Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Èeda vs Mile
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èeda vs Mile

I jos nesto.
Na ovom snimku, barem u prva dva dijela, Dodik ga je zgazio ko gnjidu.
Dok Cedo prica opsirno, generalno, o svacemu i ni o cemu, Dodik ga UBI argumentima o kojima Cedo nema pojma, pa ih i ne demantuje.
I sad kad Srbi ovo gledaju, reci ce, joj sto mu Mile krese u brk.
Jebo vas ovaj video, ja bi tuzio ovog Cedu, zbog neupucenosti u stvari o kojima je doso da raspravlja, jer ovakvim nedostatkom argumenata je nanio samo jos vise stete Bosni i hercegovini, i ni u kom slucaju nije pomogo nekakom "pomirenju" medju nama.
Ne mogu ostalo ni gledati, nek hebu mamu i jedan i drugi.

Mozda sam malo nanjeznikovan danas

10-02-2012 at 14:02 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èeda vs Mile

drug moj,nije ba do argumenata,nego nije srbija jos gledala dodu u svom punom izdanju...
ostali su oni zblahnuti nad cinjenicom kolki krkan vlada zap.carstvom...
a za argumente,pa mislim da ni haske presude da su se citale sa svim dokazima jean po jean,ne bi promijenile nista...

10-02-2012 at 14:06 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èeda vs Mile

citat:
primus inter pares wrote:
drug moj,nije ba do argumenata,nego nije srbija jos gledala dodu u svom punom izdanju...
ostali su oni zblahnuti nad cinjenicom kolki krkan vlada zap.carstvom...
a za argumente,pa mislim da ni haske presude da su se citale sa svim dokazima jean po jean,ne bi promijenile nista...




Nisu oni zblanuti nicim, zblanut sam ja!
Mater mu j***m, jel tesko rec kaka ba 91, kretenu jedan, ko je osnovo RS, kad, kako, sta.
I jest nastala na Genocidu, pa navesti Bijeljine Arkane, Zvornike, sudske presude itd....
Pa na pomen Dobrovoljacke sasut mu u lice da je optuznica povucena jer nema dokazza idiote Laktaski, j*** te otac tvoj, da je naser dobio samo 2 godine po komandnoj odgovornosti, kake ba 3500, mamu ti j***m na kartonu Ronhila, kakih pet stotina imena, daj dokaz da vidimo......
Itd......
kusturica bi na mjestu Bosne do sad 100 optuznica podigo zbog klevete, laznog svjedocenje itd....
A sta to mi uradismo?
Il nema dokaza, mozda cojk istinu govori, a nama lagali??
10-02-2012 at 14:13 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èeda vs Mile

on ne govori istinu naravno,al sve ostalo govori,kakve su konstelacije snaga,i kakoj pod ovim suncem/snjegom zivjet,da je zadovoljstvo,kad dodo na kameri u po beograda,pokaze svoje pravo trece lice
to ko sto ti velis,andjre spomenu poetsku pravdu i civilizacijski iskorak,pa ispa terorista...
a ceda je narkoman,a mos mislis sta bi bilo da neko iz zvnaicnog sarajva nesto kaje..jebga takoj kakoj...
ako neko misli da moze i mora bolje,prvo nek nas dooobro naoruza,jer jebga... NAA...

10-02-2012 at 14:18 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èeda vs Mile

citat:
primus inter pares wrote:
on ne govori istinu naravno,al sve ostalo govori,kakve su konstelacije snaga,i kakoj pod ovim suncem/snjegom zivjet,da je zadovoljstvo,kad dodo na kameri u po beograda,pokaze svoje pravo trece lice
to ko sto ti velis,andjre spomenu poetsku pravdu i civilizacijski iskorak,pa ispa terorista...
a ceda je narkoman,a mos mislis sta bi bilo da neko iz zvnaicnog sarajva nesto kaje..jebga takoj kakoj...
ako neko misli da moze i mora bolje,prvo nek nas dooobro naoruza,jer jebga... NAA...



Pola posta ja veze nemam sta ti pises ovdje

Odoh u kafanu, kome jos majku osovat, i vidit imal ko jaci
10-02-2012 at 14:28 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èeda vs Mile

kontas ti kontas,
bolje ne meree...
i ovo sto je cedo reko,napredak tari bradu...
sto naravno nije u nekom normalnom space.time kontinuumu dovoljno,al ovde i previse...
nemoc,jad i bijeda,kako god okrenes,skontas i obrnes...
ko bi mozda sta i reko na javnom servisu rta,tanjuga drugojacije,naravno da ni teoretske sanse ne bi doibio da nastupi,i da nasutpi ne bi ga niko slusao...
i tako...
ako bi neko nesto nazor,reko prilikom neke posjete,delegacija zvanicno,eh taj dio valjda kontas,prvo oruzje pa onda prica...
suma sumarum,dolicno je to cedo,koliko je bio duzan,i previse u pdnosu na sve dosadasnje...
hvala prijatno

10-02-2012 at 14:37 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èeda vs Mile

citat:
primus inter pares wrote:
kontas ti kontas,
bolje ne meree...
i ovo sto je cedo reko,napredak tari bradu...
sto naravno nije u nekom normalnom space.time kontinuumu dovoljno,al ovde i previse...
nemoc,jad i bijeda,kako god okrenes,skontas i obrnes...
ko bi mozda sta i reko na javnom servisu rta,tanjuga drugojacije,naravno da ni teoretske sanse ne bi doibio da nastupi,i da nasutpi ne bi ga niko slusao...
i tako...
ako bi neko nesto nazor,reko prilikom neke posjete,delegacija zvanicno,eh taj dio valjda kontas,prvo oruzje pa onda prica...
suma sumarum,dolicno je to cedo,koliko je bio duzan,i previse u pdnosu na sve dosadasnje...
hvala prijatno



Ok, kontam te sad.
Ma postujem ja Cedu, to je bez daljnjeg, mozda sam upravo zato i popizdio sto "me" ne brani bolje, od njega sam barem ocekivao bolje....
Al ima i to sto kazes, zauhar je......
Ako je.
10-02-2012 at 14:46 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èeda vs Mile

vidis ja se sjecam kad je u drugoj emisiji gostovo onaj svetozar pudaric sad je nakav potpredsjednik sdp-a federacije cega...
i tema dobrovoljacka...
i melju njega melju,melju,...
istom tip mrtav ladan...ali gospodzo to sve sto ste pokazali sada na ekranu je 2 maj i napad na predsjednistvo,dobrovoljacka je bila dan poslije 3 maja,zrtve jna od 2 maja su dodate na ovaj 3 maj
i nikom nista...
znaci,djaba argumenti,dovoljno sto je ceda dodu izbacio iz takta,sto se prvi put vidilo kako krkan ordinira..i tako...
nedovoljno,a opet i previse,balkanski paradoks

10-02-2012 at 14:52 | Ukljuèi u odgovor
Testosteron
Nivo: Forumas sa iskustvom
S

Registriran(a): 29-06-2006
Lokacija: Zeljezara Zenica
Odgovori: 272
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èeda vs Mile

Ma lijepo je znat da ima politicara kao sto je Ceda....vidi se da je mladja generacija politicara jer zeli da stvarno napravi jednu radikalnu promjenu.
Samo da ne bude... kazao pa slago....vidjeli smo kako se i dodik(necu da mu pisem ime velikim slovom jer je ljakse) promjenio u zadnjh par godina i sve je radikalniji i radikalniji!!

10-02-2012 at 19:21 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èeda vs Mile

citat:
Testosteron wrote:
Ma lijepo je znat da ima politicara kao sto je Ceda....vidi se da je mladja generacija politicara jer zeli da stvarno napravi jednu radikalnu promjenu.
Samo da ne bude... kazao pa slago....vidjeli smo kako se i dodik(necu da mu pisem ime velikim slovom jer je ljakse) promjenio u zadnjh par godina i sve je radikalniji i radikalniji!!


to za dodika je laz i prevara,dodik je jos 95 pkazivo svoje pravo lice a porpos bombardovanja zagreba od strane vrsk...
to sto su svi otad zatvarali oci,nije brat e nista novo...
èeda je za dodu æaršija sa KAPITAL æ!!! TUMAÆTE KAKO GOD OCETE
10-02-2012 at 21:58 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 24
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: El_ldar, germastoned, legendaRNR-a, Maktub, orao, saba, sipumituki, svik, tigrica, toronto, TORQUE
FORUM : Politika : Èeda vs Mile New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice