Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Ostati neozenjen
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen

vrlo pozeljno a izuzetno preporucljivo u slucaju da vam je kakav psihijatrijski "blentavi" slucaj u okviru predispozicija...

20-08-2011 at 09:02 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen

Biti predisponiran ne mora apriori znaèiti i realiziran...

26-08-2011 at 00:36 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen



Ostati neozenjen u Kini je izgleda normalna stvar. Kakav je zivot tih ljudi.

citat:
Kineska sela puna neženja Kineska populacijska politika i tradicionalna predodžba muške djece kao nasljednika obiteljskog imena dovela je do toga da desecima milijuna muškaraca u Kini prijeti samaèki život. Pogotovo teško je u manjim mjestima, gdje neženje uopæe nemaju priliku upoznati ženu. » Guardian

05-09-2011 at 02:04 | Ukljuèi u odgovor
sef_mafije
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 23-07-2010
Lokacija: Tuzla Canton
Odgovori: 25
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen

dobro je sve dok se ne ostari

29-09-2011 at 10:54 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ostati neozenjen

citat:
sef_mafije wrote:
dobro je sve dok se ne ostari


...i ne razboli onda "neozenjeni" kukumaèu , pa i u bolnici traže kakvu ženu , ko fol da imaju s kim makar kah/f/vu popiti

30-09-2011 at 11:42 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ostati neozenjen



10-10-2011 at 02:05 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen

Dok smo mladi mozemo biti "sami" ali kad se ostari, onda smo stvarno sami. Ako se nismo pobrinuli da imamo djecu, onda mozemo umrijeti u stanu, a da to komsije otkriju nako 15-20 dana.
Ako si bolesten i ne mozes sam otici doktoru, malo ko ce ti pomoci a o dorucku, rucku, da i ne pricam.
Eto iz tog razloga ne treba ostati nezozenjen. "Nek ima bilo kakva baba pored mene,samo da cujem kako dise" rece jedan stari penzioner, nekad becar i veliki zagondzija.

16-10-2011 at 01:43 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen



citat:
BOSANSKI NEŽENJA Na žalost nisam oženjen, doduše bio sam vjeren, ali do svadbe nije došlo... Evo zašto: Za Novu godinu htio sam vjerenici da poklonim rukavice,koje bih joj poslao zajedno s pismom. Medjutim, u prodavnici sam sreo koleginicu s faksa koja je kupovala gaæice. Nespretna prodavaèica je zamijenila pakete, tako da je koleginica uzela rukavice, a ja sam vjerenici poslao gaæice.

SAD ZAMISLITE MOJU VJERENICU POD NOVOGODISNJOM JELKOM KAKO OTVARA POKLON I ÈITA PISMO! EVO SADRŽAJA PISMA: Dugo sam razmišljao kako da te razveselim i dokažem svoju ljubav.Posljednji put sam konaèno primijetio što ti nedostaje,pa ti to šaljem u paketu. Želim ti da u njima provedeš ugodne trenutke. Želio sam da ti kupim vunene, ali u njima bi se znojila, što sam zapazio kod koleginice i prodavaèice.Probao sam ih i na jednoj i na drugoj, pa sam ih jedva skinuo. Ali, ubrzo æe proljeæe, pa ih ti onda,koliko mi je poznato, ne nosiš. Htio sam da ti kupim kožne s narodnim vezom, ali sam se sjetio da u njima ne bih mogao da opipam ono zbog èega te želim zaprositi.Kupio sam namjerno takve koje se lako skidaju, ako se žuri tebi i drugima. Ne zaboravi da ih poneseš kada ideš u fino društvo.Nece dugo biti èiste jer ljudi imaju prljave ruke, a ti s mnogima kontaktiraš.Ako ih želis oèistiti, idi do mog prijatelja, znaš onog o kom sam ti veæ prièao, jer je on iskusan u tim stvarima. VOLI TE TVOJ LJUBLJENI

18-10-2011 at 04:20 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ostati neozenjen

citat:
Dajdza wrote:


citat:
BOSANSKI NEŽENJA Na žalost nisam oženjen, doduše bio sam vjeren, ali do svadbe nije došlo... Evo zašto: Za Novu godinu htio sam vjerenici da poklonim rukavice,koje bih joj poslao zajedno s pismom. Medjutim, u prodavnici sam sreo koleginicu s faksa koja je kupovala gaæice. Nespretna prodavaèica je zamijenila pakete, tako da je koleginica uzela rukavice, a ja sam vjerenici poslao gaæice.

SAD ZAMISLITE MOJU VJERENICU POD NOVOGODISNJOM JELKOM KAKO OTVARA POKLON I ÈITA PISMO! EVO SADRŽAJA PISMA: Dugo sam razmišljao kako da te razveselim i dokažem svoju ljubav.Posljednji put sam konaèno primijetio što ti nedostaje,pa ti to šaljem u paketu. Želim ti da u njima provedeš ugodne trenutke. Želio sam da ti kupim vunene, ali u njima bi se znojila, što sam zapazio kod koleginice i prodavaèice.Probao sam ih i na jednoj i na drugoj, pa sam ih jedva skinuo. Ali, ubrzo æe proljeæe, pa ih ti onda,koliko mi je poznato, ne nosiš. Htio sam da ti kupim kožne s narodnim vezom, ali sam se sjetio da u njima ne bih mogao da opipam ono zbog èega te želim zaprositi.Kupio sam namjerno takve koje se lako skidaju, ako se žuri tebi i drugima. Ne zaboravi da ih poneseš kada ideš u fino društvo.Nece dugo biti èiste jer ljudi imaju prljave ruke, a ti s mnogima kontaktiraš.Ako ih želis oèistiti, idi do mog prijatelja, znaš onog o kom sam ti veæ prièao, jer je on iskusan u tim stvarima. VOLI TE TVOJ LJUBLJENI



scena koja je obradjena u jednoj epizodi serije Lud,zbunjen ,normalan
18-10-2011 at 20:13 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen

ja mislim da postoji i nekakav istekli rok trajanja za zenidbu ili udaju ,,
ako se ljudi godinama odluce da zive sami,bez zelje da se upuste u avanturu sa onim drugim oni samim time i promase svoj datum vezivanja jer su se vec na samom startu egocentricno ,,odvikli" od pocetnih obaveza prema onome drugome. (davati,uzimati)

19-10-2011 at 16:17 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 8
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Muški minder : Ostati neozenjen New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice