Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Ostati neozenjen
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen

citat:
Dajdza wrote:
Sto nekim cistuncima i cistunicama prostitucija smeta, posebno ovim drugim, samo ne znam zasto?


dajdza,
prostitucija smeta samo hadumima u prevodu iskompleksiranim/a i nedoyebanim/a,
sve ono sto im je nedokucivo, ne odobravaju ili im smeta,
to je u ljudskoj prirodi,

ista stvar i u frazi "ostati ne ozenjen ili ne udata"
to ce potvrditi i odobriti samo oni koji znaju da zato nisu sposobni, koji su sebicni, kukavice, propustili sve vozove ili ipak premladi da bi donijeli te vazne zivotne odluke

po izjavi Clooneya, on ocigledno nije sposoban za tako nesto ili je kukavica,
a nije iskljuceno da je i sebican
27-10-2012 at 16:55 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen

Arni

citat:
dajdza, prostitucija smeta samo hadumima u prevodu iskompleksiranim/a i nedoyebanim/a, sve ono sto im je nedokucivo, ne odobravaju ili im smeta, to je u ljudskoj prirodi, ista stvar i u frazi "ostati ne ozenjen ili ne udata" to ce potvrditi i odobriti samo oni koji znaju da zato nisu sposobni, koji su sebicni, kukavice, propustili sve vozove ili ipak premladi da bi donijeli te vazne zivotne odluke po izjavi Clooneya, on ocigledno nije sposoban za tako nesto ili je kukavica, a nije iskljuceno da je i sebican


Zaboravio si navest, u kom si djelu procitao tu glupost. Kad navedes djelo, onda ti mogu povjerovati. Inace, samo se ti tjesi, i bjezi od istine. Zasto? Tvoj problem.


Camac
citat:
Dajdza, bil ti ozenio neku zenu druge vjere, nacije, boje koze itd.? npr. bil ti ozenio Amerikanku tamne puti, koja vuce korijene sa africkog kontinenta?


Nisam nigdje procitao tvoje misljenje na postavljeno pitanje. Sobzirom da nisi iznio svoje misljenje vezano za taj problem, nekorektno je traziti od drugih da se izjasnjavaju.
Dakle, otvori novi naslov, iznesi svoje misljenje - svoj stav, ali iskreno, i onda ocekuj da se i drigi izjasne, pod uslovom da ih ta porblematika interesuje. Ovako to mu dodje kao provokacija.
Inace, ne znam da li si primijetio, ali ti si sklon provokacijijama, ali nisi jedini na ovom Forumu.
28-10-2012 at 03:16 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ostati neozenjen

citat:
Dajdza wrote:
Nisam nigdje procitao tvoje misljenje na postavljeno pitanje. Sobzirom da nisi iznio svoje misljenje vezano za taj problem, nekorektno je traziti od drugih da se izjasnjavaju.
Dakle, otvori novi naslov, iznesi svoje misljenje - svoj stav, ali iskreno, i onda ocekuj da se i drigi izjasne, pod uslovom da ih ta porblematika interesuje. Ovako to mu dodje kao provokacija.
Inace, ne znam da li si primijetio, ali ti si sklon provokacijijama, ali nisi jedini na ovom Forumu.


znaci, ne bi.. jest ti bezveze prica o korektnosti, kao da sam te pitao koliki ti je mjesecni mortgage, a ne bil ozenio crnkinju..
provokacija? i uz to, nisam jedini? sve se nesto bojim da je iz tebe izlapio onaj bosanski smisao za humor..
28-10-2012 at 09:40 | Ukljuèi u odgovor
ljubavnica
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-09-2012
Odgovori: 267
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ostati neozenjen

citat:
camac wrote:

znaci, ne bi.. jest ti bezveze prica o korektnosti, kao da sam te pitao koliki ti je mjesecni mortgage, a ne bil ozenio crnkinju..
provokacija? i uz to, nisam jedini? sve se nesto bojim da je iz tebe izlapio onaj bosanski smisao za humor..


ma ja ba,paranoja,a logike ni zglave
28-10-2012 at 09:42 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen

Pa kako su ovi u prvobitnoj zajednici živjeli?
Jesu li se ženili ili su se samo onako uzimali?

28-10-2012 at 11:52 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen

Camac

citat:
znaci, ne bi.. jest ti bezveze prica o korektnosti, kao da sam te pitao koliki ti je mjesecni mortgage, a ne bil ozenio crnkinju.. provokacija? i uz to, nisam jedini? sve se nesto bojim da je iz tebe izlapio onaj bosanski smisao za humor..


Postavljas povrsna pitanja. Rekao sam ti otvori temu sa slicnim naslovom, i nemoj zaboraviti da sve africke crnkinje imaju svoje specificnosti.
Tako se crnkinja iz Somalije po svom fizickom izgledu, moralu, pogledima na brak, porodicne odnose, puno razlikuje od one u Nigeriji, a ova opet od one u Senegalu, a ova u Senegalu od one u Juznoj Africi, a svi oni zajedno opet se razlikuju od afrkoamerikanaca itd. Dakle, to je kompleksno pitanje, koje ti toliko pojednostavljujes, da postaje smijesno.
Naravno, ti tog nisi svjestan. Zbog svoje povrsnosti, ne stavljaj primjedbe drugima. Eto imas koleginicu koja dijeli tvoje misljenje, pa muhabetite do mile volje, po principu,
29-10-2012 at 01:44 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ostati neozenjen

citat:
Dajdza wrote:
Camac

citat:
znaci, ne bi.. jest ti bezveze prica o korektnosti, kao da sam te pitao koliki ti je mjesecni mortgage, a ne bil ozenio crnkinju.. provokacija? i uz to, nisam jedini? sve se nesto bojim da je iz tebe izlapio onaj bosanski smisao za humor..


Postavljas povrsna pitanja. Rekao sam ti otvori temu sa slicnim naslovom, i nemoj zaboraviti da sve africke crnkinje imaju svoje specificnosti.
Tako se crnkinja iz Somalije po svom fizickom izgledu, moralu, pogledima na brak, porodicne odnose, puno razlikuje od one u Nigeriji, a ova opet od one u Senegalu, a ova u Senegalu od one u Juznoj Africi, a svi oni zajedno opet se razlikuju od afrkoamerikanaca itd. Dakle, to je kompleksno pitanje, koje ti toliko pojednostavljujes, da postaje smijesno.
Naravno, ti tog nisi svjestan. Zbog svoje povrsnosti, ne stavljaj primjedbe drugima. Eto imas koleginicu koja dijeli tvoje misljenje, pa muhabetite do mile volje, po principu,


dajdza rekoh ja ranije ko u principu ostaje neozenjen/neudata,
necu reci da si u krivu, ima dosta stvari koje jasno i konstruktivno objasnjavas, pogotovo po pitanju zena iz Afrike, tu ti skidam kapu, of course,
ali ipak oprezno sa epitetima povrsnosti,
ne znamo ko su nam (ne)sagovornici sa druge strane mjeseca...
29-10-2012 at 07:16 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ostati neozenjen

citat:
Dajdza wrote:
Camac


Postavljas povrsna pitanja. Dakle, to je kompleksno pitanje, koje ti toliko pojednostavljujes, da postaje smijesno.


Dajdza, da nije malo sebicno staviti ove dvije recenice u jedan komentar? hajd, nema veze, nek si ti nacitan, dobro dodje u zivotu..
29-10-2012 at 07:47 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ostati neozenjen

Camac

citat:
Dajdza, da nije malo sebicno staviti ove dvije recenice u jedan komentar? hajd, nema veze, nek si ti nacitan, dobro dodje u zivotu


Ja sam tebi rekao da je tvoje pitanje o crnkinjama krajnje povrsno i objasnio zasto, pa ne vidim potrebu za novim komentarom, kojim opet nista nisi kazao.
Sva pitanja koja si sabio u jednu recenicu i uputio meni su kompleksna, pocev od pitanje zenidbe crnkinjom, do pitanja zenidbe zenom druge nacionalnosti, vjere itd.
Iz tog razloga sam ti savjetovao da otvoris naslov, napravis jedan uvodni dio za svako od pitanja, bar onoliko sam ja napisao o crnkinjama, pa nek ljudi raspravljaju ako ih ta pitanja interesuju.
Ako zelis znati moje misljenje, a ti si po svoj prilici znatizeljna osoba, mene ta problematika uopste ne interesuje.
29-10-2012 at 18:17 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ostati neozenjen

citat:
Dajdza wrote:
Camac

Ja sam tebi rekao da je tvoje pitanje o crnkinjama krajnje povrsno i objasnio zasto, pa ne vidim potrebu za novim komentarom, kojim opet nista nisi kazao.
Sva pitanja koja si sabio u jednu recenicu i uputio meni su kompleksna, pocev od pitanje zenidbe crnkinjom, do pitanja zenidbe zenom druge nacionalnosti, vjere itd.
Iz tog razloga sam ti savjetovao da otvoris naslov, napravis jedan uvodni dio za svako od pitanja, bar onoliko sam ja napisao o crnkinjama, pa nek ljudi raspravljaju ako ih ta pitanja interesuju.
Ako zelis znati moje misljenje, a ti si po svoj prilici znatizeljna osoba, mene ta problematika uopste ne interesuje.


et sad znatizeljan..
sto si ba tako zakljucaT u sebe, yebo ga ti? ja te pitah, jer sam ti poslije htio reci da je nakon opseznih istrazivanja utvrdjeno da je domace najbolje ali ti mene u startu skresa i et sad.. nema veze, reko sam ti da si nacitan (bez da ulazim u to, sta citas) i to je kompliment, vjerovao ti ili ne..
30-10-2012 at 06:43 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Muški minder : Ostati neozenjen New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice