Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Anna wrote:
Moram ti reci, kad si taki ozbiljan i fin, da je meni izuzetno sexi kad muskarac sprema hranu pa je zato moj dragi naucio da sprema par stvari, a ja se njmu poslije oduzim
Ne ozbiljno, to je stvarno cool kad muskarac zna da kuha; ja volim da kuham to mi je takoreci, hobi, ali nemam vremena i volim tradicionalna Bosanska jela (sogan-dolma, tufahije, Bosanski cimbur itd) pa cu te sigurno pitati za par savjeta.
Znas li pitu pravit, ja ko prava hadzinica, al´ mi sestra pravi bolju.
Sejtan


vako odmah da ti se nagovorim
Ja sam ti ko dijete bio u prilici poceti od chimbura pa do grah skuhati.Za pitu ti nisam neki majstor,tu ti treba dobra germa da tijesto nadodje a kad razvlacis juhku mora biti odredjena sobna temperatura e onda nemam ti ja zivaca sve to pratiti.Evo sogan dolma:


Podrezati vrhove na glavicama luka. Staviti glavice luka da se skuhaju u vodi, ali paziti da se ne prekuhaju. U vodu se moze dodati malo sirceta. Skinuti s peci, ocijediti toplu i naliti hladnu vodu. Pritiskanjem prstima istiskivati kosuljice odnosno prstenove luka ("dolme"). Prvi sloj s ljuskom se odbacuje, a upotrebljavaju se drugi slojevi. Od jedne glavice luka dobije se vise dolmi koje se pune nadjevom. Vece dolme se pune prstima, a manje cackalicom ili dezertnim nozicem.
Nadjev se priprema tako da se sitno isjecka crveni luk i izmijesa sa mljevenim mesom. Dodati biber, rizu, paradajz-pire, jaje, so i ulje. Sve dobro izmijesati.
Punjene dolme luka se slazu u serpu, zaliju toplom vodom tako da budu pokrivene, doda se malo sirceta (ako se glavice nisu kuhale sa sircetom), pritisnu tanjirom ili drugim poklopcem (uzim od serpe), te stave kuhati. U kuhanu dolmu se doda malo aleve paprike.
Uz dolmu se servira kiselo mlijeko ili pavlaka.
Uh zaboravih ti reci sta sve treba e vako…
Za cetvoro velikih sad zavisi od apetita I ktome jos dvoje male djece ide:

60 dkg crvenog luka
aleva paprika
malo sirceta
pavlaka
Za nadjev:
10 dkg crvenog luka
40 dkg mljevenog mesa
(govedjeg ili mijesanog
sa bravecim)
8 dkg rize
1 jaje
2-3 kasike ulja
(ili rastopljene masnoce)
so
biber
paradajz-pire

Hocel bit bujruma a…
 


I noga u guzicu je korak naprijed!
09-07-2004 at 00:45 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Probaj ovo ovo ti je lakse
Umuti tijesto za palacinke i ispeci osam palacinki. Rastrgajmeso na vlakanca, pomijesaj s usitnjenim travnickim sirom, kajmakom, jajetom, solju i biberom. Namazi time palacinke, savij ih i prelij mjesavinom pavlake, zumanca i soli. Zapeci


Za palacinke trebas:
30 dkg brasna
1 jaje
so
3 dl mineralne vode
5 dkg masnoce za przenje

Za nadjev:
40 dkg kuhanog
kokosijeg mesa
20 dkg travnickog sira(ako nemas moze i Feta)
15 dkg kajmaka
1 jaje

Za preljev:
1,5 dl masnije pavlake 9ako nemas a ti ismixaj onaj mexikanski kajmak i dodaj malo putera)
1 zumance
Sve ti je to za cetiri osobe a ako ti dodje dvoje a ti lijepo sacekaj dok ne dodje cetvrti
 


I noga u guzicu je korak naprijed!
09-07-2004 at 00:53 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Eno tamo u komsiluku razglabaju anatomiju neku tacku G.Ma napravili ljudi alatku G za ono pitanje u lexikonu pod brojem 19.Hos sliku a?

 


I noga u guzicu je korak naprijed!
09-07-2004 at 01:05 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Sejtan wrote:
Eno tamo u komsiluku razglabaju anatomiju neku tacku G.Ma napravili ljudi alatku G za ono pitanje u lexikonu pod brojem 19.Hos sliku a?





Bolje bi i tebi bilo da se informises o tacki G...a znas zasto?
U pitu se ne stavlja germaaaaaaa!!!!
09-07-2004 at 01:36 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Tanitha wrote:
citat:
Sejtan wrote:
Eno tamo u komsiluku razglabaju anatomiju neku tacku G.Ma napravili ljudi alatku G za ono pitanje u lexikonu pod brojem 19.Hos sliku a?





Bolje bi i tebi bilo da se informises o tacki G...a znas zasto?
U pitu se ne stavlja germaaaaaaa!!!!



Vidim ja profesorice "ne znas ti nista".Ako si dobro procitala onda si mogla procitati da nisam strucnjak za pitu a budes li pravila lepine i ustipke onda ti sigurno treba
a ako hoces bas sastav za juhku evo ti ga na
1/2 kg finog bijelog brasna
2 dcl mlake vode
1 kasika ulja
malo masla
malo soli 


I noga u guzicu je korak naprijed!
09-07-2004 at 01:45 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Eto ja njoj odgovori a ona pobjeze,nego dobra mi ova talijanka,prvo se predstavlja e to mi je bilo smijesno ja skupljala znacke i olovke pogubila u ratu pa se onda udala u Italiju.Znaci zene a za tebe Bambi vazi ako se odlucis udavati pocni skupljati znacke i olovke.Sto ih prije pogubis prije ces se udati
Hajde ba polako odat ce se ona ko je i sta samo da vam kazem da nije ona na ovome forumu od jucer.
I znas curo sta j***** te tacka G ja u "njoj "ne trazim nilkakve tacke osim one dodirne na dnu.A mogu ti dati savjet za dobar orgazam ali na PP.

Cigo, bratko da ti kazem,ne daj se ovoj vestici da te podjebaje sa onim "ne znas ti nista ".Reci ti njoj da G tacka ne postoji ali ima G- linija.E vako da ti recem,prvo operi ruke pa si saku primakni ustima.Uturi onaj srednji prst sebi u grlo po i onda ga povlaci prema tom zlatnom zubu.E jesil dos´o dotle...nisi ...sta povracati se ...pa nisi moro gurati prst do krajnika jebo ga ti.Hajmo ponovo, ona legne na ledja a ti pored nje naslonjen na lakat(lijevi)Desnom rukom je ovlas dodirujes ono znas kako bi rekli meljas preko p**** sve dok srednjaka ne zavuces unutra.E sad onim dijelom gdje ti je palac zadrzi na dijelu stomaka koji oni zovu venerin brezuljak j***m li ga neznam zasto po veneri al haj nije vazno vazno je i to da je srednji gurnut sto dublje.Eh pazi sad ,povlaci ga polako prema otvoru sa pritiskom prema gore...eh jel osjetis sta e to to kad osjetis da ti lici na nepce ona udubina pa od nje prema sebi e haj polako...taaaakoo e vidis kad dodjes do kraja osjetit ces ko blagi skok,ono prst sleti pa opet udari gore .E ako tu malo cackas ona ce se malo uzvrtit nece joj biti bas po volji.Tu si joj dotako ono mjesto cime prska napolje(jebote mozda ti se ona tvoja stvarno upisala u krevet).Eh idi ti opet nazad preko tog malog ispupcenja prema unutra u centar udubljenja(nepceta) sa blagim pritiskom prema gore.Dobro pazi da to pritiskas "jagodicom" nemoj slucajno jos ako nisi nokte ocapario nema od tog nista.Znaci, srednjakom radis unutra a palcem i ostatkom dlana na onom brdu sto se zove venera .Ako se ona pocne buniti znaj da joj se pripisalo.Ako ti sve ovo ne pomogne probaj analno jebo ga ti.E sto se tice ove sto postavi ovako pitanje njoj savjetujem... ma nista zna ona sve samo joj cojk haman ne zna a stid ga pitati.

[Edited by Sejtan on 09-07-2004 at 04:22 GMT]

[Edited by Sejtan on 09-07-2004 at 04:27 GMT] 


I noga u guzicu je korak naprijed!
09-07-2004 at 01:51 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK


Hurija wrote:
P.S..a prièa o tome kako su mi majstori razvalili zidove je posebna

Draga hurija zar samo zidove oni dosli razvaljivat
 


I noga u guzicu je korak naprijed!
09-07-2004 at 03:59 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Hurija, zovni te svoje majstore kad zavrse s tvojim zidovima nek´ razvale i ovaj Sjetanov kutak!

Dzaba je zahaterial sam mu samo tako sto me ne spomenu u lexikonu, nije mala stvar, heeej generacije ce citati sta se u lexikonima napisalo! hahahaha

Danas je petak, joj sto volim petak, iju iju iju ju!!! Cigu bratu a da nam zasviras jednu, da poskocim od radost!

Suncana a dje su meni cevapi,hej hej pa od 150 mene bas ni jedan da ne zakaci??!! Eh odoh sebi ovaj vikend rostiljat a ti spudi!

09-07-2004 at 05:27 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Sejtan wrote:
citat:
Tanitha wrote:
citat:
Sejtan wrote:
Eno tamo u komsiluku razglabaju anatomiju neku tacku G.Ma napravili ljudi alatku G za ono pitanje u lexikonu pod brojem 19.Hos sliku a?





Bolje bi i tebi bilo da se informises o tacki G...a znas zasto?
U pitu se ne stavlja germaaaaaaa!!!!



Vidim ja profesorice "ne znas ti nista".Ako si dobro procitala onda si mogla procitati da nisam strucnjak za pitu a budes li pravila lepine i ustipke onda ti sigurno treba
a ako hoces bas sastav za juhku evo ti ga na
1/2 kg finog bijelog brasna
2 dcl mlake vode
1 kasika ulja
malo masla
malo soli



Ja vec volim ovog cojka...eto da znate zaljubila sam se...zna sve, sveeeee!


ima da se razvedem i da se udam za tebe,mozel?

09-07-2004 at 14:58 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
besmir wrote:
Oj tebe i Kusturice! Nisam ni govorio o njemu kao umjetniku. Kako da ja znam da li je njegov film preslikavanje stvarnosti kad nikad nisam prico sa Ciganom, a posebice ne sa Ciganom koji ima paranormalne sposobnosti. Pa jel tako? Poruka njegovog filma je, za mene, bila: Hudi narod, al ih se ipak treba cuvat i davat im sadaku da ne izvade onu viljusku... Sta je bila poruka za tebe?

Kusta ti je plaho poznat u Francuskoj pravo da ti kazem, ali samo i jedino ga priznaju kao umjetnika za "ciganske teme," jer se Francuzi pale na cigane. Francuzi, eksperti za europski film, po pitanju Bosne i rata u Bosni priznaju samo onog sto je dobio Oskar, zaboravi mu ime. Kusturica se isprofaniso, a Bosanci se promjenili, nema ona vise sta da kaze na tu temu.


Care moj samo ti meni reci zapjevas li ti Sajinu Mujo kuje konja po mjesecu.Veslas li ti sa Mejrom niz Drinu.Jasta bolan, pjesme od djede do tebe se pjevale I pjevat ce se.
Podigli seljaci bunu poveo ih Matija Gubec.Ucio bolan u skoli o tome nisam bas sve konto.Pogledam film napravili ljudi,nisam ga bas skonto nisam vidio ono sto sam ocekivao.”Kozara” nece proci u Hrvatskoj isto kao “Bitka na Neretvi” kod ovi drugih komsija.Tamo su njihovi prikazani kao negativci jebo ih ti.E sad bi mi da raspravljamo o Kusti.Ma znas dobro mu je ono sa ciganima…vole ga u francuskoj,,,ma daj Besko zajebi to.Mene cigani ne interesuju.Jebe mi se voli njega francuz radi cigana ili ne.Njegovi filmovi su oslikali stvarnu situaciju u vremenu u kojem smo zivjeli neki od nas sa nasim roditeljima.Ne mozes ti ocekivati od nekoga ko je rodjen poslije 80-tih da raspravlja na tu temu.O pjesmi moze jer se pjeva I pjevat ce se.Mogu raspravljati o Tanovicu I njemu slicnim koji napravise “novi val” u nasoj poslijeratnoj kinematografiji.Za neke su filmovi super a ja zadrzajem pravo da kazem ,jest ima dobrih scena ali u skoro svim smo prikazani kao glupan koji ne zna ko je Klinton(Gori vatra)kakva je nova zastava a tek kriminalne prljave radnje se provlace kroz citav film.Ljeto u zlatnoj dolini,pokusava opisati sudbinu jednog lica a akcenat je bacen vise na nemocnu korumpiranu policiju koja se bavi otmicom I ucjenom.Remake,nije da mu se nema sta prigovoriti ali je dobar.Sta ti hocu ba da kazem ,raspravljaj te o necemu I nekome iz danasnjeg vremena.O onome koga nisi poznavao nemoj ni kao umjetniku ni kao cojku jer ja nisam vidio ni jedan razlog da bi se moglo pljuvati po njemu.Ako postoji pokazi ga.(nmislim razlog nije sto ti mislis) pa da se I ja rijesim zablude u kojoj sam bio zadnjih12-13 godina.


 


I noga u guzicu je korak naprijed!
09-07-2004 at 15:22 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 38
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice