Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Pa ljudi kako sex
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pa ljudi kako sex

Pa ljudi kako sex? Analni ako to upraznjavate?


Hebiga,ja sam pokusavao par puta,ali bezuspjesno...A jednom mi jedna kaze:zamisli da ja tebi oklagiju gurnem u guzicu ?

ne ide hebiga

Nego banovase me na sarajevo-x a tamo ima puno ovih sto to vole pa reko da njih pitam?

a ponadao sam se,rekoh bice nesto, kad se student javio,samo nema ga vise nikako



03-05-2005 at 16:08 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pa ljudi kako sex

citat:
weasel wrote:
Pa ljudi kako sex? Analni ako to upraznjavate?


Hebiga,ja sam pokusavao par puta,ali bezuspjesno...A jednom mi jedna kaze:zamisli da ja tebi oklagiju gurnem u guzicu ?

ne ide hebiga

Nego banovase me na sarajevo-x a tamo ima puno ovih sto to vole pa reko da njih pitam?

a ponadao sam se,rekoh bice nesto, kad se student javio,samo nema ga vise nikako






Ma jel´ to on tebi nedostaje, Weasel
I mene su opominjali na sarajevu-x, i ja od tada ne idem tamo
Zato ja kazem da je ovo jedan od najboljih foruma
03-05-2005 at 16:38 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pa ljudi kako sex

fino,vidis mene banovase radi oralnog sexa

fino covjeku ponudim da mi popusi,znam da voli,a on se naljuti,rece da pusi samo prijateljima i jos me banova...

A nisam mislio nista lose

03-05-2005 at 16:46 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Pa ljudi kako sex

citat:
Anna wrote:
citat:
weasel wrote:
Pa ljudi kako sex? Analni ako to upraznjavate?


Hebiga,ja sam pokusavao par puta,ali bezuspjesno...A jednom mi jedna kaze:zamisli da ja tebi oklagiju gurnem u guzicu ?

ne ide hebiga

Nego banovase me na sarajevo-x a tamo ima puno ovih sto to vole pa reko da njih pitam?

a ponadao sam se,rekoh bice nesto, kad se student javio,samo nema ga vise nikako






Ma jel´ to on tebi nedostaje, Weasel
I mene su opominjali na sarajevu-x, i ja od tada ne idem tamo
Zato ja kazem da je ovo jedan od najboljih foruma



Sto ba weasel? Meni je to bas zanimljivo sto ne razumijem zasto su muskarci toliko zaintrigirani analnim sexom! De ba nek neko objasni

Anna ne diraj mi u Sarajlije!!!
Ako su te htjeli banovati mora da si i zasluzila!
04-05-2005 at 09:36 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pa ljudi kako sex

Sarajevo-x - pederski forum

pederski grad=pederski forum=moderatori i admin. pederi

na zalost moram ovo reci iako mi je mama iz Sarajeva i tamo mi jos uvjek zivi najveci dio familije...

ps

ma da su oni mene banovali zbog ovoga bilo bi dobro.Ipak je u pitanju bila malo veca politika.Inace,sarajevo-x i ponasanje moderatora je u stvari ogledalo bolesnog korumpiranog sistema gdje nemozes ni ucestvovati na forumu ako nemas stelu.A o demokratiji i slobodi misljenja da ne pricam.E sada ako si islamofob,dobro si dosao,mozes srati do besvjesti da te niko ne pipne.Tek mozda poslije jedno tri cetiri godine,kada se dobro istovaris,padne nekom na pamet da te banuje.Pravila ne postoje,iako oni glume da se strogo pridrzavaju "nekakvih" pravila moderiranja.
Kompleksi izviru na sve strane,neki su ufurani do oblaka...

04-05-2005 at 14:49 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pa ljudi kako sex

Dalila:

"Sto ba weasel? Meni je to bas zanimljivo sto ne razumijem zasto su muskarci toliko zaintrigirani analnim sexom! De ba nek neko objasni"

weasel:

Pa nismo bas svi zaintrigirani,recimo student jeste,a mi smo mu se nudili,neki cak slali i brojeve telefona a on nista

04-05-2005 at 15:19 | Ukljuèi u odgovor
fijubriju
Nivo: Forumski doajen
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pa ljudi kako sex

citat:
weasel wrote:
Sarajevo-x - pederski forum

pederski grad=pederski forum=moderatori i admin. pederi

na zalost moram ovo reci iako mi je mama iz Sarajeva i tamo mi jos uvjek zivi najveci dio familije...

ps

ma da su oni mene banovali zbog ovoga bilo bi dobro.Ipak je u pitanju bila malo veca politika.Inace,sarajevo-x i ponasanje moderatora je u stvari ogledalo bolesnog korumpiranog sistema gdje nemozes ni ucestvovati na forumu ako nemas stelu.A o demokratiji i slobodi misljenja da ne pricam.E sada ako si islamofob,dobro si dosao,mozes srati do besvjesti da te niko ne pipne.Tek mozda poslije jedno tri cetiri godine,kada se dobro istovaris,padne nekom na pamet da te banuje.Pravila ne postoje,iako oni glume da se strogo pridrzavaju "nekakvih" pravila moderiranja.
Kompleksi izviru na sve strane,neki su ufurani do oblaka...

Nije da mrzim Sarajevo al´ si 100% u pravu !
04-05-2005 at 19:43 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pa ljudi kako sex

Vala bas, ne zna niko usrat ko SArajlije, hej stavi taj opis tamo na onu Norinu temu o Bosancima. ovo je bas dobar opis Sarajlija en general!

04-05-2005 at 22:30 | Ukljuèi u odgovor
fijubriju
Nivo: Forumski doajen
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pa ljudi kako sex

Hej nevezano sa ovim SA problemom juce u gradu cujem da su prije neki dan dovezli frajera na Gradinu sa pjenom Palmolive u analnom otvoru . Kaze bio party pa se malo zaigrali ...Pricao mi jaran sto radi gore . Eto kako to fercera u nasem gradu !

[Edited by fijubriju on 04-05-2005 at 23:17 GMT]

04-05-2005 at 22:59 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Pa ljudi kako sex

citat:
Dalila wrote:

Sto ba weasel? Meni je to bas zanimljivo sto ne razumijem zasto su muskarci toliko zaintrigirani analnim sexom! De ba nek neko objasni


Jest vala, i ja izgoro´ od radoznalosti zar to ni jedna rupa na nama ne moze ostat´ neispitana i neistrazena

Al´ ima jos nesto sto me izjede kod mene u komsiluku ima tip, u njemu jedno 280kg a zena mu teska jedno 55kg i visoka metar i zilet.
E ja se izjedoh da saznam kako se oni..khm, khm.., jer mi to izgleda fizicki neizvodljivo, a imaju dvoje djece, pa ako ko moze da mi objasni.

Sifra: izjede me znatizelja


citat:
Dalila wrote:
Anna ne diraj mi u Sarajlije!!!
Ako su te htjeli banovati mora da si i zasluzila!


S´a ba zasluzila, nisam dede mi rahmetli (lafina Sarajevska )


05-05-2005 at 19:17 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 40
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Sex : Pa ljudi kako sex New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice