Info: Osnovna pravila ponašanja na forumu Tuzlarija: Èlanovi foruma Tuzlarija obavezni su da ne objavljuju uvredljive poruke po bilo kojoj osnovi. Nije dopušteno objavljivanje prijeteæih poruka, ni onih u kojima se otkriva identitet ili zadire u privatnost drugih korisnika foruma. Nije dopusteno objavljivati sadrzaj privatnih prepiski forumasa, bilo da su u pitanju E-mail ili privatne poruke. Administratori i moderatori foruma imaju pravo uklanjati, premještati ili zatvarati teme koje nisu u skladu sa Pravilima foruma. Takoðer, imaju pravo mijenjati naslove tema, te prema potrebi brisati ili mijenjati problematiène poruke. Zbog kršenja Pravila foruma kao i ometanja toka rasprave, moderatori predlažu sankcije koje sprovode administratori Foruma. Uz pismene, javne ili privatne opomene, neke od sankcija su udaljavanje sa Foruma na sedam dana ili trajno. Svi koji imaju moderatorske funkcije predloženi su od strane forumaša i moderiraju besplatno te nije dopušteno vrijeðanje moderatora! Za više informacija obratite se privatnom porukom moderatorima i administratorima.


FORUM : Da nam forum bude bolji : Slalom, ljudi slalom :)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slalom, ljudi slalom :)

citat:
Salai wrote:



Nisam te sinko nigdje spomenula ;)


Zahebano je biti nedoyeban, zayebanooooo ;wa
19-02-2012 at 23:34 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Slalom, ljudi slalom :)

citat:
Aidatuzla wrote:
It ain't over till the fat lady sings

ne znam otkud mi ovo

imala si slagvort

nego, vidim opet se mene proziva, ponovno sam ja, kao, losa, a "zaracena strana" (ahahahahaha, kakav izraz - bez epiteta, stavite po volji), jadna, bespotrebno banovana i slicno?! ne mogu da vjerujem da je potrebno da ponovo postavim pokazatelje (da ne kazem dokaze) nastavljanja ponasanja zbog kojeg je doslo zbog bana, uz (ocito, sada vec i glasno izreceno) odobravanje moderatora?!

je l' to treba da znaci, ja ponovno pitam, da moderacija misli da mene treba nastaviti vrijedjati na nacionalnoj ili vjerskoj ili nekoj drugoj osnovi?

ps. post editovan s ciljem prosirenja skupa mogucih uvreda, ostavljajuci dovoljno prostora za dodavanje ostalih naziva iz grupe.

[Edited by statebriga on 19-02-2012 at 23:38 GMT]
19-02-2012 at 23:34 | Ukljuèi u odgovor
Salai
Nivo: Forumski vuk
Bolje biti star nego pijan :D

Registriran(a): 03-02-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 505
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slalom, ljudi slalom :)

citat:
Dilber wrote:


Zahebano je biti nedoyeban, zayebanooooo ;wa


Uvjerena sam da govoris to iz vlastitog iskustva,zbog nacina na koji si uzbudjen dok to govoris
19-02-2012 at 23:35 | Ukljuèi u odgovor
Salai
Nivo: Forumski vuk
Bolje biti star nego pijan :D

Registriran(a): 03-02-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 505
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slalom, ljudi slalom :)

citat:
statebriga wrote:

imala si slagvort

nego, vidim opet se mene proziva, ponovno sam ja, kao, losa, a "zaracena strana" (ahahahahaha, kakav izraz - bez epiteta, stavite po volji), jadna, bespotrebno banovana i slicno?! ne mogu da vjerujem da je potrebno da ponovo postavim pokazatelje (da ne kazem dokaze) nastavljanja ponasanja zbog kojeg je doslo zbog bana, uz (ocito, sada vec i glasno izreceno) odobravanje moderatora?!

je l' to treba da znaci, ja ponovno pitam, da moderacija misli da sam ja cetnikusa?


Bezobrazluku nikad kraja a primitivci bez respecta vladaju
Onda dodju neki i zale se sto nam nista ne valja

19-02-2012 at 23:37 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Slalom, ljudi slalom :)

salai, bez uvrede, ali ovo je nesto sto se desavalo prije tvog dolaska.

19-02-2012 at 23:39 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slalom, ljudi slalom :)

citat:
Salai wrote:


Ako Sunce smiruje tenzije govoreci da necija pamet i nije nekog kalibra,onda AFERIM !




Raste li ti nos?

Budi postena pa podastri te moje "izjave" pa da svi vidimo, parafraziranje ti ocito ne ide.

Za deset godina na ovom forumu jos mi niko nije rekao da sam negativna osoba, naprotiv, a ti si se tek pojavila a vec imas one koji ti nisu po volji.

A da ne pricam da bez ikakvog razloga imas potrebu da meni ostavljas poruke "sunce ne sijas" i sl.

Statebriga ja ne mislim da si ti cetnikusa, a sad ti meni reci dokle ce to biti na dnevnom redu?


19-02-2012 at 23:42 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slalom, ljudi slalom :)

citat:
sunce wrote:


Statebriga ja ne mislim da si ti cetnikusa, a sad ti meni reci dokle ce to biti na dnevnom redu?




Sve dok mi se krvi ne napije...eh eto dokle
19-02-2012 at 23:50 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slalom, ljudi slalom :)

citat:
Salai wrote:


Uvjerena sam da govoris to iz vlastitog iskustva,zbog nacina na koji si uzbudjen dok to govoris

Samo sto se ja yebem sprijeda
19-02-2012 at 23:51 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slalom, ljudi slalom :)

predpostavljam da je pitanje bilo hipoteticko, ali ja moram odgovorit.

citat:
sunce wrote: Statebriga ja ne mislim da si ti cetnikusa, a sad ti meni reci dokle ce to biti na dnevnom redu?
to od vas zavisi, ne od mene.

ignorisanjem i necinjenjem (bar ne vidljivim) se stice utisak da ja radim nesto sto je pogresno i za sta nema osnove. takodjer, daje se vjetar u jedra onima koji su me klevetali i vrijedjali.

ja sam postavila dokaze, postavila pitanja, argumentirala svoj stav (vise puta), a dobila sam "silent treatment", kojim se potvrdjuje gore navedeni stav.

smatram da moderacija i administracija mora sprijeciti vrijedjanje.

uputili ste javnu opomenu svima. rekli ste da je svaka uvreda ista, pa bilo da se nekome kaze "glup si" ili "muflonu" ili da mu se kaze "cetnikuso" i da mu se upute psovke koje ukljucuju malodobnu djecu i umrlu porodicu.

u toj opomeni sam se ja nasla, a mnogi su je iskoristili da mi, na razne nacine (pa cak i kroz uvrede) ukazu na moje greske u ophodjenju.

ja sam ih [greske], pokazite mi ponovno ako grijesim, korigovala i dobro pazim sta cu i kako cu napisati, da ne bih povrijedila osjecanja onih manje vjestih u odgovoru ostrom rijecju.

ako ja mogu biti dosljedna u postivanju vase opomene, zbog cega drugi imaju za pravo ne samo da se ogluse na opomenu, nego i da eskaliraju svoj izricaj.

nisam ocekivala da cu ovoliki odgovor napisati, ali eto... sorry, ne ide mi slalom, haman samo spust
19-02-2012 at 23:52 | Ukljuèi u odgovor
Salai
Nivo: Forumski vuk
Bolje biti star nego pijan :D

Registriran(a): 03-02-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 505
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Slalom, ljudi slalom :)

Primjer koji sam imala priliku vidjeti ,kada je Statebriga upozoravala na neke stvari,pouka mi je da se ne trebam opterecavati dokazivanjem onoga sto govorim.
Ja govorim istinu i samo istinu ,oduvijek .
Po tome me poznaju Sunce .
Nos mi ne raste,parafrazirati mi ide od ruke.
Nisu oci slijepe vec srca u grudima .
Rekla sam negdje vec jednom,odgovorna sam za ono sto KAZEM a ne za ono sto si ti SHVATILA.

Da li si primijetila da je vecina tema koje ti otvoris upravo ovakva?

Dajes si za pravo mnogo toga,kod mene to ne prolazi i nikada nece.
Zao mi je ali u pravu sam a i ti to znas .


I tako zavrsavam raspravu na ovoj temi

19-02-2012 at 23:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 26
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Da nam forum bude bolji : Slalom, ljudi slalom :) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice