Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : katolici a ne hrvati
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: katolici a ne hrvati

citat:
soraya wrote:

ma raduje i mene,nego mi zapara uši da te niko u EU neæe prepoznati kao Bosanca i Lipnica i Husinu su Bosna iHercegovina,nikada neæe biti Hrvatska a jednog lijepog dana æe biti i BIH èlanica EU,pa ne vidim èemu qurèenje sa "hrvatskim papirima"


BiH, jednog dana, nažalost tek kada se sredi unutarnje stanje, i kada se prestane ponašati suprotno od onoga što se u EU oèekuje: ljudska, etnièka i vjerska prava... Možemo se naèekati ulaska u EU kao majka Turska i njihova najbrojnija nacija, koja isto tako poštuje druge narode u državi i priznaje im sva prava

Bosanac kao regionalna odredica nikakav problem, no zahtijevati da se neko izjašnjava nacionalno bosancem i negirati mu pravo na izbor to neæe moæi. A sam naslov teme je takav, genocidan!
14-04-2013 at 17:03 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: katolici a ne hrvati

citat:
klon4ti wrote:

A sam naslov teme je takav, genocidan!


ma tebi æe vazda u rodnom listu pisati da si rodjen na Husinu(Tuzli) u državi Bosni i Hercegovini
14-04-2013 at 17:11 | Ukljuèi u odgovor
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: katolici a ne hrvati

citat:
soraya wrote:


ma tebi æe vazda u rodnom listu pisati da si rodjen na Husinu(Tuzli) u državi Bosni i Hercegovini

Moj:
- èukudjed je roðen o otomanskom carstvu
- pradjed u austrougarskoj
- djed u kraljevini shs
- otac u ndh
- ja u sfrj...

svi u istom mjestu a u toliko razlièitih država
Kužiš? Države su prolazne stvari..



ps samo je bosna vjeèna

[Edited by klon4ti on 14-04-2013 at 17:39 GMT]
14-04-2013 at 17:36 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: katolici a ne hrvati

citat:
klon4ti wrote:

ps samo je bosna vjeèna



eto vidiš da si nadoš'o i kad papire pokažeš u ZG,oni te odmah potpšu po ramenu i kažu ti da si Bosanac ;hanka ;hanka
14-04-2013 at 17:44 | Ukljuèi u odgovor
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: katolici a ne hrvati

Ja sam u Zagrebu svoje papire priložio više puta nego što si ti u životu posjetila zubara Èak mi je i diploma prevedena, kao i rodni list koji za potrebe Hr dokumenata vadim u Zagrebu. Nikada nitko nije rekao ništa na moje zemljopisno porijeklo, možda zato što su na šalterima i uredima koje sam posjeæivao tete i èike rodom iz BiH

14-04-2013 at 20:04 | Ukljuèi u odgovor
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: katolici a ne hrvati

citat:

U EUROPSKU uniju 1. srpnja uæi æe nas nešto više od 4 milijuna 284 tisuæe. Toliko prema posljednjem popisu stanovništva ima graðana Hrvatske. S ukidanjem granica i svih ostalih barijera sreæu možemo potražiti u bilo kojoj èlanici Europske unije. No osim nas, to može uèiniti i 400 tisuæa Hrvata iz Bosne i Hercegovine koji imaju hrvatske putovnice.

Za nedavnog posjeta Zagrebu pomoænik zamjenika amerièkog državnog tajnika, Philip Reeker komentirao je situaciju u Bosni i Hercegovini, nezadovoljan ponašanjem politièkih elita. Hoæe li oni s hrvatskom putovnicom sreæu potražiti u Europskoj uniji.

"Morali biste pitati njih ali mislim da je cilj da ljudi stvaraju domove na mjestima gdje misle da je najbolje za njihove obitelji u smislu stabilnosti, sigurnosti i blagostanja. To je amerièki cilj za cijelu regiju i nema nijedne zemlje u regiji koja to ne bi bila sposobna. Ali to zahtijeva odluènost, kompromis i zajednièke napore, a to nažalost ne vidimo od vodstva u Bosni i Hercegovini", zakljuèio je Reeker.



Piše: Media servis
Objavljeno prije 2 sata
index.hr

Moj roðo Matija ko da je èitao ovu raspravu
14-04-2013 at 20:44 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: katolici a ne hrvati

Ne vrjerumem da ce se Hrvatska usreciti ulaskom u Evropsku uniju. Svi koji su usli nisu bas sretni, posebno ovi sa juga, pa i Slovenija cija je privreda nesto bolja . Za par godina mozda i Hrvatska pocne sa prodajom otoka?

15-04-2013 at 17:50 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: katolici a ne hrvati

citat:
klon4ti wrote:
Ja sam u Zagrebu svoje papire priložio više puta nego što si ti u životu posjetila zubara Èak mi je i diploma prevedena, kao i rodni list koji za potrebe Hr dokumenata vadim u Zagrebu. Nikada nitko nije rekao ništa na moje zemljopisno porijeklo, možda zato što su na šalterima i uredima koje sam posjeæivao tete i èike rodom iz BiH

ne foliraj BA, nego si nekad davno prijavio boravak tamo druga je prièa je l' na štelu il' si stvarno tamo živio, sa ili bez krsnog lista
15-04-2013 at 18:04 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: katolici a ne hrvati

citat:
klon4ti wrote:
Ja sam u Zagrebu svoje papire priložio više puta nego što si ti u životu posjetila zubara Èak mi je i diploma prevedena, kao i rodni list koji za potrebe Hr dokumenata vadim u Zagrebu. Nikada nitko nije rekao ništa na moje zemljopisno porijeklo, možda zato što su na šalterima i uredima koje sam posjeæivao tete i èike rodom iz BiH

eto te ko Dijana ÈovjeÈuljak bezbeli se i njoj u baybooku našao neki Hercegovac da je tješi
15-04-2013 at 19:10 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: katolici a ne hrvati

Ne znam zasto ne iskoristi hrvatski pasos. Vjerovatno u BiH ima bolji posao. A sta znam, mozda se bavi politikom. Malo radi a puno zaradi.

15-04-2013 at 22:14 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adisa, Amelaaaa, anqilan456, Asjaaa, asja_m, aurora, con, edin_messi, fake, fare, grande, indyy, jaaaaaa, kunisch, majaaa, necko1972, nuhbeg, schousgeben, speedy07
FORUM : Politika : katolici a ne hrvati New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice