Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Kako kaznjavati ovakve manijake?
Strana: 1 2 3 4 5 6
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

Napio æerku pa je silovao pred ukuæanima



KANJIŽA - Protiv Lasla È. (50), iz Kanjiže, zbog sumnje da je silovao svoju dvadesetjednogodišnju æerku, policija je podnijela kriviènu prijavu. Osumnjièeni je, nakon hapšenja, odmah priveden istražnom sudiji Višeg suda u Subotici, koji mu je odredio jednomjeseèni pritvor.
U policiji, u cilju istrage, ne saopštavaju ostale detalje ovog monstruoznog èina, sem naznake da je Laslo È. æerku, koja je bila u alkoholisanom stanju i nemoæna da se odbrani, obljubio na silu.
Sve se, kako nezvanièno saznajemo, desilo u subotu u porodiènoj kuæi silovatelja i žrtve na periferiji Kanjiže. Domaæin je okupio poznanike, pa se dugo pilo i veselilo. Kada se društvo razišlo, otac monstrum onemoæalu æerku odvukao je u sobu i uradio ono što je naumio. Sve se desilo u prisustvu ukuæana, koji nisu uspjeli da zauzdaju pomahnitalog Lasla i odvrate ga od paklene namjere.
Dan kasnije, kada se pribrala, nesreæna djevojka, u pratnji mlaðe sestre, otišla je u policijsku stanicu i isprièala šta joj je desilo. Napasnik je, èim je priveden, priznao da je obljubio æerku. Uz kajanje, pravdao se da, zbog pijanstva, nije bio svjestan onoga što èini.
Porodica, u kojoj se dogodilo silovanje, je izuzetno siromašna. Niko od njenih èlanova nije zaposlen, a ukuæani se na sve naèine snalaze kako bi nekako sastavili kraj s krajem.

Napomena: Kakvi su to ukucani, kad nisu mogli sprijeciti napasnika?

14-08-2012 at 14:51 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

citat:
Dajdza wrote:
Napio æerku pa je silovao pred ukuæanima



KANJIŽA - Protiv Lasla È. (50), iz Kanjiže, zbog sumnje da je silovao svoju dvadesetjednogodišnju æerku, policija je podnijela kriviènu prijavu. Osumnjièeni je, nakon hapšenja, odmah priveden istražnom sudiji Višeg suda u Subotici, koji mu je odredio jednomjeseèni pritvor.
U policiji, u cilju istrage, ne saopštavaju ostale detalje ovog monstruoznog èina, sem naznake da je Laslo È. æerku, koja je bila u alkoholisanom stanju i nemoæna da se odbrani, obljubio na silu.
Sve se, kako nezvanièno saznajemo, desilo u subotu u porodiènoj kuæi silovatelja i žrtve na periferiji Kanjiže. Domaæin je okupio poznanike, pa se dugo pilo i veselilo. Kada se društvo razišlo, otac monstrum onemoæalu æerku odvukao je u sobu i uradio ono što je naumio. Sve se desilo u prisustvu ukuæana, koji nisu uspjeli da zauzdaju pomahnitalog Lasla i odvrate ga od paklene namjere.
Dan kasnije, kada se pribrala, nesreæna djevojka, u pratnji mlaðe sestre, otišla je u policijsku stanicu i isprièala šta joj je desilo. Napasnik je, èim je priveden, priznao da je obljubio æerku. Uz kajanje, pravdao se da, zbog pijanstva, nije bio svjestan onoga što èini.
Porodica, u kojoj se dogodilo silovanje, je izuzetno siromašna. Niko od njenih èlanova nije zaposlen, a ukuæani se na sve naèine snalaze kako bi nekako sastavili kraj s krajem.

Napomena: Kakvi su to ukucani, kad nisu mogli sprijeciti napasnika?


Uzas,ovom treba kitu osjec skroz
17-09-2012 at 22:28 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

FOTO: Pismo iz doba Tita koje æe vas dobro nasmijati!

Jedan seljak iz Podravine još se davne 1946. godine požalio Titu na svoju odbjeglu suprugu, a pismo sada kruži internetom. Napuštanje ga je toliko pogodilo da je od Tita zatražio oštru kaznu za sve supruge koje ostave svoje partnere.
Internetom kruži pismo na kojem stoji da je iz arhive Josipa Broza Tita, a potpisao ga je Ivan Ciganoviæ 15. jula 1946. godine. On se Titu požalio na svoju suprugu koja ga je ostavila. S obzirom na težinu 'nedjela' koje je prema njegovom sudu poèinila, on za sve sliène žene Titu predlaže zakon koji bi odbjeglim nevjestama odredio smrtnu kaznu, prenosi Dnevnik.hr.
'15. juna 1946. odbjegla je od mene tajno moja zakonita i ljubljena žena Ciganoviæ Mara r. 1915. god. u svijet s namjerom da vodi prostituciju i živi na tuði raèun. Mojem gospodarstvu prijeti rasulo i katastrofa, jer nema tko da vodi kuæanstvo, tko æe krpati, prati, kuhati i na polju pomagati. A moram da uzdržavam i majku staru 72 godine i jedno dijete, ratno siroèe', piše Ivan Titu.
'Uvijek sam govorio ženi: 'Draga ženo, nemoj da me ostaviš, radije me ubij, nego da odeš u skitnju.' Ali eto otišla je lakoumnica i ovako me sada polagano ubija teška sudbina. Podnio sam redarstvenu potragu, ali to ide jako polagano i pitanje kada æe je pronaæi i uhapsiti! No ja se ne dam uništiti pritisku takve saboterke kakve je moja lakoumna žena. I ja hoæu da živim dostojno i pošteno demokratski, kao i veæina dobrih ljudi.
Molim vas stoga da poradite u vladi, da žurno izaðe i da se u cijeloj Jugoslaviji javno objavi zakon o zaštiti braènog života kako slijedi:
1) Svaka udata žena, koja ostavi svog muža, i ode u svijet, kažnjava se smræu.
2) Svaka udata žena, koja živi u svijetu, bilo gdje u kakvoj službi, ima da se iskaže pismenim odobrenjem potpisanim po njenom mužu, da joj on odobrava služenje. Takvo odobrenje imade biti potpisano po mužu pred dvojicom svjedoka i potvrðeno po mjesnoj vlasti.
3) Svaka osoba, koja bi zadržala kod sebe tuðu ženu bez takvog muževog odobrenja ili bi je skrivala te je ne bi prijavila policiji kažnjava se smræu.
4) Svako krivotvorenje takvog odobrenja kažnjava se smræu.
5) Po objavi ovog zakona imade svaka udata, da si u roku od 8 dana ishodi takovo odobrenje od svog muža.
6) Ovo sve vrijedi i za muža, ako bi ostavio ženu otišao u svijet u nepovrat.
Ovim veoma važnim i hitnim zakonom bit æe pogoðeno u ahilovu petu svaka prostitutka i saboterka, obiteljski život bit æe izgraðen na èvrstim temeljima, nestat æe užasnog kriminala i života na tuði raèun', predložio je Ivan Titu.

Autentiènost ovog pisma nismo mogli potvrditi.





Izvor.24 sata

12-10-2012 at 20:40 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

Nadam se da mi MelMel nece uputiti kritiku za prebacivanje ovog teksta iz "zute stampe". Po njenom misljenju,bilo bi bolje da ja to prepricam. Medjutim, ja imam svoje misljenje, i ne obazirem se puno na kritike koje se upucuju samo radi kritike.


FOTO / Veliki problem: Djevojèice od 8 godina natjerane na udaju za muškarce i do 50 godina starije



Od veæine djevojèica se oèekuje da odmah zatrudne, što èesto rezultuje smræu i djeteta i majke, jer njihovo tijelo nije dovoljno razvijeno da bi iznijelo trudnoæu.
Veæ sa 11 godina, afganistanska djevojèica Ghulam bila je primorana da se uda za èovjeka od 40 godina. Ona je jedna od 10 miliona djevojèica koje su svake godine primorane da se udaju za muškarce dovoljno stare da im budu oèevi ili djede.
Da bi ukazala na ovaj veliki probem, novinarka Stefani Sinkler uradila je seriju uznemirujuæih fotografija koje prikazuju djevojèice iz Indije, Etiopije i Jemena koje su kao veoma male bile primorane da se stupe u brak.
Samo u Afganistanu 57 posto maloljetnica se uda prije 16. godine.
Postoje brojni razlozi zbog kojih roditelji udaju svoje kæerke dok su još mlade. Neki to urade zbod pritiska lokalne zajednice, neki zbog obièaja, a neki zbog neimaštine i siromaštva.
U Indiji se djevojèice udaju za djeèake koji su samo nekoliko godina stariji, ali u više od 50 drugih zemalja mladoženja može biti stariji i nekoliko decenija. Èak nije neuobièajeno da muškarci kidnapuju djevojèice i siluju ih prije nego što ih vjenèaju.
Kada se udaju, od veæine djevojèica se oèekuje da odmah zatrudne, što èesto rezultuje smræu i djeteta i majke. Njihovo tijelo nije dovoljno razvijeno da bi iznijelo trudnoæu.
Ljekari tvrde da su medicinske posljedice ranog stupanja u seksualne odnose višestruke, poput napuknuæa vaginalnih zidova i unutrašnjeg krvarenja koji mogu dovesti do doživotne inkontinencije. Procjenjuje se da æe se u iduæih 10 godina 100 miliona djevojaka udati prije nego što navrše 18 godina.



Kakvo je to drustvo, kakvo su to zakoni, kakvi su to roditelji. Kratko receno, jadna djeca u takvom drustvu. Mozda bi u ovom slucaju trebalo raditi na jednom univerzalnom zakonu koji bi vazi za sve zemlje, zakonu koji bi bio sastavni dio zakonodavstva svake zemlje.

Pogledfajte sve fotografije.
http://www.24sata.info/zabava/zanimljivosti/116872-FOTO-Veliki-problem-Djevojcice-godina-natjerane-udaju-muskarce-godina-starije.html



[Edited by Dajdza on 14-10-2012 at 01:15 GMT]

14-10-2012 at 01:12 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

Mali: Djevojèica bièevana jer je prièala s muškarcem na ulici



Jedna 15-ogodišnja djevojèica iz Timbuktua, na sjeveru Malija, dobila je 60 udaraca bièem, što je kazna na koju su je osudili islamistièki ekstremisti jer je prièala s muškarcem na ulici.
Islamisti iz grupe Ansar Din povezane sa Al Kaidom, koji vladaju Timbuktuom, uhvatili su djevojèicu kako na ulici stoji pored jednog muškarca.

"Islamisti su tvrdili da je djevojèicu pet puta upozorila islamistièka policija, ali je ona nastavila da prièa s muškarcem na ulici. Nakon saslušanja, oni su je kaznili sa 60 udaraca bièem. Stanovništvo nije izašlo u velikom broju da prati ovo bièevanje", rekao je za AP jedan stanovnik Timbuktua.
Javno bièevanje djevojèice izvršeno je ispred novog štaba islamske policije u centru Timbuktua.
Mali, oko 20 godina jedna od najstabilnijih demokratija zapadne Afrike, u krizi je nakon državnog udara 22. marta ove godine, poslije koga su tuareška plemena krenula u pobunu, s namjerom da na sjeveru uspostave svoju nezavisnu državu.
Njima su se pridružili islamisti, koji su u potpunosti preuzeli sjever zemlje, gdje su uspostavili šerijatski zakon.

(beta)

17-10-2012 at 01:25 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

Ovu ispovjest sam vec cula kratko nakon smrti glumca gos.Kinskog ne mogu da zamislim ali opet zasto je sutjela tolike god?


U prolazu saKÆERKA KLAUSA KINSKOG OTKRILA: Otac me je poèeo silovati kada sam imala pet godina | 10.01.2013. - 11:41:44 Preporuèite:
--------------------------------------------------------------------------------

Danas 60-godišnja Pola Kinski, u svojoj autobiografiji ‘Kindermund’ otkrila je da ju je umrli otac, glumac Klaus Kinski, 14 godina seksualno zlostavljao. Poèeo je kada je imala pet

Pola Kinski (60), najstarija kæerka preminulog njemaèkog glumca Klausa Kinskog, otkrila je u svojoj autobiografiji ‘Kindermund’ da ju je otac seksualno zlostavljao od pete godine života. U ekskluzivnom intervjuu za njemaèki èasopis Stern, isprièala je da ju je otac èak 14 godina silovao i zlostavljao.

Klaus, najpoznatiji po svom radu sa režiserom Wernerom Herzogom na filmovima kao što je ‘Fitzcarraldo and Aguirre: The Wrath of God’, umro je 1991. godine od srèanog udara.

Pola, koju je Kinski dobio u prvom braku s pjevaèicom Gislinde Kuhlbeck, otkrila je detalje zlostavljanja. Isprièala je kako je ostala živjeti s majkom nakon što su joj se roditelji rastali 1955. godine. No nakon što je njena majka upoznala drugog muškarca Pola se odselila od nje. Klaus je to iskoristio i odveo je sa sobom dok je radio diljem Europe.

Otkrila je da ju je bacao u zid, silovao i zatim joj donosio skupe poklone. Izjavila je da se prema njoj odnosio kao da je njegov ‘mali seksualni objekt’.

- Nisam to htjela, ali on nije mario. Samo bi uzeo ono što je htio – rekla je.

Poput svoje polusestre Nastassje i polubrata Nikolaija Kinskog Pola je takoðer poznata po glumaèkoj karijeri. Glumila je u nekoliko njemaèkih TV filmova te u pozorišnim predstavama. Majka troje djece danas je u penziji. Zakljuèila je da je tek sada odluèila otkriti istinu o svom ocu jer joj je dosta toga da ga neki njemaèki mediji toliko idoliziraju.

- Ne mogu više slušati: ‘Tvoj otac je bio sjajan, bio je genije’. Otkad je umro to je postalo još gore – zakljuèila je Pola, prenose 24sata.


[Edited by usamljena on 10-01-2013 at 21:34 GMT]

10-01-2013 at 21:30 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

Ovaj slucaj nije se dogodio u Kinu. Ovo je tu odmah blizu nas. U poslednje vrijeme sva stampa bruji o silovanjima najvise u Indiji, ali to ne znaci da se nesto slicno ne dogadja i u drugim zemljama, pa i u BiH i nasoj blizoj okolini.
Izgleda da je postala uobicajena pojava da ocuh siluje svoju pastorku. Da li je toga bilo i ranije? Vjerujem da jeste ali ne u ovolikoj mjeri kao sto je to danas.
Tesko mi je da zamislim, da otac moze silovati svoju kcerku od 8 godina,a to se izgleda dogodilo u Banja Luci. Opsirnije o tome .......

citat:
http://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Banjalucka-policija-potvrdila-Otac-osumnjicen-za-silovanje-djevojcice-8-186732.html



[Edited by Dajdza on 03-04-2013 at 16:33 GMT]
03-04-2013 at 16:31 | Ukljuèi u odgovor
bracko
Nivo: Forumas sa iskustvom
ništa

Registriran(a): 01-02-2013
Lokacija: Gornja Maoèa
Odgovori: 312
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

Dok god javno ne objese manijaka za polni organ,ili dok takvi zloèini budu osuðivani sa 5-6 godina zatvora to æe se dogaðati.
Mislim eto zašto treba ponovo osnovati goli otok nek tucaju kamenje

04-04-2013 at 17:04 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

citat:
Aidatuzla wrote:
ovakve manijake?

trg

i to objesit za onu stvar, i pustiti roj pcela na njega
04-04-2013 at 22:38 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

sve bi ja to na vivisekciju!! Sto muciti i isprobavati razne lijekve i ostale otrove na nevinim zivotinjama kad ima ovakvih elemenata , pocev od pedofila pa na dalje ...

05-04-2013 at 23:48 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: alessandro77, alli, anelya, Dijak, LucijaKasnik, mersudin77, miche, politicar, Tonchi
FORUM : Sex : Kako kaznjavati ovakve manijake? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice