Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : vjencanje
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: vjencanje

citat:
soraya wrote:

..i obligatno hanumi katanac na vrangelinu ..da je ne bi ko prIvario



A ja bih volio bash kakvoj ujni "ga" metnut' pod pazu' hahahahahahahahahah!!
19-10-2012 at 10:08 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje

Ljubavnica

citat:
haj dok ne odes na taj put,da ti kazem da ne samo da si zaostao(sto sam ja rekla) nego si i sve ostalo sto si sam stavio u moja usta.pri tom si i glup,a mislis da si pametan.po meni,najopasniji tip covjeka.ja se s tobom ne mogu prepucavati,jer nikad necu pobijediti.samo ces me spustiti na svoj nivo.ne vidim nigdje veze u ovoj tvojoj prici,a vrlo malo i u svim ostalim.ali,pobijedio si



Ovaj tvoj tekst dovoljno govori o tvom kulturnom nivou, kategoriji osoba u koje spadas, u kulturnom i moralnom smilsu. To je ako nisi znala, moralno i kulturno dno na kome jedna osoba moze biti.
Na zalost, imas pristalica, za koje sam mislio da su dame, ali sad vidim, da sam imao pogresno misljenje.
Hvala na "komplimentima" ali sa posrnulim osobama u kulturnom i moralnom smislu, ja nemam namjeru razmjenjivati misljenje, bez obzira kakve uvrede sipala. To je stvar moderatora.
Da li ce moderator reagovati ili ne, negova stvar. Moderatorova reakcija ce odrediti kulturno nivo Foruma.

24-10-2012 at 03:08 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje


Oðe se razvilo kako ono kažete hatorenje, nekakva kvazi razmena mišljenja. Ko je zaostao a ko samo ostao u vremenskom èepu pitanje je.
Biti ljubavnica ne znaèi biti otiraè veæ je neèiji izbor.
Bolje biti ljubavnica nego žena tj supruga jednog velikog, samo u svojim oèima, muškarca, je li muža i oca predanog porodici koji na službeni put kreæe opskrbljen svim i svaèim jer kao ne zna gde æe zanoæiti i koliko se van kuæe zadržati. Ma ja, nije nego.
A ta jadnica od supruge tog vernog muža koja ga kod kuæe èeka i veruje mu, pitate li se možda da li i ona ima nekog. Danas svi sve varaju.
Nema pravde u tom delu.
Nema ni iluzija o sreæi, sve je laž. Na duge staze.
Nije ni neophodno ni potrebno razuveravanje. Lakše je i daleko lepše živeti u svojoj projekciji sreæe koja ne mora biti i obièno i nije zajednièka. Ali živi se tako u dugoveènom i beriæetnom braku.
Jedva èekam da ode negde...kaže ona komšinici na jutarnjem brifingu. I nek se što duže zadrži.

Nisam zla i pakosna, samo sam realna.

28-10-2012 at 20:42 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje

Ja mislim da je stavr u izboru. Ako napravis pogresan izbor kao npr:
-udas se za drogerasa ili alkoholicara,
-udas se za kockara ili zaljubljenika u tudje zene,
onda je tesko ocekivati da ces posje vjencanja imati lijep i ugidan zivot, jer te osobe uvijek imaju svoje probleme, kojima se drugi bracni drug mora baviti mimo svoje volje.

Ljudi su razliciti u fizickom i odgojnom smislu, razliciti su u opstem i srucnom obrazovanju, a to u mnogome odredjuje njihove poglede na zivot drustvo, brak,porodicu, porodicene odnose, odgoj djece itd.

Ako se udje u bracnu zajednicu sa velikim razlikama u gledanju na zovotne probleme, tesko je ocekivati da ce ta zajednica opstati. Nezadovoljana osoba pokusva problem rijesiti na svoj nacin. Neko to cini podnosenjem zahtjeva za razvod, neko se odaje porocima, neko porodicnim sukobima svake vrste itd. Bilo kako bilo, zajednici dodje kraj ranije ili kasnije.

U literaturi imamo interesantan primjer kombinacije "vode i vatre".
-ako su zena i muz oboje vatra, tu su stalne svadje i brak propada, jer niko nece popustiti. Uvijek se ide do kraja, dok sve ne izgori.
-ako su zena i muz "voda i voda", u tom braku nema napretka, jer nema interesa za gradnju i uspjeh svega onog sto bi trebalo da cini uspjesnu porodicu.
-ako su zena i muz jedno vatra a drugo voda, onda taj brak ima mogucnost za uspjeh, jer jedno vuce previse naprijed "pali vatru, a drugo je gasi, i u tome se psotigne potrebna mjera za uspjeh.
Ovo su samo grube naznake, pa ih tako treba i shvatiti.
Dakle, do vjencanja treba urediti puno ozbiljnog posla, ako zelimo imati uspjesan brak. Ako su razlike velike i nepremostive, bolje je ne praviti vjencanje.

29-10-2012 at 01:24 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje

Ponovo MelMel ne moze bez komentara tipa .Dokle tako?
Procitaj moj komentar nekoliko puta, moze ti biti od koristi. Tu se ne moze naci ni jedna frustracija, nego poucan savjet, za one koje su isfrustrirane sobom i svojim pogresnim, kazem pogresnim odlukama. Zasto neko stalno vuce pogresne poteze, promisli malo?

29-10-2012 at 18:00 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje

Zasto bi ti meni otvarala temu. To bi sigurno bila tema , na kojoj se svasta prica, a nista pametno ne kaze.

31-10-2012 at 01:04 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: vjencanje

citat:
Dajdza wrote:
Dakle, do vjencanja treba urediti puno ozbiljnog posla, ako zelimo imati uspjesan brak. Ako su razlike velike i nepremostive, bolje je ne praviti vjencanje.



Takav pogled na venèanje je malkice fatalistièki. Nije venèanje za sva vremena. Nije i ne mora biti jedino u životu. Onog trenutka kad se shvati i prihvati svoj položaj u koordinatnom sistemu te dve silom prilika brakom povezane osobe, pri èemu se ne oseæa zadovoljstvo tom vezom, po meni je najbolje izaæi iz nje.

P.S. Teško je i upoznati nekog do venèanja a kamoli prepoznati ga kao vernog druga.

Ca je novega? Nic, vajka se po starem...

31-10-2012 at 02:54 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje

ja sam rekla da cu se udat kad smrsam, a evo, jos malo, doce taj vakat, pa se krenulo gledat vjencanice

pronoviu sam neki dan listala, gledam, finih ima, al', brate, sve to nesto preglamurozno! nasla sam par finih, po mom cejfu, a onda skontam da imam jedan super laneni kostimic, onako, vrlo all-times, slonova kost, presladak! sto ne bih u njemu?

doduse, nisam jos mladozenju nasla, al' bit ce i to

31-10-2012 at 08:43 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: vjencanje


Evo priloga iz Šapca o vencanicama.

http://www.savrsenovencanje.com/detaljno-firma.php?fid=1063&naziv-firme=Ven%C4%8Danice%20DESTINY

Nije ni Šabac preko sveta.

31-10-2012 at 09:21 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: vjencanje

citat:
Aidatuzla wrote:



sta koga boli...


nego, da se vratimo temi, sta cica obuce na onu svadbu? cico, daj slike


jooj, šuti, nešto smo zeznuli oko haljine i nije mi se to svidjelo, tako da sam nešto bezveze obukla
31-10-2012 at 09:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 45
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Aldarion, aly, golga, jaaah
FORUM : Ženski minder : vjencanje New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice