Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : JADAONICA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
Anna wrote:

da mi je sladoleda




Cigo na sta ti pomislis cisto informativno Anna

Neki dan sam sjedio u jednom kaHvicu i sad neka cura je lizala sladoled...al dragi Cigo ne mogu ti opisat rada ustima...prvo ono vrh malo lazne, pa onda citavu kuglu stavi u usta, pa onda oblize okolo kugle...babi nije bilo dobro...ja sam toliko blehno da je u jednom trenutku ona to primjetila, i baba inace cita sa usta vrlo dobro, porkomentarisala je kao vidi onog kretena...al stvarno sam buljio ko da je ne znam ti sta...al odavno nisam vidio tako dobro lizanje sladoleda da ne bi koga asociralo na sta drugo
13-07-2004 at 23:16 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
cupo wrote:
citat:
Anna wrote:

da mi je sladoleda




Cigo na sta ti pomislis cisto informativno Anna

Neki dan sam sjedio u jednom kaHvicu i sad neka cura je lizala sladoled...al dragi Cigo ne mogu ti opisat rada ustima...prvo ono vrh malo lazne, pa onda citavu kuglu stavi u usta, pa onda oblize okolo kugle...babi nije bilo dobro...ja sam toliko blehno da je u jednom trenutku ona to primjetila, i baba inace cita sa usta vrlo dobro, porkomentarisala je kao vidi onog kretena...al stvarno sam buljio ko da je ne znam ti sta...al odavno nisam vidio tako dobro lizanje sladoleda da ne bi koga asociralo na sta drugo


Hebem ga ako se ja mogu pozalit´ na sta na ovom forumu, a da neko to ne izokrene
. Ja sam milsila na onaj sto se jede kasikom , a ne na taj sto se lize
E, Cupo stvarno imas pokvarenu mastu ko´ i Sunce, jel´ to uslov da postanes moderator ovdje na Tuzlarijama . da je to sejtan rek´o, pa hajd´, al´ ti . Ne rece ti meni jel´ ono za ono fercera
Bambika, Hurija, Grofo
14-07-2004 at 00:39 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
Anna wrote:
citat:
cupo wrote:
citat:
Anna wrote:

da mi je sladoleda




Cigo na sta ti pomislis cisto informativno Anna

Neki dan sam sjedio u jednom kaHvicu i sad neka cura je lizala sladoled...al dragi Cigo ne mogu ti opisat rada ustima...prvo ono vrh malo lazne, pa onda citavu kuglu stavi u usta, pa onda oblize okolo kugle...babi nije bilo dobro...ja sam toliko blehno da je u jednom trenutku ona to primjetila, i baba inace cita sa usta vrlo dobro, porkomentarisala je kao vidi onog kretena...al stvarno sam buljio ko da je ne znam ti sta...al odavno nisam vidio tako dobro lizanje sladoleda da ne bi koga asociralo na sta drugo


Hebem ga ako se ja mogu pozalit´ na sta na ovom forumu, a da neko to ne izokrene
. Ja sam milsila na onaj sto se jede kasikom , a ne na taj sto se lize
E, Cupo stvarno imas pokvarenu mastu ko´ i Sunce, jel´ to uslov da postanes moderator ovdje na Tuzlarijama . da je to sejtan rek´o, pa hajd´, al´ ti . Ne rece ti meni jel´ ono za ono fercera
Bambika, Hurija, Grofo



pa i sa kasike se mora olizat svejedno


ono za ono je fajn ....mene i jest suncica naucila ovim lopovlucima i besmir takodje da ne zaboravim
14-07-2004 at 00:51 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
cupo wrote:
ne mogu ti opisat rada ustima...prvo ono vrh malo lazne, pa onda citavu kuglu stavi u usta, pa onda oblize okolo kugle...babi nije bilo dobro...



Cupo !!! jesi li dobro poslije svega?
14-07-2004 at 01:03 | Ukljuèi u odgovor
gaga
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 204
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
mala-velika wrote:
citat:
gaga wrote:
Ne smijem se kod kuce ni zaliti, skontam, ma kako li je samo njemu, on radi to sve, pa mi dobro dode ova Suncicina Jadaonica.

A sto me hormoni drmaju, to je druga prica (6 mjeseci trudna), cas bi plakala, cas bi se na planinu penjala i pjevala. Zene !?

zene.ali ti,draga gago,imas apsolutno pravo da se zalis, , , , ,kao i (koje ti se od prethodnih vjerovatno najmanje svida ),a to si zasluzila jer si udomila jednog .mi smo tu u jadaonici da te slusamo,a srecni otac da suti i trpi makar jos 3(mjeseca).a ako se ne slaze,u nasoj kuci je uvijek dobrodosao na trening.muza bi mi pravo obradov´o .
joj,al bas si neki baksuz.a to je inace tako u zivotu.kad krene krene.kod nas se istovremeno bio pokvario nedavno veliki tv,auto,kompjuter,...ali nekako prode i ta baxuz sezona.



hvala puno na podrsci. raduje me cinjenica da ce sve biti gotovo za nekoliko dana i da vise o tome necu morati da razmisljam
14-07-2004 at 01:47 | Ukljuèi u odgovor
gaga
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 204
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
sunce wrote:
Draga Gaga ,ma bas mi je drago sto si trudna ,nego cojk ti pravo brz ,ti neki dan spomenu da te ganja za drugo dijete a ono vec 6 mjeseci trudna ,to kod vas nesto brzinski .
Samo se ti nama zali ,ti si od sada pocasni clan ovog topica i niko ne smije da te dira .
I da znas da nije lose sto ti se sve sastalo jer ces odjednom svega da se rijesis .
Samo ti pisi i galami i bice se OK.



Ma nije da me ganja, nego sam rekla da je pozurio. Razlika izmedu sina i bebice (saznali smo da je curica ) ce biti manje od dvije godine. Uf sta me ceka.
14-07-2004 at 01:59 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
gaga wrote:
citat:
sunce wrote:
Draga Gaga ,ma bas mi je drago sto si trudna ,nego cojk ti pravo brz ,ti neki dan spomenu da te ganja za drugo dijete a ono vec 6 mjeseci trudna ,to kod vas nesto brzinski .
Samo se ti nama zali ,ti si od sada pocasni clan ovog topica i niko ne smije da te dira .
I da znas da nije lose sto ti se sve sastalo jer ces odjednom svega da se rijesis .
Samo ti pisi i galami i bice se OK.



Ma nije da me ganja, nego sam rekla da je pozurio. Razlika izmedu sina i bebice (saznali smo da je curica ) ce biti manje od dvije godine. Uf sta me ceka.

E pa jos samo mene da usvojis i bit ce veselo  


I noga u guzicu je korak naprijed!
14-07-2004 at 02:05 | Ukljuèi u odgovor
gaga
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 204
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
Dalila wrote:

Joj gaga pa stvarno te krenulo! Ja da sam na tvom mjestu dala bi kljuc najblizoj koni nek ona nadgleda majstore, a ja pravac holiday!!
Hebo ti to, ja sam to ba pametno uredila sebi, sve sam ljude bliske sebi vec davno ubijedila da dobro ne funkcionishem pod stresom, i sad kad god sta, oni, nemojte da Dali ona ne podnosi stres dobro hahahahah!
Eh tako svaka treba da uradi!



Muz je majstor. Sve voli sam da radi.
Da mi to neko drugi radi, davno bih pomjerila kartu i otisla ranije i kao sto ti kazes, komsinici kljuc u ruke i da nadgleda dok nas nema.

14-07-2004 at 02:07 | Ukljuèi u odgovor
gaga
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 204
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
Sejtan wrote:
citat:
gaga wrote:
citat:
sunce wrote:
Draga Gaga ,ma bas mi je drago sto si trudna ,nego cojk ti pravo brz ,ti neki dan spomenu da te ganja za drugo dijete a ono vec 6 mjeseci trudna ,to kod vas nesto brzinski .
Samo se ti nama zali ,ti si od sada pocasni clan ovog topica i niko ne smije da te dira .
I da znas da nije lose sto ti se sve sastalo jer ces odjednom svega da se rijesis .
Samo ti pisi i galami i bice se OK.



Ma nije da me ganja, nego sam rekla da je pozurio. Razlika izmedu sina i bebice (saznali smo da je curica ) ce biti manje od dvije godine. Uf sta me ceka.

E pa jos samo mene da usvojis i bit ce veselo



Tri sejtana
14-07-2004 at 02:12 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

joooj evo opet cu sefa da a i mali mi herpes skocio na gornjoj usni!! Hajde valjda ce nestati do petka! Sreca pa ima zovirex, 3- dana i fertig!

A sto mi je taj herpes... ko da je inteligentno bice, cim se ja trebam ili se slikati, ili na neki velik dernek, ili prvi izlazak s novim momkom, on odmah glavicu promoli da hebem osim herpesa!!!

14-07-2004 at 04:13 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 29
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : JADAONICA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice