Info: Osnovna pravila ponašanja na forumu Tuzlarija: Èlanovi foruma Tuzlarija obavezni su da ne objavljuju uvredljive poruke po bilo kojoj osnovi. Nije dopušteno objavljivanje prijeteæih poruka, ni onih u kojima se otkriva identitet ili zadire u privatnost drugih korisnika foruma. Nije dopusteno objavljivati sadrzaj privatnih prepiski forumasa, bilo da su u pitanju E-mail ili privatne poruke. Administratori i moderatori foruma imaju pravo uklanjati, premještati ili zatvarati teme koje nisu u skladu sa Pravilima foruma. Takoðer, imaju pravo mijenjati naslove tema, te prema potrebi brisati ili mijenjati problematiène poruke. Zbog kršenja Pravila foruma kao i ometanja toka rasprave, moderatori predlažu sankcije koje sprovode administratori Foruma. Uz pismene, javne ili privatne opomene, neke od sankcija su udaljavanje sa Foruma na sedam dana ili trajno. Svi koji imaju moderatorske funkcije predloženi su od strane forumaša i moderiraju besplatno te nije dopušteno vrijeðanje moderatora! Za više informacija obratite se privatnom porukom moderatorima i administratorima.


FORUM : Da nam forum bude bolji : Moj prijedlog
Strana: 1 2 3 4 5 6
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moj prijedlog

citat:
samson wrote:
ja sam jos uvijek za to da se rifat makne iz kuhinje



ja sam za to da mi svi tebi yebemo mater..
09-06-2013 at 14:54 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moj prijedlog

citat:
camac wrote:

ja sam za to da mi svi tebi yebemo mater..



I ti pricas o toleranciji?

09-06-2013 at 17:12 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moj prijedlog

citat:
sunce wrote:


I ti pricas o toleranciji?



ne razumijem ovaj tvoj komentar..
ja sam dao prijedlog na temi "moj prijedlog" podforum "da nam forum bude bolji" i ti kao ucesnik rasprave mozes da ga podrzis, odbacis ili upitas za malo vise pojasnjenja tipa, zasto sam ja ovo predlozio.. rasprava, i to tolerantna, naravno..
09-06-2013 at 18:50 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moj prijedlog

citat:
camac wrote:

ne razumijem ovaj tvoj komentar..



Nakon sto sam procitala par tvojih komentara, jasno je da ti ne mozes razumjeti moj komentar.
09-06-2013 at 23:20 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj prijedlog

Sve ima svoj kraj pa i moje ucesce na ovom Forumu. Neke cu sigurno obradovati, neke mozda malo i rastuiziti. Na kraju zelim kazati:

-hvala svim onima sa kojima sam razmijenio misljenje na kulturan nacin, bez obzira na razlike u stavovima,

-hvala svim onima koji su mi uputili dobronamjene licne porke. Takve su bile sve izuzev dvije od iste osobe, koja se interesovala, ko sam, gdje zivim itd.

- sve sto sam radio bilo je usmjereno za dobro Foruma. Razumijevanja je bilo od nekih moderatora, ali i nerazumijevanja od drugih komentatora. Njih sam opsao u ranijim komentarima, pa nema potrebe da to ponovo cinim,

-kroz razmjenu misljenja zelio sam upoznati Tuzlake, ali Forum je slabo posjecen, pa dojam koji sam stekao o Forumu i nekim forumasima, sigurno ne odrazava jedno opste misljenje o Tuzlacima,

-mozda budem imao priliku upoznati Tuzlake. Najvjerovatnije do kraja godine vracam se u Bosnu. Zivjet cu u nekoliko gradova po nekoliko mjeseci, prije nego sto odlucim gdje trajno ostati,

-forumasi su dali dosta dobrih sugestija za preuredjene Foruma. Bilo bi dobro da se nesto i prihvati prije nego sto Forum dozivi svoj kraj.

Jos jednom pozdrav svima. Dajdza




[Edited by Dajdza on 10-06-2013 at 04:55 GMT]

10-06-2013 at 04:46 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moj prijedlog

citat:
sunce wrote:


Nakon sto sam procitala par tvojih komentara, jasno je da ti ne mozes razumjeti moj komentar.

a ja ti predlazem da ih procitas jos jednom, ali bez predrasuda..
i jasno je tebi mal ne rekoh sta.. frajer hoce da makne Rifata iz kuhinje i tebi je to izgleda ok, a Rifat je demobilisani borac, skoluje troje djece i pazi ovo, jedini koji ne place kad sjecka luk..
10-06-2013 at 05:44 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj prijedlog

helem eto vam svima materijala za razmisljanje u ova dva kontrasta koje sam "bacio" juce.. jedan bjese primitivan na ovoj temi a drugi za malo dubljeg razmisljanja prije nego se napise odgovor, na temi "ovo nije dzamija..."..
kako je ko nisanio i kako je ko pucao, vidi se.. moj jedini zakljucak je da, sto god ko ovdje napisao i koliko god bilo pametno, prije ili kasnije postaje predmet ismijavanja od strane jednih te istih..
da li se oni time nasladjuju, uzivaju citajuci uvrede koje neki upute jedni drugima, pa ih cak poslije i podsjecaju na to, kad im nestane rijeci za normalnu raspravu, ne znam..
ali je fakat vidljivo da je u tome problem ovog foruma, nesto sto odvraca ljude da pisu ovdje i predlazem da neko obrati paznju na to..


[Edited by camac on 10-06-2013 at 17:14 GMT]

10-06-2013 at 14:40 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moj prijedlog

citat:
samson wrote:


opet je to do rifata


još jedan "ne shvaæen"
10-06-2013 at 14:48 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moj prijedlog

citat:
camac wrote:

bravo, lave..
helem eto vam svima materijala za razmisljanje u ova dva kontrasta koje sam "bacio" juce.. jedan bjese primitivan na ovoj temi a drugi za malo dubljeg razmisljanja prije nego se napise odgovor, na temi "ovo nije dzamija..."..
kako je ko nisanio i kako je ko pucao, vidi se.. moj jedini zakljucak je da, sto god ko ovdje napisao i koliko god bilo pametno, prije ili kasnije postaje predmet ismijavanja od strane jednih te istih..
da li se oni time nasladjuju, uzivaju citajuci uvrede koje neki upute jedni drugima, pa ih cak poslije i podsjecaju na to, kad im nestane rijeci za normalnu raspravu, ne znam..
ali je fakat vidljivo da je u tome problem ovog foruma, nesto sto odvraca ljude da pisu ovdje i predlazem da neko obrati paznju na to..


nemoj da miješaš sve u jedan koš,odvadi malo.
ja sam nekoliko puta prešutio tvoje bacanje prašine u MOJE oèi,ne tuðe.pa prema tome obraæaj se "meni",a ne "nekima i forumu".
Shvati da si nekoliko puta bez ikakvog razloga, baš meni našo za shodno da se "bacanjem" obratiš nekoliko puta...Što sam smatrao kao "sluèajnom greškom" ... meðutim moraš shvatiti da si malo prekardašio i to je to ...i dalje hoæeš da se vadiš..
priznanje je najbolje za dušu ...
Znaèi radi se obraæanju meni lièno,ne nekim tamo -amo i ne pokušavaj da mutiš,nismo "hajvani"
10-06-2013 at 15:00 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moj prijedlog

citat:
djecko wrote:

nemoj da miješaš sve u jedan koš,odvadi malo.
ja sam nekoliko puta prešutio tvoje bacanje prašine u MOJE oèi,ne tuðe.pa prema tome obraæaj se "meni",a ne "nekima i forumu".
Shvati da si nekoliko puta bez ikakvog razloga, baš meni našo za shodno da se "bacanjem" obratiš nekoliko puta...Što sam smatrao kao "sluèajnom greškom" ... meðutim moraš shvatiti da si malo prekardašio i to je to ...i dalje hoæeš da se vadiš..
priznanje je najbolje za dušu ...
Znaèi radi se obraæanju meni lièno,ne nekim tamo -amo i ne pokušavaj da mutiš,nismo "hajvani"


opss, izvini sto te citirah u ovom komentaru, htjedoh da napravim jednu paralelu izmedju tvog i svog stava (evo sad cu izbrisat).. a nemam ja sta da priznam, pogresno tumacis ono sto sam napisao.. i dalje tvrdim da si ispo glup sa onim "hadisom" ali sam ti jos juce rekao da u tome nema nista lose i da sto se mene tice mozes i dalje da nastavis tako.. i ako mislis da sam se ja uvrijedio onime, nisam.. samo sam ukazao da ima ljudi koji to mogu protumaciti kao uvredu i da treba biti obziran i prema njima.. to sto si cito komentare od nekih drugih pa zakljucio nesto lijevo, to si ti..
i jos samo da ti kazem, nemoj mislit da si ti neki melek ovdje, samo zato sto imas 10g staza na forumu, pa da ti se ne smije bacat ta prasina u oci, ako nekom nesto zasmeta u tvojim nastupima.. nisi, jarane..
10-06-2013 at 15:13 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Da nam forum bude bolji : Moj prijedlog New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice