Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Fluor dolazi, poslovi Avganistan
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

Zivjela ministrica Suljkic. 


23-08-2010 at 17:18 | Ukljuèi u odgovor
nemamidejezanick
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 512
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:

Dakako, u americkoj vojsci ima poremecenih ljudi koji su u rat otisli da se izivljavaju na drugim ljudima, te Pentagon i CIA cesto imaju neljudske metode rada, ali postavljati glupa pitanja tipa "Kako se osjecate dok zaradjujete pare na krvi neduznog narod?" je besmisleno, jer niti su Amerikanci otisli tamo da vrse etnicko ciscenje, niti nase ljude koji odrastaju u ovoj bijedi treba da zanima na koji nacin privatne korporacije koje snabdijevaju vojsku placenicima ostvaruju svoje interese i kakvi su im motiv. Nasi radnici imaju vecu platu od americkih vojnika i nase ljude kojima je alternativa zivjeti u zemlji u kojoj je plata dovoljna samo za reziju i hranu ne treba da zanimaju americki problemi i sukobi interesa.


Upravo tako i usput nek je sa srecom svima koji dole rade ili tek konkurisu za posao. Nisam bio dole, niti cu, ali ljudi oderite se od posla i zaradite lovu da zbrinete porodicu. Nek crknu zavidni dusmani!

Krv neduznog naroda u Iraku proljevaju pobunjenici, danas su ubili 43 neduzna civila u 20 bombaskih napada. U Afganistanu isti k****.

Da sutra dodju Ameri opet u Bosnu i da ganjaju degenerike poput onog sto je digao u zrak policijsku u Bugojnu, da li bi i tad pricali istu pricu? Licemjeri bijedni, vi se nasli da prodajete lazni moral nasoj raji koja ima muda da stavi glavu u torbu kako bi zaradili svojoj djeci krov nad glavom i obrazovanje. Fuj!
25-08-2010 at 23:23 | Ukljuèi u odgovor
Zemlja
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 19-08-2010
Lokacija: Sunèev sistem
Odgovori: 4
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

ma naravno ;) a sad, knjigu u sake ee, kad mi takvi kazu da sam licemjer bijedni fakat mi je drago ozbiljno

26-08-2010 at 00:04 | Ukljuèi u odgovor
nemamidejezanick
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 512
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Zemlja wrote:
ma naravno ;) a sad, knjigu u sake ee, kad mi takvi kazu da sam licemjer bijedni fakat mi je drago ozbiljno


A koji ce mi qrac knjiga? Davno sam ja zavrsio svoje druzenje s knjigom i indeksom druze, i to prilicno uspjesno. Zato i nisam isao dole...

Vidis, moji prijatelji u pijesku zarade duplo vise od mene, i nije mi sekunde zao, naprotiv, drago mi je radi njih.

Kao sto sam vec rekao, sa srecom im svima, a i tebi zelim sve najbolje, samo mojne moralisati i kenjati ljudima koji ne dijele tvoje misljenje...
26-08-2010 at 00:23 | Ukljuèi u odgovor
Vodolija
Nivo: Forumski doajen
Home sweet home

Registriran(a): 07-06-2006
Lokacija: Ovdje
Odgovori: 7495
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Cope wrote:


Jeste osjeæaj je prelijep, osobito ako je lova dobra... nešto poput osjeæaja duboke inteligencije, rasprostranjenosti uma ili...... upsss nije ovo za tebe izvini...



Cope druze, kakve su to provokacije?!  


Žena u najboljim godinama
26-08-2010 at 12:25 | Ukljuèi u odgovor
Pumpkinseed
Nivo: Forumas sa iskustvom
Maestral

Registriran(a): 07-11-2007
Lokacija: Slavinoviæi
Odgovori: 194
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

Moze li se ikako prijaviti za posao u Fluoru u Dubai, UAE? Travel, HR, Vize, ovo-ono...

Ako Cupo bude isao, onda idemo u Dzalalabad  


JSKKSMUI.
26-08-2010 at 15:37 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

Fluor otisao iz prostorija Hotela Tuzla - zli jezici kazu da im je bila skupa kirija, a drugi kazu da je 'Tarik htio biti dio Tala'... ...

Pokusavaju li organi vlasti ili odredjena kategorija sluzbenika u vlasti (nisam mogao naci bolji termin za ono kako bi ih stvarno volio nazvati ) i pritiscima ili pokusajem reketiranja prisiliti 'svoje' glasace da ne odlaze iz zemlje u trenutku kada im je svaki glas potreban da bi osigurali svoje ciljeve (i vrapcima na grani je opstepoznato da ih ti isti glasaci ne interesuju dan nakon izbora).

Kancelarija Fluora premjestena u Skopje, iz 'neobjasnjivih' razloga...

29-08-2010 at 14:01 | Ukljuèi u odgovor
zeus
Nivo: Forumski vuk
OSTAR

Registriran(a): 01-09-2005
Odgovori: 871
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Blackc0mb wrote:


Jelde? Je*eš narod, bitno je zgrnuti lovu, to što milioni zbog toga pate nije bitno. Svaka èast, samo naprijed. ;) Ups, previše informacija za tebe. Izvini.


ko tebi drma kavez momak...?
 


"OTPOR STOKO, OTPOR"
29-08-2010 at 22:21 | Ukljuèi u odgovor
zeus
Nivo: Forumski vuk
OSTAR

Registriran(a): 01-09-2005
Odgovori: 871
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
Blackc0mb wrote:
Šta ste se to nešto unervozili, samo pitam kakav je osjeæaj? Takvi mi nisu ništa bolji od onih koji su nama dolazili istim povodom.

@soraya: Ne pametuj, veze ovo s Parlamentom nema, barem ti nisam tražio objašnjenje u tom kontekstu.

Dakle, opšte poznate èinjenice su da su te zemlje BEZ RAZLOGA okupirane od strane SAD-a, da se u tim zemljama svakodnevno radi s**nje svake vrste (kako od strane okupatora, tako od strane manijaka iznutra), i vi meni prièate o Parlamentu, nekakvoj zaradi i šta ti ja znam.

@EJ: Ne zanima me gdje ko zaraðuje, to znam, pitam kakav je osjeæaj baratati sa takvim novcem? ;)


a jesi se ti nesto zabrinuo o tom dole napacenom narodu, rodila ga majka, merhametli....ili vise brines koga svrbe dolari i kako to izgleda, da ti je znat' ...
 


"OTPOR STOKO, OTPOR"
29-08-2010 at 22:26 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fluor dolazi, poslovi Avganistan

citat:
zeus wrote:


ko tebi drma kavez momak...?


29-08-2010 at 22:30 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 28
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Tuzlarije : Fluor dolazi, poslovi Avganistan New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice