Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Snovi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
m-v
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 28-06-2005
Odgovori: 3229
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Snovi

Pisite nam sta sanjate. Mislim na one prave snove,ne na to cemu se u zivotu nadate.



[Edited by m-v on 16-09-2006 at 18:58 GMT]

18-11-2005 at 00:27 | Ukljuèi u odgovor
zlaja
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 05-04-2004
Odgovori: 4882
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Ja redovno sanjam da odnekle padam ili opet da neka drva padaju po meni a ja pokusavam da se izmaknem bas cudno

18-11-2005 at 09:12 | Ukljuèi u odgovor
nadi
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-07-2003
Odgovori: 9070
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Ja neznam kad sam sta zadnji put sanjala!! 


Da te volim,duša zna...
18-11-2005 at 12:09 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

mene je sramota sta mi sve u san dolazi
al o tome necu ni pricat ali me jako nervira recimo kad sanjam kako bjezim od nekoga al koliko god brzo da trcim ne mogu pobjec i onda me onaj ruzni strah i nervoza probude i padanje isto nije nista gore od ovoga,samo recimo zadnji put sam sanjala da sam pal sa onog tobogana u Makarskoj ali sam propadala i propadala neznam koliko i na kraju me onaj strah probudio
cesto sanjam ljude iz proslosti a vrlo vrlo rijetko iz sadasnjosti,valjda one koje sam pozelila al ne bunim se
a ono prvo gore sto sam napisala Gucci nadam se da ces razumjet o cemu se radi
P.S nema veze sa Gucci

18-11-2005 at 12:32 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Snovi

citat:
gucci wrote:
citat:
*grofica* wrote:
mene je sramota sta mi sve u san dolazi
al o tome necu ni pricat ali me jako nervira recimo kad sanjam kako bjezim od nekoga al koliko god brzo da trcim ne mogu pobjec i onda me onaj ruzni strah i nervoza probude i padanje isto nije nista gore od ovoga,samo recimo zadnji put sam sanjala da sam pal sa onog tobogana u Makarskoj ali sam propadala i propadala neznam koliko i na kraju me onaj strah probudio
cesto sanjam ljude iz proslosti a vrlo vrlo rijetko iz sadasnjosti,valjda one koje sam pozelila al ne bunim se
a ono prvo gore sto sam napisala Gucci nadam se da ces razumjet o cemu se radi
P.S nema veze sa Gucci



yes,yes razumijem, i ja cesto takve stvar sanjam pa se stidim


jutros izmedju 5 i 8 sam sanjala i extra je bilo al nema smisla
bar 10 godina manje pa hajd al ovooo...
18-11-2005 at 12:40 | Ukljuèi u odgovor
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Snovi

najcudniji san koji sam ja ikad im´o ide ovako: jedem ja przenu ribu i pricam sa njom (ne mogu se sjetiti o cemu) a ona mi svako malo malo kaze "pazi u tom zalogaju imas kost!" ili "nemoj taj dio nije ukusan" ono nastavimo tako da pricamo o necemu neobaveznom i pozdravimo se na kraju u fazonu "vidimo se opet".  


sto je danas lijep i suncan dan?
18-11-2005 at 13:22 | Ukljuèi u odgovor
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Ja sinoc sanjala Annu. Ona meni dosla u posjetu i mi sjedimo svi oko stola u trpezariji i pricamo, a cijelo vrijeme ja u sebi mislim "Bas sam mogla uradit kucu malo bolje, pa vala i okrecit , vidi tamo crayon na zidu ". I nikako da se skoncentrisem na razgovor. Hmmmm....  


vattene amore che siamo ancora in tempo...
18-11-2005 at 14:07 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Cutie nema ba veze, ne gledam ja kakva ti je kuca, ja samo dosla da te jednom

Ja sam ljudi neko vece sanjala George Clooney-a, a taj mi se tip bas nesto i ne svidja, i tako ja i George.....i dalje se zvizdi

Medjutim, moram reci da ponekad sanjam san tako stvaran, da se probudim sa tim osjecajem (ako sanjam da sam ljuta, probudim se ljuta...ako placem, znam se probuditi uplakana....ako sanjam sexualne snove, obradujem muza ujutro ) i to mi je uvijek bilo cudno, jer se cesto ne mogu sjetiti svih detalja, ali je cudno da je osjecanje prisutno i nakon sto se probudim

18-11-2005 at 14:27 | Ukljuèi u odgovor
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Snovi

citat:
m-v wrote:
mogadishu i malisha
eh, to su ti snovi koje najvise volim. "a ribar gleda tv i jede kikiriki "...

a nesto sam jos htjela napisat, al ne mogu da se sjetim od smjeha.

samo ovo, jeste li kad sanjali da sjedite na vrhu stepenista, i onda jednu po jednu padate, bum, bum,bum,bum,....?
a guza boli i niti mozete ustati, niti ostati ...budio me zadnji stepenik.

a plivanje u zraku(kao let, ali plivate ...kao ptica



kad vec to spominjes - sto je mene jedan san iznervir´o ko nijedan drugi. sanjam ti ja kako izlazim iz kuce i da pogledam sta ima kad ono... svi po gradu lete! nidje auta, svi onako sami od sebe bez krila - lete. ko da gravitacija vise ne pije vode. samo se odgurnu nogama od zemlje i oooop... odose. ja ono happy samo tako kontam joj vidi mozemo da letimo, uraaaa . i krenem ja da se odgurnem nogama da i ja poletim kad ono... nista! ne mogu da poletim pa to ti je. aaaaaa, meni krivooooo, primjete mene drugi ljudi jer vide da ne mogu da letim, pa me pitaju jesam li dobro. govore ma to je od nervoze, bice sve dobro. kad odjednom hitna pomoc se nacrta ispred mene. izadje doktor, nesto ja i doktor porazgovaramo i odemo kod mene u stan. on mene tamo ispita svasta nesto i na kraju mi kaze da sam ja otiso psihicki i da mi se prividja da ljudi lete
napisa mi neki recept, otvori prozor i odleti! a ja popizdio koliko mi je krivo sto ne mogu i ja da letim.
i tako ja nastavim da sanjam kako hodam ulicom a svi oko mene i dalje lete i meni pukne film pa odlucim da se popnem na vrh zgrade da skocim. mislim se, mene ce doktor pravit budalom pa znam ja da se u snu moze letjeti. medjutim na putu prema gore zaglavim u liftu i tu se probudim i brzo do prozora da vidim lete li ljudi... - opste razocarenje!  


sto je danas lijep i suncan dan?
18-11-2005 at 14:43 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Snovi

citat:
malisa wrote:
kad vec to spominjes - sto je mene jedan san iznervir´o ko nijedan drugi. sanjam ti ja kako izlazim iz kuce i da pogledam sta ima kad ono... svi po gradu lete! nidje auta, svi onako sami od sebe bez krila - lete. ko da gravitacija vise ne pije vode. samo se odgurnu nogama od zemlje i oooop... odose. ja ono happy :) samo tako kontam joj vidi mozemo da letimo, uraaaa :-/. i krenem ja da se odgurnem nogama da i ja poletim kad ono... nista! :( ne mogu da poletim pa to ti je. aaaaaa, meni krivooooo, primjete mene drugi ljudi jer vide da ne mogu da letim, pa me pitaju jesam li dobro. govore ma to je od nervoze, bice sve dobro. kad odjednom hitna pomoc se nacrta ispred mene. izadje doktor, nesto ja i doktor porazgovaramo i odemo kod mene u stan. on mene tamo ispita svasta nesto i na kraju mi kaze da sam ja otiso psihicki i da mi se prividja da ljudi lete???
napisa mi neki recept, otvori prozor i odleti! :( a ja popizdio koliko mi je krivo sto ne mogu i ja da letim.
i tako ja nastavim da sanjam kako hodam ulicom a svi oko mene i dalje lete i meni pukne film pa odlucim da se popnem na vrh zgrade da skocim. mislim se, mene ce doktor pravit budalom pa znam ja da se u snu moze letjeti. medjutim na putu prema gore zaglavim u liftu i tu se probudim i brzo do prozora da vidim lete li ljudi... - opste razocarenje! :(


Stres ti je to neki velki... a i suhva te njaka ufatila... al na kraju ti vidim dobitak... i vidim kako i 10% dajes meni :lol :lol :lol :lol
18-11-2005 at 15:06 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 39
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Snovi New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice