blackc0mb wrote:

@soraya: Ne pametuj, veze ovo s Parlamentom nema, barem ti nisam tražio objašnjenje u tom kontekstu.

Dakle, opšte poznate èinjenice su da su te zemlje BEZ RAZLOGA okupirane od strane SAD-a, da se u tim zemljama svakodnevno radi s**nje svake vrste (kako od strane okupatora, tako od strane manijaka iznutra), i vi meni prièate o Parlamentu, nekakvoj zaradi i šta ti ja znam.




rodila majka pametnjakoviæa @blackomba
kad si tako pun znanja i pameti,de se ti blago meni kandiduj za ambasadora BIH pri UN pa njima lijepo objasni ko je kome okupator i najebi im se mile nane onako kurèevito,forumski.



kad mrsimudi u Parlamentima budu razmišljali i rješavali probleme nezaposlenih kadrova,onda neæeš imati problem sa zamaranjem moždanih vijuga, gdje ko zaradjuje svoju platu i gdje je troši.Èuvaj ti svoju fotelju,seratoru.
23-08-2010 at 11:14 | Ukljuèi u odgovor
enklava
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 26-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

Jao, pa ovdje se razvila rasprava

Situacija je ovakva, da skratimo: Jedna mocna neoimperijalisticka sila (USA) odlucila je da sa svojim saveznicima napadne Afganistan i Irak i tamo uspostavi kljucne vojne baze i omoguci ispunjavanje interesa odredjenih megakorporacija. Kao i svaka vojska, unajmljuje placenike, ali ih umjesto na front stavlja u podrsku, odrzavanje i menadzment.
Dakle, ti nasi ljudi koji idu tamo su placenici, sto znaci da SASVIM legitimno zaradjuju svoj novac (istina, posao je opasan, ali zarada dobra i za americke uslove).

Sto se tice krvi nevinog naroda, Talibani su jedan od najvecih svjetskih proizvodjaca droge (mali offtopic, svaki put kad se neko od nase omladine uroka, ispada budala u ocima Talibana i ostalih koji to proizvode), dok Irak uglavnom naseljava gamad koja bi se ubijala i da je Sadam ostao na vlasti. Napomenuo bih da americka vojska nema nista s cinjenicom da se siti i suniti tamo svakodnevno ubijaju po svojim dzamijama.
Ovdje bi neko ubacio argument da bi tamo bio mir da je Sadam ostao na vlasti - ne bi, prije ili kasnije izbio bi isti ovaj gerilski gradjanski rat izmedju sita i sunita kojemu i sad svjedocimo. Tamosnje zemlje ne mogu pobjeci od svoje primitivne prirode, kao ni Bosna i odredjeno im je da ratuju dok "losa krv" ne nestane iz njih.

I jos nesto, situacija nije crno-bijela nigdje. Ko misli da su Afganistanci uzivali u talibanskoj vlasti, grdno grijesi. Protiv talibana je i prije dolaska Amerikanaca ratovala islamska koalicija afganistanskih plemena (koja bi, dakako, donijela umjereniji islamski rezim od talibanskog; donijela bi onaj pravi, afganistanski duh).

Dakako, u americkoj vojsci ima poremecenih ljudi koji su u rat otisli da se izivljavaju na drugim ljudima, te Pentagon i CIA cesto imaju neljudske metode rada, ali postavljati glupa pitanja tipa "Kako se osjecate dok zaradjujete pare na krvi neduznog narod?" je besmisleno, jer niti su Amerikanci otisli tamo da vrse etnicko ciscenje, niti nase ljude koji odrastaju u ovoj bijedi treba da zanima na koji nacin privatne korporacije koje snabdijevaju vojsku placenicima ostvaruju svoje interese i kakvi su im motiv. Nasi radnici imaju vecu platu od americkih vojnika i nase ljude kojima je alternativa zivjeti u zemlji u kojoj je plata dovoljna samo za reziju i hranu ne treba da zanimaju americki problemi i sukobi interesa.

23-08-2010 at 13:16 | Ukljuèi u odgovor
Zemlja
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 19-08-2010
Lokacija: Sunèev sistem
Odgovori: 4
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

proizvodnja opijuma nakon "oslobadjanja" porasla je za preko 90%...

Britain is PROTECTING the biggest heroin crop of all time

sto se sunnita i siita u iraku tice, ubijaju se medjusobno jer su majmuni ispranih mozgova.. ALI, ne ubijaju se samo oni medjusobno, postoje ljudi koji se oblace kao arapi i funtaju medju njima

British special forces caught dressed as Arab terrorists

naravno da nije crno bijela. uzivajte sveznadari

23-08-2010 at 16:05 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 15
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Tuzlarije : Fluor dolazi, poslovi Avganistan New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice