Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : vjencanje
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje



15-10-2012 at 03:12 | Ukljuèi u odgovor
ljubavnica
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-09-2012
Odgovori: 267
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: vjencanje

citat:
Dajdza wrote:
Ljubavnica

citat:
joj majko nebuloza nebuloznih dabili nebuloznih ti dajdza.... tebe bi bolan,bolan parkiran auto zgazio seke rules


Izvini, nisam znao da ces mojim komentarom biti tako pogodjena. Da sam kojim slucajem ja napisao onoaj komentar o mladoj i kumu, sta bi ti onda kazala.
To ti je danas stvarnost, stvarnost od koje ti zelis pobjeci, ali nemas kud. Upostalom, nisi jedina?


jao,uzasno sam pogodjena tvojim komentarom.ne znam sta da ti kazem.ja se u principu slazem s tobom,to je ono sto ti ne razumijes.mislim slazem se u osudi mlade i kuma,njihovog niskog morala,gluposti,bla,bla...ali nacin na koji ti to iznosis,dijalozi komsijski,zapleti,raspleti,zakljucci,majko moja mila.....ili bi ti volio da si jedini moralno ispravan na forumu?
imas potrebu za komentarima koji su zatucani,glupi,a sigurno te zena razocarala pa se ti trudis da dokazes kako si ti cijelo vrijeme ispravan ali zene....zene su sotone
but me nerviras
15-10-2012 at 11:02 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje

OK Ljubavnice, citiraj moje nebuloze koje sam napisao, i objasni, zasto ih smatras nebulozama. Samo ti unaprijed sugerisem, da moj napisani komentar dobro procitas, jer se moze dogoditi, da ces citajuci moj komentar sama doci do zakljucaka, da si ti ustvari pisala nepuloze. Ako to izbjegnes, onda cu ti ja lijepo na tanane obajsniti svaku tvoju nebuloznu tvrdnju.
Pozdrav Dajdza

16-10-2012 at 02:32 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: vjencanje

citat:
ljubavnica wrote:

jao,uzasno sam pogodjena tvojim komentarom.ne znam sta da ti kazem.ja se u principu slazem s tobom,to je ono sto ti ne razumijes.mislim slazem se u osudi mlade i kuma,njihovog niskog morala,gluposti,bla,bla...ali nacin na koji ti to iznosis,dijalozi komsijski,zapleti,raspleti,zakljucci,majko moja mila.....ili bi ti volio da si jedini moralno ispravan na forumu?
imas potrebu za komentarima koji su zatucani,glupi,a sigurno te zena razocarala pa se ti trudis da dokazes kako si ti cijelo vrijeme ispravan ali zene....zene su sotone
but me nerviras


Draga, da li si èula za termin Projekcija Senke po Jungu, ako nisi, potraži na google ima puno kratkih tekstova za koje ti neæe biti potrebno puno vremena a napisani su popularnim stilom, lako razumljivim. Kada proèitaš neki od njih, razmisli pa onda kreni da odgovaraš bilo kome.
18-10-2012 at 20:12 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje

citat:
ljubavnica wrote: jao,uzasno sam pogodjena tvojim komentarom.ne znam sta da ti kazem.ja se u principu slazem s tobom,to je ono sto ti ne razumijes.mislim slazem se u osudi mlade i kuma,njihovog niskog morala,gluposti,bla,bla...ali nacin na koji ti to iznosis,dijalozi komsijski,zapleti,raspleti,zakljucci,majko moja mila.....ili bi ti volio da si jedini moralno ispravan na forumu? imas potrebu za komentarima koji su zatucani,glupi,a sigurno te zena razocarala pa se ti trudis da dokazes kako si ti cijelo vrijeme ispravan ali zene....zene su sotone but me nerviras


"Odlicno tumacenje" nema sta, obicna "laprdancija" sto bi kazao rahmetli Prof. Dr. Nijaz Durakovic.
Mene zena nije razocarala. Zivim u braku, upoznao sam je nakon sto je zavrsila II raz. srednje skole, dugo se zabavljao i ozenio, djecu stekao, pa mi ove savremene ljubavnice koje trce iz kreveta u krevet, nekako dodju kao.....da ne pominjem tu rijec, jer ce se Ljubavnica naljuti.
Moj komentar nisi shvatila, ali u njemu su koristene tvrdnje drugih, da bi ukazao na nelogicnost takvog nacina razmisljanja.
Potrazi neku knjigu o ponasanju ljudi, to bi ti moglo biti od koristi.
Ovom prilikom toliko.







[Edited by Dajdza on 18-10-2012 at 20:34 GMT]
18-10-2012 at 20:28 | Ukljuèi u odgovor
ljubavnica
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-09-2012
Odgovori: 267
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: vjencanje

citat:
blentava wrote:


Draga, da li si èula za termin Projekcija Senke po Jungu, ako nisi, potraži na google ima puno kratkih tekstova za koje ti neæe biti potrebno puno vremena a napisani su popularnim stilom, lako razumljivim. Kada proèitaš neki od njih, razmisli pa onda kreni da odgovaraš bilo kome.


haß
ko je tebe sta pitao?
18-10-2012 at 21:16 | Ukljuèi u odgovor
ljubavnica
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-09-2012
Odgovori: 267
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: vjencanje

citat:
Dajdza wrote:
citat:
ljubavnica wrote: jao,uzasno sam pogodjena tvojim komentarom.ne znam sta da ti kazem.ja se u principu slazem s tobom,to je ono sto ti ne razumijes.mislim slazem se u osudi mlade i kuma,njihovog niskog morala,gluposti,bla,bla...ali nacin na koji ti to iznosis,dijalozi komsijski,zapleti,raspleti,zakljucci,majko moja mila.....ili bi ti volio da si jedini moralno ispravan na forumu? imas potrebu za komentarima koji su zatucani,glupi,a sigurno te zena razocarala pa se ti trudis da dokazes kako si ti cijelo vrijeme ispravan ali zene....zene su sotone but me nerviras


"Odlicno tumacenje" nema sta, obicna "laprdancija" sto bi kazao rahmetli Prof. Dr. Nijaz Durakovic.
Mene zena nije razocarala. Zivim u braku, upoznao sam je nakon sto je zavrsila II raz. srednje skole, dugo se zabavljao i ozenio, djecu stekao, pa mi ove savremene ljubavnice koje trce iz kreveta u krevet, nekako dodju kao.....da ne pominjem tu rijec, jer ce se Ljubavnica naljuti.
Moj komentar nisi shvatila, ali u njemu su koristene tvrdnje drugih, da bi ukazao na nelogicnost takvog nacina razmisljanja.
Potrazi neku knjigu o ponasanju ljudi, to bi ti moglo biti od koristi.
Ovom prilikom toliko.







[Edited by Dajdza on 18-10-2012 at 20:34 GMT]

ok.onda si samo zaostao
18-10-2012 at 21:18 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje

Ma kakvi zaostao, ja uvijek idem ispred drugih, svi zaostanu iza mene.Eto vidis koliko si ti napredna.Nisi u stanju napisati jedan obican argumentovan komentar.Nas narod za takve kaze zaostala, ali zato mozes da lijepi etikete drugima o zaostalosti, jer ne znas sta je postenje, brak, porodica i porodicna sreca.
Ljubavnica ovog ili onog tipa na kraju obican zavrsi kao otarac. Ljudi se njom posluze kad i koliko im treba, a onda sutnu nekom drugom u zagrljaj.Ona sebe smatra naprednom, modernom zenom, a sve druge zene zaostalim, jer sebe uzima kao mjerilo svih stvari, iako nije mjerilo nicega, izuzev moralnog primitivizma.

Sta je moral, ona ne zna, ne zna ni kako se moral formira, ne zna ni zasto je takva kakva je, jer je zaostala u moralnom smislu.Ali zna svoje osobine projektovati drugima, nazivajuci ih primitivcima, zaostalim ljudima, a da i sama nije svjesna zasto to cini.
I tako danas, tako sutra, jednog dana ipak shvati, da je bila najobicniji otirac-roba koju su drugi konzumirali kad im i koliko im je trebalo, bez muza, porodice,unuka.Zavidi svima koji imaju brak, porodicu, unuke,sipa bljuvotine tipa, primitivac, zaostao itd.

Eto ti ti je bilo prvo malo naravoucenije. Ako zelis mozemo i dalje, na drugo, peto, deseto, sve dok ne shvatis neke stvari.

Napominjem, da narednih 7 dana idem na sluzbeni put, naravno bez ljubavnice, jer drzim do braka i porodice, pa mi mozda kompjuter ne bude dostupan.

19-10-2012 at 00:13 | Ukljuèi u odgovor
ljubavnica
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-09-2012
Odgovori: 267
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: vjencanje

citat:
Dajdza wrote:
Ma kakvi zaostao, ja uvijek idem ispred drugih, svi zaostanu iza mene.Eto vidis koliko si ti napredna.Nisi u stanju napisati jedan obican argumentovan komentar.Nas narod za takve kaze zaostala, ali zato mozes da lijepi etikete drugima o zaostalosti, jer ne znas sta je postenje, brak, porodica i porodicna sreca.
Ljubavnica ovog ili onog tipa na kraju obican zavrsi kao otarac. Ljudi se njom posluze kad i koliko im treba, a onda sutnu nekom drugom u zagrljaj.Ona sebe smatra naprednom, modernom zenom, a sve druge zene zaostalim, jer sebe uzima kao mjerilo svih stvari, iako nije mjerilo nicega, izuzev moralnog primitivizma.

Sta je moral, ona ne zna, ne zna ni kako se moral formira, ne zna ni zasto je takva kakva je, jer je zaostala u moralnom smislu.Ali zna svoje osobine projektovati drugima, nazivajuci ih primitivcima, zaostalim ljudima, a da i sama nije svjesna zasto to cini.
I tako danas, tako sutra, jednog dana ipak shvati, da je bila najobicniji otirac-roba koju su drugi konzumirali kad im i koliko im je trebalo, bez muza, porodice,unuka.Zavidi svima koji imaju brak, porodicu, unuke,sipa bljuvotine tipa, primitivac, zaostao itd.

Eto ti ti je bilo prvo malo naravoucenije. Ako zelis mozemo i dalje, na drugo, peto, deseto, sve dok ne shvatis neke stvari.

Napominjem, da narednih 7 dana idem na sluzbeni put, naravno bez ljubavnice, jer drzim do braka i porodice, pa mi mozda kompjuter ne bude dostupan.


haj dok ne odes na taj put,da ti kazem da ne samo da si zaostao(sto sam ja rekla) nego si i sve ostalo sto si sam stavio u moja usta.pri tom si i glup,a mislis da si pametan.po meni,najopasniji tip covjeka.ja se s tobom ne mogu prepucavati,jer nikad necu pobijediti.samo ces me spustiti na svoj nivo.ne vidim nigdje veze u ovoj tvojoj prici,a vrlo malo i u svim ostalim.ali,pobijedio si
19-10-2012 at 00:34 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: vjencanje

citat:
Dajdza wrote:

Napominjem, da narednih 7 dana idem na sluzbeni put, naravno bez ljubavnice, jer drzim do braka i porodice, pa mi mozda kompjuter ne bude dostupan.


..i obligatno hanumi katanac na vrangelinu ..da je ne bi ko prIvario
19-10-2012 at 10:00 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Aldarion, aly, golga, jaaah
FORUM : Ženski minder : vjencanje New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice