Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
/Medeni/
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 31-05-2011
Odgovori: 164
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
racionalna manjina wrote:


Bilo je i kulturnih srba u Tuzli, i nisu pobjegli na brda, ali mislim da si ti previše zaslijepljen mržnjom da bi se s tobom moglo raspravljati na ovu temu


navedi taèan PROCENAT od predratnog broja srba, koliko ih je OSTALO ÈITAV rat u Tuzli i dijelilo s nama glad i rat
a bilo ih je na opštini 1991

ovoliko
31-08-2011 at 18:16 | Ukljuèi u odgovor
John
Nivo: Novi forumaš
mrk
Registriran(a): 06-08-2011
Lokacija: kasaba
Odgovori: 24
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
racionalna manjina wrote:


Bilo je i kulturnih srba u Tuzli, i nisu pobjegli na brda, ali mislim da si ti previše zaslijepljen mržnjom da bi se s tobom moglo raspravljati na ovu temu


Eh prijatelju, koliko vidim na drugim temama, ni ti nisi od mržnje operisan, samo prema nekome drugom, pa automatski gubiš kredibilitet na ovu temu.
31-08-2011 at 18:50 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
John wrote:


Eh prijatelju, koliko vidim na drugim temama, ni ti nisi od mržnje operisan, samo prema nekome drugom, pa automatski gubiš kredibilitet na ovu temu.



Ja mislim da nije isto zezati se na raèun vjere (i licemjerja koje kod nas, nažalost, ide zajedno s njom) i pozivati na nasilje, širiti meðunacionalnu i meðuvjersku mržnju.
31-08-2011 at 19:03 | Ukljuèi u odgovor
John
Nivo: Novi forumaš
mrk
Registriran(a): 06-08-2011
Lokacija: kasaba
Odgovori: 24
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
racionalna manjina wrote:


Ja mislim da nije isto zezati se na raèun vjere (i licemjerja koje kod nas, nažalost, ide zajedno s njom) i pozivati na nasilje, širiti meðunacionalnu i meðuvjersku mržnju.



Opet iz tvojih postova vidjeh da èitavo vrijeme generalizuješ, što stalno ti kritikuješ kod drugih. Naravno da licemjerstva ima kod svakoga, ali bi se morao zapitati koliko si pretjerao u svemu jer postoje ljudi koji nisu licemjeri, ali opet kad mrziš, nema mjesta samokritici. A ako ti koristiš sofisticiraniji jezik ne znaèi i da ne mrziš.


[Edited by John on 31-08-2011 at 19:15 GMT]
31-08-2011 at 19:13 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
John wrote:



Opet iz tvojih postova vidjeh da èitavo vrijeme generalizuješ, što stalno ti kritikuješ kod drugih. Naravno da licemjerstva ima kod svakoga, ali bi se morao zapitati koliko si pretjerao u svemu jer postoje ljudi koji nisu licemjeri, ali opet kad mrziš, nema mjesta samokritici. A ako ti koristiš sofisticiraniji jezik ne znaèi i da ne mrziš.


[Edited by John on 31-08-2011 at 19:15 GMT]

Oni koji nisu klicemjeri mi vjerovatno neæe zamjeriti, jer neæe ih uvrijediti opravdana kritika upuæena na raèun "vjernika".
31-08-2011 at 19:22 | Ukljuèi u odgovor
/Medeni/
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 31-05-2011
Odgovori: 164
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

sa ovakvom snishodljivom politikom i "dobrim" Bošnjanima koji su kao janjad za klanje, doæi æe projekat Velike Smrdije do svog krajnjeg cilja, uništenja Bošnjaka i Bosne, jer svaki novi rat sve više sužuje etnièki prostor Bošnjaka
1813. Bošnjaci su bili ti koji su sjebali srpski ustanak, i PRVI PRIJE turaka ušli i osvojili Beograd, što je turcima bilo naroèito krivo
èitaj
i zahvaljujuæi glupim turcima koji su amnestirali srpske "ustaše"(u smislu ustanika9 na što su ih još tada Bošnjaci upozoravali da "gaje zmiju u njedrima"
èitaj
srbadija je uspjela ostavriti svoju prvu kneževinu i potisnuti Bošnjake na Drinu i na pazarski sandžak
poslije 1. svjetkog rata i NAJVEÆEG TERORISTE TALIBANA BIN-GAVRILO-LADEN-PRINCIPA uspjela je srbadija da OKUPIRA BOSNU i Bošnjake, i nametne svoju dominicaju sve do 92, kada su upravo bojeæi se da izgube tu privilegiju, krenuli u rat, i došli na Majevcu....kakav je odnos Bošnjaka vrlo bi lako mogli dovršiti posao ako ih ne sjebe bijela kuga/demografija, kao kazna "božija" koja im opasno prijeti, da su i sami napravili film "srbi, narod koji nestaje
http://www.srpskaanalitika.com/2011/01/14/potresno-srbi-narod-koji-nestaje/staje"



[Edited by /Medeni/ on 31-08-2011 at 19:30 GMT]

31-08-2011 at 19:28 | Ukljuèi u odgovor
root
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 15-08-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 288
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

Bošnjaci su sami sebi krivi za sve što im se dešavalo, i što im se i danas dešava. Nisu krivi ni Srbi, ni Hrvati, ni Turci, ni ne znam ni ja više ko.

31-08-2011 at 20:39 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

bolje bi nam svima bilo da se bavimo razvojem ekonomije, malo poljoprivreda, malo proizvodnja, nesto... bilo sta, samo ne ovo!

nacionalizam, koji je sveprisutan na svim stranama i koji ni na jedan nacin nije ekskluzivan samo jednom narodu (hahaha, cuj, narod! etnicka skupina, ne narod!), ne donosi nikakav napredak...

no, istina je grehota - nismo mi napravljeni da radimo, nego samo da seremo, zato nam i jeste ovako!

31-08-2011 at 21:04 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

Policija je trebala odraditi svij posao. Pohapsiti, privesti sudiji i izreci kazne.

01-09-2011 at 01:06 | Ukljuèi u odgovor
root
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 15-08-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 288
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
Dajdza wrote:
Policija je trebala odraditi svij posao. Pohapsiti, privesti sudiji i izreci kazne.


Najpoštenije, a rulji bi se pokazalo ko je gazda ovdje. Ovako æe ih samo motivisat da svrate ponovo.

PS: Pogledajte gdje živi ovaj.
01-09-2011 at 09:44 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 50
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Tuzlarije : Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice