Info: Ako imate neke nejasnoće, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.

FORUM : Tuzlarije : TOP DOM - MOJ DOM
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Odgovori: 10797
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: TOP DOM - MOJ DOM

citat:
soraya wrote:

@Dječko
ovo super izgleda ,efektno je, jednostavno je za izvesti i nije uopšte skupo....ALI ima jedan mali problemčić a kliče se naš domesticus majstor električar koji dok skopča šta treba razvest po podu ili zidu,pet te hladnih znojeva oblije dok objasniš...dva dana sam se svađala sa električarom koji je u mom rodjenom kupatilu izmjeeštao instalaciju struje za bojler(koji više nije iznad mjesta kade,jer je tu sad hamandžik,pa je morao biti izmješten iznad veš mašine)o svjetiljkama zvanim "zvjezdano nebo" nisam imala ni volje ni želje raspravljati...pa vidio si bolan @dječko šta napisa Amidža o onom svom jaranu i utičnicama

ja sam imala mladog elektricara mladica od 27 godina,,i sve je odradio sa pjesmom ,
,ali ga ovaj moj bosanac keramicar zaj***o na podnoj plocici gdje su rupe bile izbusene za lampice on ti je tu plocicu namazao ljepilom unutra da je zalijepi i svo ljepilo od plocica se razmazalo i uslo u rupe gdje je trebalo elektrokabal uvuci i lampice odozgo nataknuti
jadan elektricar ,kad je dosao sledeci dan da pospaja struju,,imao je sta i vidjeti,umjesto spajanja zica on je
cjeli bozji dan pincetom i pletecim iglama strugao ljepilo iz tih rupica na podnoj plocici
a da ne pisem koliko me bosanac svakodnevno izruzio za moje jos kojekakve karafekice (detaljcica)koje sam izrekla da mi odradi
20-01-2012 at 14:09 | Uključi u odgovor
tuba
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436

icon Re: TOP DOM - MOJ DOM

Kol'ko god te lampice lijepo izgledale, struju, vodu, vlagu nije dobro u isti "lonac" stavljati.

Shto manje struje u kupatilu to je bolje, izvore svjetlosti ustupiti velikim otvorima tj. prozorima.

20-01-2012 at 14:20 | Uključi u odgovor
primus inter pares
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460

citat:
tuba wrote:
Kol'ko god te lampice lijepo izgledale, struju, vodu, vlagu nije dobro u isti "lonac" stavljati.

Shto manje struje u kupatilu to je bolje, izvore svjetlosti ustupiti velikim otvorima tj. prozorima.

i meni je to nesto sa el.instalacijama i vodom šuhveli...
20-01-2012 at 14:29 | Uključi u odgovor
MelMel
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670

jest, jest - pogotova kad zicu od struje, po mogucnosti live wire, stavis direktno pod tus.

20-01-2012 at 14:31 | Uključi u odgovor
tuba

Naravno da ima milion tih nekih zashtita koje sprechavaju da se neshto desi ali uvijek se desi.
Kupatilo je i onako prostor u kom se najmanje zadrzhavate u kuci ili u stanu. Ja volim prostrana kupatila, u mojoj kuci kupatilo je 16m2 i milion je nachina da se ukrasi to kupatilo i bez struje naravno.

20-01-2012 at 14:34 | Uključi u odgovor
primus inter pares
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460

citat:
MelMel wrote:
jest, jest - pogotova kad zicu od struje, po mogucnosti live wire, stavis direktno pod tus.

jes jes šega,opet zajebancija jele
20-01-2012 at 14:39 | Uključi u odgovor
MelMel

citat:
tuba wrote:
Naravno da ima milion tih nekih zashtita koje sprechavaju da se neshto desi ali uvijek se desi.
Kupatilo je i onako prostor u kom se najmanje zadrzhavate u kuci ili u stanu. Ja volim prostrana kupatila, u mojoj kuci kupatilo je 16m2 i milion je nachina da se ukrasi to kupatilo i bez struje naravno.

joj dragi tuba, ja sam iz svog iscupala i sijalicu sa plafona. sta ja znam, kad se tusiram da ne frcne voda. imam prozor, po danu bude dosta svjetlosti. nocu ja popalim one male svijece oko kade, romantika ziva. imaju i one sto plutaju u vodi, a gore. nekad pecne za prst, ali kad se skvasi nista me ne protrese. nejma onih elekto sokEva.
20-01-2012 at 14:42 | Uključi u odgovor
MelMel

citat:
primus inter pares wrote:

jes jes šega,opet zajebancija jele

nije zajebancija, probaj pa ces vidjeti.
20-01-2012 at 14:42 | Uključi u odgovor
tuba

citat:
MelMel wrote:

joj dragi tuba, ja sam iz svog iscupala i sijalicu sa plafona. sta ja znam, kad se tusiram da ne frcne voda. imam prozor, po danu bude dosta svjetlosti. nocu ja popalim one male svijece oko kade, romantika ziva. imaju i one sto plutaju u vodi, a gore. nekad pecne za prst, ali kad se skvasi nista me ne protrese. nejma onih elekto sokEva.

Govorim o nekim nepotrebnim sijalicama kao shto su te izmjedju plochica.
20-01-2012 at 14:46 | Uključi u odgovor
MelMel

citat:
tuba wrote:

Govorim o nekim nepotrebnim sijalicama kao shto su te izmjedju plochica.

kako nepotrebne! nekad nestane struje, desi se , onda su te nepotrebne sijalice izmedju plocica dobrodosle. mislim stvarno, druze tuba uozbiljite se. mislim te izmedju plocica treba spojiti na generator, tako da nikad neJma zime.
20-01-2012 at 14:49 | Uključi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 11
Skriveni clanovi: 0
Aktivni članovi: 0
Sretan rođendan: alko, edi, kendjo andjo, komentatorka, lololuckye, markjames, omerha, podznak, torcida, zv-tz
FORUM : Tuzlarije : TOP DOM - MOJ DOM New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja forumaša u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net